Inzerce
Inzerce

Inzerce

Byt na prodej v Příboře 4+1 po rekonstrukci se zahradou

Datum: 14.03.2016
Telefon: 777725331
E-mail: pavlacik@p-partners.cz
Cena: 2047000

rodej bytu 4+1 v Příboře s možností půdní nádstavby, zahradou, 2 sklepy a v centru Příbora
Máme pro Vás zvláštní možnost k bydlení. Byt, který dýchá prostorem a nechává Vám tak dost místa pro Vaši spokojenost. Co víc. Nachází se přímo v centru a Vy to tak máte všechna důležitá místa přímo na dosah. Volný čas či svou odpolední kávu si můžete dát v soukromí na zastřešené terase nebo s přáteli v zahradní pergole.

Základní charakteristiky domu a bytu:

Nabízíme Vám osobitý byt v osobním vlastnictví v centru města Příbora, který se nachází v tzv. „Německých domech“ na ulici Lidická. Prostorný byt s terasou o velikosti 4+1 - 75m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží, jež patří do bývalého historického komplexu. K bytu náleží 2 sklepy a podíl na půdním prostoru o výměře 60m2, což je ideální prostor pro vestavbu mezonetového bydlení. Součástí je i podíl na zahradě před i za domem o celkové ploše cca 660m2.

V domě jsou 4 bytové jednotky. Každá z nich má ideální podíl na půdě, ve sklepě i na zahradě před a za domem. Ve sklepě je uskladněno vše potřebné nářadí pro údržbu domu i zahrady okolo.

Rekonstrukce:

Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Byla provedena rekonstrukce koupelny, WC a plynového topení. Ve zrekonstruované části je nové podlahové vytápění. Topení není sice v celém bytě, ale vše je chytře připraveno k napojení. Výhodou jsou nová dřevěná okna s izolačním trojsklem. Koupelna s toaletou byla rekonstruována v roce 2014 a dostala moderní a svěží design.

Základní charakteristika místností:

Obývací pokoj a jídelna jsou spojeny s kuchyní, které dominuje krásná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Francouzskými dveřmi lze vstoupit na venkovní terasu se zatahovací stříškou s orientací na jihovýchod. V hlavních místnostech jsou originální dřevěné podlahy. Velmi příjemné je krom denního světla také výhled do místních zahrad piaristického kláštera, který je aktuálně v plné rekonstrukci.

Topení a ohřev vody:

Byt je vytápěn etážovým ústředním topením (plynem) a krbovými kamny umístěnými v obývací místnosti. Kondenzační kotel se zásobníkem pro ohřev vody a vytápění bytu je umístěn na WC. Krbová kamna se dají díky středovému komínu umístit ve kterékoliv místnosti. Kotel je plynový s 60 l zásobníkem - poloprůtokový (i když začne brát teplou vodu tak zároveň přitápí, chová se tak jako cca 100 l boiler).

Celkové měsíční náklady na provoz bytu:

- plyn: 1200,- Kč měsíčně

- elektřina: 600,- Kč měsíčně celkem

- fond oprav: 1000,-Kč

- ve společném domovním fondu našetřeno celkem cca 40.000,-Kč

- popelnice: 500,-Kč/osoba/ ročně

- přitápění dřevem cca 1000 – 2000,-Kč/ročně

Hlavní výhody:

centrum obce
historická hodnota objektu
možnost půdní vestavby
pozemky okolo domu.
Byt je volný k nastěhování po domluvě na osobním setkání. více info na www.p-partners.cz

S přáním pěkného dne,

majitelé a společnost P&P Partners.
Cena: 2220000
Email: pavlacik@p-partners.cz
Telefon: 777725331


zpět na Byty, domy, pozemky - Prodej