Fotbal Příbor ročník 2014/2015 aktuální výsledky a tabulka

Fotbal Kopaná Příbor

 

 Konečná tabulka Okresního přeboru Příbor 2014/2015

Pořadí  Družstvo  Záp.  PK        Body  Body pravdy 
1.  Mořkov   26  18  71  29  60  ( 19 )  
2.  Pustějov   26  16  53  27  54  ( 13 )  
3.  Trojanovice I   26  15  72  38  50  ( 10 )  
4.  Fulnek   26  15  76  39  48  ( 9 )  
5.  Kunín   26  14  65  42  47  ( 6 )  

6. 

Příbor  

26 

12 

44 

46 

47 

( 3 )  

7.  Lichnov   26  14  79  52  46  ( 6 )  
8.  Skotnice   26  12  10  70  66  43  ( 1 )  
9.  Studénka   26  13  31  54  33  ( -10 )  
10.  Bartošovice   26  16  43  74  28  ( -11 )  
11.  Vel. Albrechtice   26  16  38  59  26  ( -15 )  
12.  Štramberk   26  15  48  64  26  ( -14 )  
13.  Tísek   26  17  36  64  19  ( -20 )  
14.  Odry B  26  18  33  105  19  ( -23 )  

 

Datum  Kolo  Domácí  Hosté   
21.6.2015  15  Mořkov   Tísek   7:0  
21.6.2015  15  Odry B  Trojanovice I   0:1  
21.6.2015  15  Bartošovice   Štramberk   5:1  
20.6.2015  15  Vel. Albrechtice   Lichnov   2:4  
20.6.2015  15  Příbor   Pustějov   1:4  
20.6.2015  15  Fulnek   Studénka   7:0  
20.6.2015  15  Kunín   Skotnice   5:1  
14.6.2015  16  Lichnov   Bartošovice   6:1  
14.6.2015  16  Tísek   Příbor   1:1 HPK 
13.6.2015  16  Štramberk   Odry B  10:0  
13.6.2015  16  Trojanovice I   Kunín   0:1  
13.6.2015  16  Skotnice   Fulnek   7:0  
13.6.2015  16  Studénka   Mořkov   3:0  
13.6.2015  16  Pustějov   Vel. Albrechtice   4:1  
7.6.2015  17  Tísek   Vel. Albrechtice   0:1  
7.6.2015  17  Mořkov   Skotnice   6:0  
7.6.2015  17  Odry B  Bartošovice   2:2 DPK 
6.6.2015  17  Pustějov   Lichnov   2:1  
6.6.2015  17  Příbor   Studénka   5:1  
6.6.2015  17  Fulnek   Trojanovice I   2:4  
6.6.2015  17  Kunín   Štramberk   1:2  
3.6.2015  18  Bartošovice   Kunín   1:3  
3.6.2015  18  Štramberk   Fulnek   0:3  
31.5.2015  26  Lichnov   Příbor   3:4  
31.5.2015  26  Mořkov   Vel. Albrechtice   4:0  
31.5.2015  26  Odry B  Studénka   0:1  
31.5.2015  26  Bartošovice   Skotnice   2:4  
30.5.2015  26  Fulnek   Pustějov   0:4  
30.5.2015  26  Kunín   Tísek   2:1  
30.5.2015  26  Štramberk   Trojanovice I   3:0  
24.5.2015  25  Tísek   Odry B  7:0  
23.5.2015  25  Trojanovice I   Lichnov   2:1  
23.5.2015  25  Skotnice   Štramberk   3:3 DPK 
23.5.2015  25  Studénka   Bartošovice   1:2  
23.5.2015  25  Pustějov   Kunín   1:0  
23.5.2015  25  Vel. Albrechtice   Fulnek   2:2 DPK 
23.5.2015  25  Příbor   Mořkov   0:1  
17.5.2015  24  Lichnov   Mořkov   2:2 DPK 
17.5.2015  24  Odry B  Pustějov   1:4  
17.5.2015  24  Bartošovice   Tísek   0:4  
16.5.2015  24  Fulnek   Příbor   2:1  
16.5.2015  24  Kunín   Vel. Albrechtice   3:1  
16.5.2015  24  Štramberk   Studénka   4:0  
16.5.2015  24  Trojanovice I   Skotnice   2:4  
10.5.2015  23  Tísek   Štramberk   2:0  
10.5.2015  23  Mořkov   Fulnek   1:0  
9.5.2015  23  Skotnice   Lichnov   1:5  
9.5.2015  23  Studénka   Trojanovice I   1:1 DPK 
9.5.2015  23  Pustějov   Bartošovice   8:0  
9.5.2015  23  Příbor   Kunín   1:0 nehl. 
8.5.2015  23  Vel. Albrechtice   Odry B  2:3  
7.5.2015  18  Skotnice   Příbor   2:2 HPK 
7.5.2015  20  Bartošovice   Mořkov   0:4  
3.5.2015  22  Lichnov   Fulnek   2:1  
3.5.2015  22  Odry B  Příbor   1:3  
3.5.2015  22  Bartošovice   Vel. Albrechtice   2:1  
2.5.2015  22  Kunín   Mořkov   0:1  
2.5.2015  22  Štramberk   Pustějov   4:2  
2.5.2015  22  Trojanovice I   Tísek   5:1  
1.5.2015  22  Skotnice   Studénka   5:1  
30.4.2015  18  Trojanovice I   Mořkov   2:2 HPK 
30.4.2015  18  Tísek   Pustějov   0:0 HPK 
26.4.2015  21  Tísek   Skotnice   1:2  
25.4.2015  21  Studénka   Lichnov   0:4  
25.4.2015  21  Pustějov   Trojanovice I   2:3  
25.4.2015  21  Vel. Albrechtice   Štramberk   0:0 DPK 
25.4.2015  21  Příbor   Bartošovice   2:1  
25.4.2015  21  Mořkov   Odry B  3:0  
25.4.2015  21  Kunín   Fulnek   1:2  
23.4.2015  18  Studénka   Vel. Albrechtice   3:1  
19.4.2015  20  Lichnov   Kunín   3:3 HPK 
19.4.2015  20  Odry B  Fulnek   0:9  
18.4.2015  20  Štramberk   Příbor   1:2  
18.4.2015  20  Trojanovice I   Vel. Albrechtice   3:0  
18.4.2015  20  Skotnice   Pustějov   0:3  
18.4.2015  20  Studénka   Tísek   1:1 DPK 
12.4.2015  19  Tísek   Lichnov   1:4  
12.4.2015  19  Mořkov   Štramberk   2:1  
11.4.2015  19  Pustějov   Studénka   1:0  
11.4.2015  19  Vel. Albrechtice   Skotnice   2:0  
11.4.2015  19  Příbor   Trojanovice I   0:5  
11.4.2015  19  Fulnek   Bartošovice   4:0  
11.4.2015  19  Kunín   Odry B  7:2  
5.4.2015  18  Lichnov   Odry B  12:0  
16.11.2014  14  Vel. Albrechtice   Příbor   1:3  
15.11.2014  Trojanovice I   Pustějov   0:1  
15.11.2014  14  Skotnice   Odry B  3:4  
15.11.2014  14  Studénka   Kunín   1:3  
9.11.2014  14  Lichnov   Štramberk   4:1  
8.11.2014  14  Trojanovice I   Bartošovice   4:1  
8.11.2014  14  Tísek   Fulnek   0:4  
8.11.2014  14  Pustějov   Mořkov   0:1  
2.11.2014  13  Tísek   Kunín   0:3  
1.11.2014  13  Příbor   Lichnov   1:3  
1.11.2014  13  Vel. Albrechtice   Mořkov   1:4  
1.11.2014  13  Pustějov   Fulnek   0:0 DPK 
1.11.2014  13  Studénka   Odry B  1:1 DPK 
1.11.2014  13  Skotnice   Bartošovice   7:2  
1.11.2014  13  Trojanovice I   Štramberk   7:0  
28.10.2014  Štramberk   Lichnov   2:3  
28.10.2014  Bartošovice   Trojanovice I   4:2  
28.10.2014  Odry B  Skotnice   1:4  
28.10.2014  Kunín   Studénka   4:1  
28.10.2014  Fulnek   Tísek   2:0  
28.10.2014  Mořkov   Pustějov   0:0 DPK 
28.10.2014  Příbor   Vel. Albrechtice   1:1 DPK 
26.10.2014  12  Lichnov   Trojanovice I   2:6  
26.10.2014  12  Bartošovice   Studénka   0:1  
26.10.2014  12  Odry B  Tísek   2:0  
26.10.2014  12  Mořkov   Příbor   1:1 HPK 
25.10.2014  12  Štramberk   Skotnice   0:1  
25.10.2014  12  Kunín   Pustějov   0:1  
25.10.2014  12  Fulnek   Vel. Albrechtice   4:1  
19.10.2014  11  Mořkov   Lichnov   4:0  
19.10.2014  11  Tísek   Bartošovice   3:1  
18.10.2014  11  Příbor   Fulnek   1:7  
18.10.2014  11  Vel. Albrechtice   Kunín   4:2  
18.10.2014  11  Pustějov   Odry B  2:1  
18.10.2014  11  Studénka   Štramberk   1:0  
18.10.2014  11  Skotnice   Trojanovice I   3:3 DPK 
12.10.2014  10  Lichnov   Skotnice   5:3  
12.10.2014  10  Bartošovice   Pustějov   0:2  
12.10.2014  10  Odry B  Vel. Albrechtice   4:3  
11.10.2014  10  Trojanovice I   Studénka   1:0  
11.10.2014  10  Štramberk   Tísek   3:3 DPK 
11.10.2014  10  Kunín   Příbor   6:1  
11.10.2014  10  Fulnek   Mořkov   3:2  
5.10.2014  Mořkov   Kunín   4:3  
5.10.2014  Tísek   Trojanovice I   0:3  
4.10.2014  Fulnek   Lichnov   4:2  
4.10.2014  Příbor   Odry B  4:1  
4.10.2014  Vel. Albrechtice   Bartošovice   5:1  
4.10.2014  Pustějov   Štramberk   5:4  
4.10.2014  Studénka   Skotnice   0:2  
28.9.2014  Lichnov   Studénka   2:0  
28.9.2014  Bartošovice   Příbor   0:1  
28.9.2014  Odry B  Mořkov   3:4  
27.9.2014  Skotnice   Tísek   5:1  
27.9.2014  Štramberk   Vel. Albrechtice   0:1  
27.9.2014  Fulnek   Kunín   4:0  
24.9.2014  Odry B  Kunín   2:2 DPK 
21.9.2014  Mořkov   Bartošovice   2:3  
21.9.2014  Tísek   Studénka   3:4  
20.9.2014  Kunín   Lichnov   3:2  
20.9.2014  Fulnek   Odry B  3:1  
20.9.2014  Příbor   Štramberk   1:0  
20.9.2014  Vel. Albrechtice   Trojanovice I   1:4  
20.9.2014  Pustějov   Skotnice   2:2 HPK 
14.9.2014  Lichnov   Tísek   4:3  
14.9.2014  Bartošovice   Fulnek   1:0  
13.9.2014  Studénka   Pustějov   2:0  
13.9.2014  Skotnice   Vel. Albrechtice   2:3  
13.9.2014  Trojanovice I   Příbor   1:1 DPK 
13.9.2014  Štramberk   Mořkov   2:1  
7.9.2014  Odry B  Lichnov   1:1 DPK 
7.9.2014  Mořkov   Trojanovice I   2:0  
7.9.2014  Pustějov   Tísek   4:1  
6.9.2014  Kunín   Bartošovice   3:1  
6.9.2014  Fulnek   Štramberk   8:1  
6.9.2014  Příbor   Skotnice   0:1  
6.9.2014  Vel. Albrechtice   Studénka   1:4  
31.8.2014  Lichnov   Pustějov   3:0  
31.8.2014  Bartošovice   Odry B  5:2  
30.8.2014  Vel. Albrechtice   Tísek   0:1  
30.8.2014  Studénka   Příbor   1:1 HPK 
30.8.2014  Skotnice   Mořkov   2:7  
30.8.2014  Trojanovice I   Fulnek   2:1  
30.8.2014  Štramberk   Kunín   2:2 HPK 
24.8.2014  Bartošovice   Lichnov   2:1  
24.8.2014  Odry B  Štramberk   1:3  
24.8.2014  Mořkov   Studénka   4:2  
23.8.2014  Kunín   Trojanovice I   5:2  
23.8.2014  Fulnek   Skotnice   3:5  
23.8.2014  Příbor   Tísek   4:1  
23.8.2014  Vel. Albrechtice   Pustějov   0:1  
17.8.2014  Lichnov   Vel. Albrechtice   0:3  
17.8.2014  Tísek   Mořkov   1:2  
17.8.2014  Studénka   Fulnek   1:1 DPK 
16.8.2014  Pustějov   Příbor   0:2  
16.8.2014  Skotnice   Kunín   1:3  
16.8.2014  Trojanovice I   Odry B  9:0  
16.8.2014  Štramberk   Bartošovice   1:6  

 

 

 

Kopaná fotbal Příbor


Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

byt 011 Prodej mezonetového bytu 4+1 v Příboře

Nabízíme prodej mezonetového bytu 4+1(84m2) v osobním vlastnictví ...

Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000 Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000

Na Družební 1004, mezi vzrostlými stromy, v bezpečí zvýšeného ...

  • 3. Benátská noc
    26.08.2017
    3. Benátská noc

    Sdružení hasičů, Čech Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Příbor, pořádá Benátskou noc v ...

  • Tradiční Příborská pouť
    10.09.2017
    Tradiční Příborská pouť

    Zájemci o prodej se můžou již teď hlásit v Technických službách města Příbora, a to rovněž ...

  • Janáčkovy chodníčky
    16.09.2017
    Janáčkovy chodníčky

  • DNY NATO - NATO DAYS 2017
    16.09.2017 - 17.09.2017
    DNY NATO - NATO DAYS 2017

    DOPROVODNÝ PROGRAM   Středa 13. září 2017, 15:00 - 18:00 Akční odpoledne v ...

  • Javornický výšlap
    30.09.2017
    Javornický výšlap

    plnění několika různých soutěžních disciplín jak pro děti a dospělé, tak i zvířectvo. účast na ...

  • Javornický výšlap
    30.09.2017
    Javornický výšlap

  • Sněhová královna
    30.09.2017
    Sněhová královna

    hrají: Barbora Seidlová Daniela Zbytkovská Nikola Zbytkovská Slavná divadelní pohádka ...

  • FARMÁŘSKÉ TRHY
    20.10.2017
    FARMÁŘSKÉ TRHY

    Zájemci o prodej se můžou přihlásit v Technických službách města Příbora, a to prostřednictvím ...

  • Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017
    20.10.2017 - 21.10.2017
    Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017

    Volby do poslanecké sněmovny se konají každé čtyři roky podle zásad poměrného zastoupení. Volí ...

  • Beskydy
    04.11.2017
    Beskydy

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist