Inzerce
Inzerce

Inzerce

Exkluzivně! 2+1/ DV 64 m2, VIP lokalita, balkon, sklep, Hluboká, Příbor

Datum: 26.05.2013
Telefon: 777 725 331
Cena: 560000

Ekluzivně nabízíme k prodeji byt. Zcela jedinečná cenová nabídka na pěkné bydlení v centru Příbora. K prodeji se nabízí družstevní podíl k bytové jednotce o dispozici 2+1 na ulici Palackého. Jedná se o byt ve 2 nadzemním podlaží cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí - plastová okna, střecha, vstupní dveře, zatepleni sklepa, půdy i fasády v pěkné barvě. Úprava okolního prostředí jako jsou chodníky a parkovací prostory zajisté uspokojí Vaše představy.

Samotný byt je v původním stavu, je zde zavedený plyn, studená i teplá voda a elektroinstalace splňuje požadované normy. Vytápění bytu je individuální díky plynovým vafkám. Díky pravidelným revizím dochází k menší spotřebě plynu a ušetření na měsíčních splátkách.
Vstupní chodba disponuje vestavěnými skříněmi. Vstupem z chodby se dostáváme do prostorné kuchyně, která je o velikosti 14m2. Momentálně je zde koberec ale pod ním je prkenná podlaha. Koberec je zde z důvodu malého miminka v domácnosti. Kuchyňský prostor a obývací prostor rozdělují dvoukřídlové dveře, které při plném otevření zvětšují prostor. V dalších pokojích jsou dřevěné velmi pěkné parketové podlahy. Po rekonstrukci komínu v obývacím pokoji je možné topit i v kamínkách. Výhodou je balkonek s výhledem na okolní panoramata Beskyd a místní rodinné domy a vily v okolí.
Stěny jsou zachovalé, místnosti prostorné, vzdušné a dispozičně výhodně řešené. Koupelna je kompletně zděná, vejde se zde skříňka, pračka dle libosti a při přestavbě se dá prostor zvětšit a umístit i rohová vana. Byt celkově působí slunným dojmem vzhledem k orientaci na 3 světové strany. Dále můžete ocenit velký sklep s vodou velikosti 14m2.. Obrovskou výhodou je nízký nájem, který činí se všemi dalšími poplatky 2000 Kč bez inkasa. Jedná se tak o velmi levné bydlení s možností přestavby dle Vašich představ.

Byt lze dle domluvy převést do osobního vlastnictví. V okolí naleznete školu, školku, dětská hřiště, 5-minutovou dostupnost do centra, na vlak, autobusové nádraží, poštu, a další vybavenost dle potřeby. Samotné zázemí domu je velmi příjemné díky stromům, udržovanému parčíku a klidnému prostředí. V případě zájmu rádi zprostředkujeme prohlídku a pomůžeme i s financováním, i když se jedná o družstevní byt. Cena odpovídá rychlému jednání.


zpět na Byty, domy, pozemky - Prodej