V Příboře vyrostou obytné domy

V Příboře vyrostou obytné domy

Lidem z Příborska toužícím po zdejším bydlení v novém se rozšířily dosud velmi omezené možnosti výběru. Letos na území města začala unikátní výstavba bytových domů, která skončí na jaře roku 2010. Už nyní si mohou zájemci vybírat z plánovaných 27 nových bytů, které vyrostou v jižní části města Příbora, blízko ulice Frenštátské na místě bývalého městského koupaliště. I přesto, že první majitelé budou moci převzít klíče svých bytů za více než rok, zájem o koupi je už nyní značný: Rezervována je čtvrtina bytových jednotek.

Developerský projekt nazvaný RELAXPARK PŘÍBOR byl navržen pro lidi, kteří milují výhody života ve městě, a zároveň si od něj chtějí ve svém volném čase odpočinout v klidné části města s řekou na dosah. Jedná se o tři samostatně stojící domy v jednotném moderním architektonickém pojetí. Ve dvou čtyřpodlažních budovách se budou nacházet byty s rozmanitými výměrami a uspořádáním. Zájemci o bydlení si mohou vybrat z několika variant bytů 2+kk, 3+kk až po mezonetové 4+kk a 5+kk. Výměry jednotlivých dispozičních řešení začínají na 49 m2 a nabídku uzavírá mezonetové bydlení disponující výměrou 140 m2. Architektonické pojetí bytových domů skýtá u většiny bytových jednotek možnost využití balkonů nebo předzahrádek. Byty ve čtvrtém nadzemním podlaží disponují rozměrově nadstandardní terasou, která umocňuje komfort kvalitního bydlení. Budoucí obyvatelé bytů budou moci využívat garáže v přízemí nebo parkovací místa u domu. V prostoru, který se nachází mezi dvěma obytnými domy bude umístěna klidová zóna s lavičkami, zelení a hřištěm pro petangue.

Významným prvkem celého projektu je výstavba wellnes a relax centra se zázemím, jehož součástí bude také víceúčelová sportovní plocha. Ve spojení s krásnou okolní krajinou předhůří Beskyd, blízkostí tenisových kurtů, jezdeckého ranče, četných turistických a cyklistických stezek, tvoří celý tento projekt ideální místo pro aktivní a zároveň klidný život.

Investorem developerského projektu RELAXPARK PŘÍBOR je zlínská společnost Pozimos, jejímž investičním partnerem se stala Komerční banka. Koupit byt si lidé mohou výhradně u společnosti STING Development, nejvýhodnější financování koupě bytu zprostředkuje Max Finance.

Více o projektu se dozvíte na jeho webových stránkách www.relaxparkpribor.cz nebo přímo u prodejce:

Jana Jančová

email: jana.jancova@stingdevelopment.cz 

tel.:    724 670 525Relax Park Příbor

 

O Realitní kanceláři STING

Realitní kancelář STING působí na trhu s nemovitostmi již 11. rokem a za dobu svého působení si v tomto oboru vytvořila silnou pozici. Vznikla v roce 1997 jako společnost s ručeným omezením, bez zahraničního kapitálu a cizího know-how. Je vlastněna jedním majitelem a je ryze českou společností. Z hlediska velikosti nabídky, počtu poboček, objemu zobchodovaných nemovitostí za dobu své existence  a výše obratu, se řadí mezi tři největší realitní kanceláře v České republice. Její  specializace a zastoupení ve všech oblastech svázaných s realitním trhem z ní vytváří jedinečnou realitní společnost.

Prostřednictvím 33 kanceláří v Česku a 3 na Slovensku dokáže oslovit široké spektrum klientů. Svými pobočkami Realitní kancelář STING již zcela pokryla území Moravy a Slezska a stala se tak jedničkou na moravském realitním trhu. V roce 2005 otevřela svou pobočku v Praze. Od té doby expandovala do celé řady českých měst. Dnes působí v 11 ze 14 krajů ČR, kde pro ni pracuje na 300 lidí. Do roku 2 010 chce STING svými službami zcela pokrýt  Českou republiku a rozšířit svou síť poboček na Slovensku.

Dnes jméno STING naleznete v každé oblasti, která s realitami souvisí. Jde totiž cestou specializace. Značka STING zastřešuje realitní skupinu, která působí jak na druhotném trhu s realitami (Realitní kancelář STING), tak i v oblastech nové výstavby (STING Development), komerčních nemovitostí (STING Commerce), výkupů nemovitostí včetně jejich oddlužení (KREDIT Finance), správy nemovitostí (STING Development a STING Commerce) a financování nákupu realit (Max Finance).

 

Relax Park Příbor

Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Prodám maringotku Prodám maringotku

Maringotka Prodám maringotku, po rekonstrukci ve velmi dobrém ...

CHATA Vlčková - Prodej rekreačního objektu 2+kk

astavěná plocha chaty je 28 m2 zahrada 314 m2 trvalý travní ...

 • GALA KONCERT
  26.01.2018
  GALA KONCERT

  Ostravský symfonický orchestr members of Janacek Vstupné dobrovolné

 • Jazz klub & Alexander Bone Quartet (UK/CZ) (Klub Galerka)
  26.01.2018
  Jazz klub & Alexander Bone Quartet (UK/CZ) (Klub Galerka)

  Alexander Bone je teprve 20-letý fenomenální altsaxofonista, klavírista, skladatel, aranžér a ...

 • Společenský ples KDU - ČSL Příbor
  03.02.2018
  Společenský ples KDU - ČSL Příbor

  K tanci a poslechu bude hrát kapela YPSILON. Předtančení předvedou studentky Základní umělecké ...

 • Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla
  08.02.2018
  Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla

  V pohádce se odehraje celý staročeský masopustní rituál s koledami, pohřbíváním basy a lidovými ...

 • 22. ročník BESKYD MODEL KIT SHOW 2018
  05.05.2018 - 06.05.2018
  22. ročník BESKYD MODEL KIT SHOW 2018

  22. ročník BESKYD MODEL KIT SHOW Sobota, 5. 5. 2018 | 9.00 – 18.00 Neděle, 6. 5. 2018 | ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist