Relaxační studio POHODA - Eva Krištofová

Logo Delfín PohodaIČO: 18079377

Eva Krištofová

Tyršova 195

(1.patro zdravotního střed.)

742 58 Příbor

 

Mobil:

+420 602 795 216

Mail: kristof.eva@seznam.cz
Web: www.prostepohoda.cz
Mapa: zde nás najdete

 

Otvírací hodiny :  
Po dle objednávek
Út dle objednávek
St dle objednávek
Čt dle objednávek
dle objednávek
So zavřeno
Ne zavřeno

 

Pohoda letáček

 

Pokud se potřebujete ve svém životě posunout dál, vyřešit si minulost, opustit ji, aby mohla přijít nová budoucnost, jste tady správně. Ukážu Vám cestu, po ní musíte už sami.

 

Poskytuji služby a balíčky na míru pro každého klijenta, každý jsme jiní a každý ve svém životě řeší něco jiného.

Většinou jsou to vztahy, práce a zdraví. Vždy sami podvědomě víte, co Vás trápí, jen to vytáhneme na povrch a přeléčíme, zharmonizujeme to nahoře s tím dole.

Pracuji s energií klijenta s emočním tělem, ale i fyzickým. Věřte tělo, mysl a duše jsou spojené nádoby, vše by mělo být v rovnováze jak cit, tak rozum a v tom Vám nabízím spolupráci.

 

Každý si vybere, co je mu blízké.

 

SLUŽBY PRO VÁS

 

 • Terapeutická poradna v osobním rozvoji
 • Pomoc v těžkých životních situacích
 • Energetická psychologie - odblokování životních bloků
 • Léčení přes emoce - mantry
 • Konzultace - Koučink
 • Čištění a otevření čaker
 • Psychosomatika

 

Masáže

 

 • Homeopatické
 • Bioenergetické
 • Intuitivní
 • Léčebné
 • Relaxační
 • Lávové kameny
 • Čakrové kameny
 • Odblokování čaker

 

Práce s VYSOKOVIBRAČNÍ ENERGIÍ SHAMBALLA 1024 a zasvěcení.

Prodej dárkových poukazů a pernamentek přímo na míru pro Vás nebo Vaše blízké.

Prodej bylinných doplňků , čajů , produktu na odkyselení organismu atd......

 

Těším se na Vaši návštěvu .

 

O čem je celostní medicína?

Existuje mnoho účinných netradičních léčebných postupů, které jsou využívána již celá tisíciletí. Tyto postupy jsou dnes nazývány jako celostní nebo také alternativní medicína. Jde například o čínskou medicínu (akupunkturu), homeopatii, ájuvérdu, feng-suej, reflexní terapii a další. Díky nim lze vyléčit i nemoci, které jsou klasickou medicínou považovány za nevyléčitelné. U klasické medicíny jsou léčeny jen důsledky nemocí, přičemž léčení je neosobní, rychlé a často dochází k tomu, že se nemoc opakuje, protože není odstraněna její původní příčina, ale jen důsledky, které způsobila. Zpravidla se lékař moc nezajímá o psychiku pacienta, jeho rodinné zázemí, práci apod. Často musí člověk navštívit více specialistů, kteří spolu vzájemně nespolupracují, náklady na léčbu jsou vysoké a zdraví obyvatel se stále zhoršuje.

Alternativní metody léčí pomalu a neagresivně. Současně léčí duši, mysl a tělo. Nezbytná je aktivní spolupráce pacienta a opakované návštěvy celostního lékaře. Jste-li nemocní a klasická medicína Vám nepomáhá, vyzkoušejte homeopatii nebo ájuvérdu.

 

Celostní medicína - Příbor a okolí

Hledáte-li ve svém životě novou cestu, trápí Vás vztahy, zdraví, potřebujete poradit, někam nasměřovat, posunout, nebo si zkrátka nevíte rady, tak navštivte relaxační studio Pohoda paní Evy Krištofové, kde si odpočinete, zrelaxujete se nebo vyřešíte to, co Vás trápí, prokonzultujete a vyhodnotíte to, co chcete nebo co už nepotřebujete.

 

Paní Eva Krištofová pracuje v klidném a milém prostředí plném barev a vůně, kde se zpomalil čas a na prvním místě jste jen Vy. Neváhejte a navštivte paní Evu na adrese Tyršova 195, 742 58 Příbor nebo ji kontaktujte prostřednictvím telefonu +420 602 795 216 či e-mailu: kristof.eva@seznam.cz.

Pro více informací navštivte precizně vytvořené internetové stránky paní Evy Krištofové www.prostepohoda.cz, kde najdete nejen soubor informací právě o ní, ale především o všech službách, které studio nabízí, poradenství, e-shop, fotogalerii a mnoho dalšího.

 

Mezi služby, které paní Eva Krištofová nabízí, patří například:

 • Poradenství tělesného a duchovního zdraví, celostní medicína
 • Poradna pro rozvoj osobnosti, duševní hygiena
 • Konzultace, terapie, léčení přes emoce
 • Práce s energií, čištění čaker, aury, energetického pole člověka
 • Orientální diagnostika, numerologie, numerologická kresba, poradenství dle data narození
 • a mnoho dalšího

Studio Pohoda 2m

 

Chcete-li být psychicky i fyzicky v pohodě, navštivte relaxační studio Pohoda, kde určitě najdete to, co hledáte.

Pojďme si tedy některé služby studia Pohoda přiblížit více.

 

Co je duševní hygiena?

Jde o způsob, jak si chránit a upevňovat duševní zdraví a jak zvyšovat odolnost člověka vůči nejrůznějším škodlivým vlivům. Duševní hygiena nám říká, jak si upravit svůj životní styl a podmínky tak, aby se nejen zabránilo nepříznivým vlivům, ale také aby se nejvíce uplatnily vlivy, které naši duševní kondici posilují. Duševní hygiena nás má naučit, jak předcházet psychickým obtížím nebo jak se s nimi vyrovnat. Přínosem duševní hygieny je především prevence psychických nemocí, dobrá pracovní výkonnost, fungující sociální vztahy a v subjektivní spokojenosti.

 

Co je numerologie?

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu. Díky numerologii máme možnost poznat individuální hodnotu každého jednotlivého čísla našeho data narození a vlastní emoční kvalitu a energii, což nám umožňuje poznat sebe samého a poznat, kdo jsme.

 

Numerologická kresba

Numerologická kresba nám slouží k sebepoznávání, kdy formou automatického pohybu a kresby se učíme rozumět sami sobě. Kresbu jen sledujeme, nejsme to my, kdo maluje, jsme jen prostředníky. Mnohdy je pro nás náš život nesrozumitelný, kdy hledáme cesty, jak se cítit dobře a radostně. Pomocí automatické kresby můžeme proniknout do energií, které při těchto pocitech vznikají. Když uvidíme na papíře a v barvách zaznamenány energie například našich konfliktních vztahů, učíme se jim postupně porozumět a náhle více, co v sobě změnit či přijmout.

 

Studio Pohoda 3m

 

Poradenství dle data narození

Řešíte-li partnerské vztahy, práci, děti nebo zdravotní problémy, tak je možné díky datu narození najít například příčiny nemoci, zjistit, co změnit apod. Čísla sami o sobě mají velký význam a člověk od nepaměti pátral, co které číslo znamená, jaký má na něj vliv a co mu přinese. Takže i datum narození je pro jednotlivce magické číslo, ve kterém se skrývá pozitivum, ale i negativum.

 

Práce s podvědomím

Podvědomí ovlivňuje naši budoucnost, takže to, co vyzařujeme k sobě přitahujeme. Například myslíme-li na lásku, tak ji také dostáváme. Práce s podvědomím zahrnuje schopnost využít svůj mozek k očistě těla, mysli, emocí, dále odstranění životních bloků a destruktivních pocitů, hlubokou relaxaci atd.

Práci s podvědomím lze využít k zlepšení paměti, spánku, usínání, pamatování si, vybavování si důležitých zážitků ze svého života, které jsou jinak uloženy hluboko v paměti, komunikace s rostlinami a zvířaty, zlepšování osobního života včetně duchovního růst a mnoho dalšího.

 

Práce s kyvadlem

Kyvadlo se používá jako pomocník při získání odpovědi na danou otázku. Práce s kyvadlem je to samé, jako s někým mluvit. Lze to přirovnat jako ke hře na pravdu, kdy odpovědí je ano či ne. Je zde nutné mít správného protihráče, který Vám nebude lhát či si z Vás dělat legraci. Pokud takového máte, je třeba vnímat jeho odpovědi. Jak to tedy celé funguje?

 • Vyslovíme nebo si myslíme otázku
 • Příslušná bytost odpoví (většinou nejsme schopni tuto odpověď zaznamenat)
 • Odpověď jde do mozku, kde je pohybové centrum ruky
 • Ruka se pohne příslušným směrem
 • Oči zaregistrují pohyb a přenesou pohyb do mozku
 • V mozku se tento pohyb opět vyhodnotí, tentokráte pro nás do" čitelné" podoby

Kyvadlo by se mělo používat s rozumem. Většina lidí slepě uvěří kyvadlu a dělá věci hraničící s rozumem. Nejlepší je kombinace kyvadla například s výkladem karet, kdy máte alespoň dvojí kontrolu.

 

Bioenergetická masáž

Je právem považována za jednu z nejvyspělejších technik vedoucích ke zlepšení zdravotního stavu. Může pomoct při celé řadě zdravotních potíží, často i v případech, kdy veškerá snaha o nápravu neuspěla. I přesto, že jsou účinky vnímány téměř okamžitě, je dobré terapii zopakovat.

 

Intuitivní masáž

Tato masáž je náročná pro terapeuta, vnímá potřeby klientova těla a pracuje v jeho energii. Každé tělo potřebuje v danou chvíli něco jiného. Tato masáž pracuje s bioenergií a všemi masážními technikami. Cílem masáže je tělo zklidnit a uvolnit, energetické dráhy těla najdou opět ztracené cesty a tělo se dostane do harmonie.

 

Reflexní terapie

Jde o jednu z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají své reflexní místo na chodidle. Kromě chodidel existují ještě jiné reflexní displeje chodidel, jako například ruce, předloktí, uši, oči apod., ale tyto nejsou tak výhodné. Někdy ovšem mohou posloužit lépe, než chodidla. Například u starších lidí, kteří se dostávají těžce k chodidlům. Kůže jako největší orgán lidského těla, zajišťuje komunikaci mezi vnitřním a vnějším tělem. Toho využívají všechny reflexologické techniky.

 

Shamballa 1024

Co je to vůbec je Schamballa 1024?

Je to multidimenzionální léčebný systém a na zemi je rozšiřován od roku 2003, jeho předchůdce byla Schamballa, která obsahovala 352 symbolů, byla chanelována Johnem Armitagem v roce 1996 . Nový typ Schambally s 1024 symboly chanelovala June Stephanesen v roce 2003. Prapůvodním tvůrcem a ochráncem Schambally byl mistr Sanat Kumara, který již dostal povolení vrátit se na svoji domovskou planetu, jeho pravomoce převzal mistr Saint Germain a od roku 2003 zpřístupnil nejnovější verzi Schambally lidstvu. Schamballa je místo , které není možné vidět pouhým naším zrakem při naši současné úrovni vědění. Hlavním důvodem,proč byla Schamballa vybudována vyspělými Duchovními bytostmi pod vedením Nejvyššího světla , bylo poskytnout lidem na Zemi velký zdroj informací, vědění, duchovního vedení , síly a léčivých energií - urychlit jejich duchovní vývoj. Planeta Země se mění, rozhodla se , že bude celistvá, učiní to s námi nebo bez nás.

Můžeme ji pomoci tím, že se my sami rozhodneme vrátit do původního stavu. A s tím nám může pomoci právě paní Krištofová.

Paní Krištofová je duchovní učitel a pomáhám lidem s přechodem do vyšších vibrací. Ti, kteří se rozhodnou věnovat se Schamballe a projít jeho zasvěcením, jsou zralí na to postoupit na své duchovní příčce výše, zasvěcení do energie Schamballa 1024 je určeno těm , kteří jsou již vědomě nějaký čas na duchovní cestě a jsou plně schopni využívat své intuice, komunikace s vyššími bytostmi a pracovat o samotě. Všichni Ti, jsou u paní Evy Krištofové vítání.


Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Pizzerie Verona Příbor Pizzerie Verona Příbor

AKCE PIZZA PROBÍHÁ. Naše pizzerie nabízí příjemné posezení pro ...

Válenda - pohovka - postel s úložným prostorem Válenda - pohovka - postel s úložným prostorem

Válenda je výborným řešením do dětských či studentských pokojů. ...

Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000 Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000

Na Družební 1004, mezi vzrostlými stromy, v bezpečí zvýšeného ...

 • IVAN MLÁDEK A JEHO BANDJO BAND
  23.02.2017
  IVAN MLÁDEK A JEHO BANDJO BAND

  hudebně zábavná show Chcete alespoň na chvíli zapomenout na politiku, dluhy, doktory, nevěru ...

 • Školní ples ZŠ Jičínská Příbor
  24.02.2017
  Školní ples ZŠ Jičínská Příbor

  Školní ples od 20 hodin v Kulturním domě v Příboře K tanci a poslechu hraje skupina Ypsilon ...

 • Opona nahoru Divadlo devítka
  25.02.2017
  Opona nahoru Divadlo devítka

  Divadlo Devítka Ostrava se v Příboře představí představením Opona nahoru! Komedie Petra Quiltera ...

 • Zimní sraz turistů na Skurečené
  25.02.2017
  Zimní sraz turistů na Skurečené

 • HECOVNÍ DISKO VEČER
  27.02.2017
  HECOVNÍ DISKO VEČER

  aneb AFTERPARTY NARUBY SE SOUBOREM NAHODILE Vážení a milí příznivci souboru Nahodile, po ...

 • BENNEWITZOVO KVARTETO
  28.02.2017
  BENNEWITZOVO KVARTETO

  Pro příznivce vážné hudby jsme připravili vystoupení BENNEWITZOVA KVARTETA. V programu zazní ...

 • Příborský masopust
  28.02.2017
  Příborský masopust

  Pro všechny příznivce tradičních kulturních akcí a také pro všechny, kteří mají chuť a zájem se ...

 • KORESPONDENCE V+W - Divadlo Na zábradlí
  01.03.2017
  KORESPONDENCE V+W - Divadlo Na zábradlí

  DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ JARO 2017 Jiří Voskovec, Jan Werich, Dora Viceníková: KORESPONDENCE V+W ...

 • Malování Dry brush
  05.03.2017
  Malování Dry brush

  Dovoluji si vás pozvat dne 5.března 2017 na malování novou technikou Dry brush do DDM ...

 • JIŘÍ SUCHÝ, JITKA MOLAVCOVÁ a orchestr divadla SEMAFOR
  06.03.2017
  JIŘÍ SUCHÝ, JITKA MOLAVCOVÁ a orchestr divadla SEMAFOR

  vstupné: 350, 300 a 250 Kč Jedna z velkých osobností české kultury, Jiří Suchý a Jitka ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist