Okresní přebor Futsal Příbor rozlosování 2014/2015

O2A - 1. třída

 

1. kolo 08.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0101 Orel Štramberk Javor Bordovice 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0102 Javor Bordovice SKP Frýdek Místek 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0103 SKP Frýdek Místek Orel Štramberk 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0104 FU Kopřivnice B 1. FT Libhošť 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0105 1. FT Libhošť Jokerit Kopřivnice B 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0106 Jokerit Kopřivnice B FU Kopřivnice B 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0107 SVP - Tsunami Příbor Ozon Kunín 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0108 RIFC Drivers Nový Jičín Bazal Team Vražné 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0109 Bazal Team Vražné SVP - Tsunami Příbor 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0110 Ozon Kunín RIFC Drivers Nový Jičín 08.11. 08:00 SO SH Kopřivnice
 



 

2. kolo 23.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0201 1. FT Libhošť Ozon Kunín 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0202 Bazal Team Vražné 1. FT Libhošť 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0203 Ozon Kunín Bazal Team Vražné 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0204 FU Kopřivnice B RIFC Drivers Nový Jičín 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0205 SKP Frýdek Místek FU Kopřivnice B 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0206 RIFC Drivers Nový Jičín SKP Frýdek Místek 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0207 Orel Štramberk Jokerit Kopřivnice B 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0208 SVP - Tsunami Příbor Orel Štramberk 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0209 Javor Bordovice SVP - Tsunami Příbor 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0210 Jokerit Kopřivnice B Javor Bordovice 23.11. 09:00 NE SH Kopřivnice
 



 

3. kolo 06.12.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0301 SKP Frýdek Místek Bazal Team Vražné 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0302 Jokerit Kopřivnice B SKP Frýdek Místek 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0303 Bazal Team Vražné Jokerit Kopřivnice B 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0304 1. FT Libhošť SVP - Tsunami Příbor 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0305 RIFC Drivers Nový Jičín 1. FT Libhošť 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0306 SVP - Tsunami Příbor RIFC Drivers Nový Jičín 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0307 FU Kopřivnice B Orel Štramberk 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0308 Javor Bordovice Ozon Kunín 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0309 Orel Štramberk Ozon Kunín 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0310 Javor Bordovice FU Kopřivnice B 06.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 



 

4. kolo 20.12.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0401 Javor Bordovice RIFC Drivers Nový Jičín 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0402 RIFC Drivers Nový Jičín Orel Štramberk 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0403 Bazal Team Vražné Javor Bordovice 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0404 Orel Štramberk 1. FT Libhošť 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0405 FU Kopřivnice B Bazal Team Vražné 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0406 1. FT Libhošť SKP Frýdek Místek 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0407 Ozon Kunín FU Kopřivnice B 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0408 SKP Frýdek Místek SVP - Tsunami Příbor 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0409 Jokerit Kopřivnice B Ozon Kunín 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0410 SVP - Tsunami Příbor Jokerit Kopřivnice B 20.12. 09:00 SO SH Kopřivnice
 



 

5. kolo 10.01.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0501 Orel Štramberk Bazal Team Vražné 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0502 SKP Frýdek Místek Orel Štramberk 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0503 Bazal Team Vražné 1. FT Libhošť 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0504 Ozon Kunín SKP Frýdek Místek 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0505 1. FT Libhošť Javor Bordovice 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0506 FU Kopřivnice B SVP - Tsunami Příbor 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0507 Javor Bordovice Ozon Kunín 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0508 RIFC Drivers Nový Jičín FU Kopřivnice B 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0509 Jokerit Kopřivnice B SVP - Tsunami Příbor 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0510 Jokerit Kopřivnice B RIFC Drivers Nový Jičín 10.01. 09:00 SO SH Kopřivnice
 



 

6. kolo 25.01.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0601 Jokerit Kopřivnice B FU Kopřivnice B 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0602 FU Kopřivnice B 1. FT Libhošť 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0603 1. FT Libhošť Jokerit Kopřivnice B 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0604 Ozon Kunín Bazal Team Vražné 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0605 Bazal Team Vražné SKP Frýdek Místek 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0606 SKP Frýdek Místek Ozon Kunín 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0607 SVP - Tsunami Příbor Orel Štramberk 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0608 RIFC Drivers Nový Jičín Javor Bordovice 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0609 Javor Bordovice SVP - Tsunami Příbor 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 
O2A0610 Orel Štramberk RIFC Drivers Nový Jičín 25.01. 09:00 NE SH Kopřivnice
 



 

7. kolo 07.02.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0701 1. FT Libhošť Javor Bordovice 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0702 Javor Bordovice Orel Štramberk 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0703 Orel Štramberk 1. FT Libhošť 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0704 Ozon Kunín FU Kopřivnice B 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0705 Bazal Team Vražné SVP - Tsunami Příbor 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0706 SVP - Tsunami Příbor Ozon Kunín 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0707 FU Kopřivnice B Bazal Team Vražné 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0708 Jokerit Kopřivnice B RIFC Drivers Nový Jičín 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0709 SKP Frýdek Místek Jokerit Kopřivnice B 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 
O2A0710 RIFC Drivers Nový Jičín SKP Frýdek Místek 07.02. 09:00 SO SH Kopřivnice
 



 

8. kolo 21.02.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0801 Ozon Kunín Jokerit Kopřivnice B 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0802 Orel Štramberk Bazal Team Vražné 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0803 Orel Štramberk Ozon Kunín 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0804 Bazal Team Vražné Jokerit Kopřivnice B 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0805 1. FT Libhošť SVP - Tsunami Příbor 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0806 RIFC Drivers Nový Jičín 1. FT Libhošť 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0807 SVP - Tsunami Příbor RIFC Drivers Nový Jičín 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0808 SKP Frýdek Místek Javor Bordovice 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0809 FU Kopřivnice B SKP Frýdek Místek 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 
O2A0810 Javor Bordovice FU Kopřivnice B 21.02. 09:00 SO SH Příbor
 



 

9. kolo 07.03.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O2A0901 Orel Štramberk FU Kopřivnice B 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0902 Jokerit Kopřivnice B Orel Štramberk 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0903 FU Kopřivnice B SVP - Tsunami Příbor 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0904 Javor Bordovice Jokerit Kopřivnice B 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0905 SVP - Tsunami Příbor SKP Frýdek Místek 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0906 Bazal Team Vražné Javor Bordovice 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0907 SKP Frýdek Místek 1. FT Libhošť 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0908 RIFC Drivers Nový Jičín Bazal Team Vražné 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0909 1. FT Libhošť Ozon Kunín 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 
O2A0910 Ozon Kunín RIFC Drivers Nový Jičín 07.03. 09:00 SO SH ABC Nový Jičín
 

Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Prodám maringotku Prodám maringotku

Maringotka Prodám maringotku, po rekonstrukci ve velmi dobrém ...

CHATA Vlčková - Prodej rekreačního objektu 2+kk

astavěná plocha chaty je 28 m2 zahrada 314 m2 trvalý travní ...

  • LADIES NIGHT SHOW
    16.12.2017
    LADIES NIGHT SHOW

    Vstupné v předpordeji 200,- Kč na místě 300,- Kč Omezená kapacita 50 míst Předprodej v ...

  • TVOŘIVÁ SOBOTNÍ DÍLNA
    16.12.2017
    TVOŘIVÁ SOBOTNÍ DÍLNA

    Keramické tvoření Volná tvorba, točení na kruhu. Vstupné: dospělí 200 Kč, děti 100 Kč ...

  • Kamil Střihavka and Leaders
    17.12.2017
    Kamil Střihavka and Leaders

    Závěrečný 4. vánoční koncert bude vystoupení KAMILA STŘIHAVKY & LEADERS. Kamil Střihavka, ...

  • Živý betlém
    23.12.2017
    Živý betlém

    Město Příbor a Římskokatolická farnost Příbor zvou na Živý betlém na náměstí Sigmunda Freuda do ...

  • MUZIKÁL J. Kern: Loď komediantů
    26.12.2017
    MUZIKÁL J. Kern: Loď komediantů

    Opravdovou klasikou amerického hudebního divadla je příběh života na Mississippi mezi lety ...

  • Vánoční show s ELVISEM 2017
    26.12.2017
    Vánoční show s ELVISEM 2017

    Vstup do sálu v 18 hodin Začátek představení v 19 hodin Předprodej od 6.12.2017 v Kulturním ...

  • Poslední pochod roku
    30.12.2017
    Poslední pochod roku

    Odjezd: autobusem ze zastávky Příbor u škol v 8.00 do Kateřinic POZOR!: časy ...

  • Novoroční ohňostroj
    01.01.2018
    NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ

    Kulturní dům Kopřivnice a město Kopřivnice zvou všechny občany a návštěvníky města na zahájení ...

  • Novoroční pochod „Čtyřlístek“
    01.01.2018
    Novoroční pochod „Čtyřlístek“

    Sraz účastníků turistické akce v 13 00 hod. Příbor – náměstí před radnicí Trasa: 8 km – ...

  • Zimní výstup na Ostrý
    06.01.2018
    Zimní výstup na Ostrý

    Odjezd: Příbor 8.00 h. od Sokolovny, 8.10 h. od Tatry (vyčká příjezd autobusu z Kopřivnice). ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist