Inzerce
Inzerce

Inzerce

Hledáme spolupracovníky a partnery

Datum: 13.05.2015
Telefon: 777725331
E-mail: pavlacik@p-partners.cz

Do našeho týmu realitních a finančních odborníků, hledáme spolupracovníky a budoucí specialisty na pozice realitní makléř, finanční poradce. S jedinou "podmínkou":


"Když neznáš - naučíme Tě, Když nerozumíš - vysvětlíme Ti, Když nemůžeš - pomůžeme Ti, Když nechceš - rozejdeme se. Tomáš Baťa"


Požadavky: trestní bezúhonnost, minimálně středoškolské vzdělání, lidská a společenská úroveň, ochota vzdělávat se v našem systému vzdělávání, ve kterém vás neučíme dobře zvládat know-how pro úspěšné podnikání. Forma spolupráce - OSVČ.
Nabízíme: Nechceme podřízené, hledáme silné individuality se schopností rozvíjet sebe i ostatní. Nabízíme systém vzdělávání zabezpečující úspěch v oboru, koučovací způsob řízení. Lidské a partnerské vztahy. Při dodržení "podmínky", bezpečné a perspektivní finanční zabezpečení.

 

Kontakt: zemlicka@p-partners.cz


linkedin: https://www.linkedin.com/profile/view?id=42631023&authType=NAME_SEARCH&authToken=lNcy&locale=cs_CZ&trk=tyah&trkInfo=clickedVertical%3Amynetwork%2Cidx%3A1-3-3%2CtarId%3A1431536987370%2Ctas%3Ažemlička+petr


zpět na Práce - Nabídka