Inzerce
Inzerce

Inzerce

MECHANIK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Datum: 08.07.2014
Telefon: +420 519 402 152
E-mail: kosikova@agrotec.cz

místo působnosti Horní Suchá

společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku hledá pro rozšíření týmu servisu nákladních vozidel IVECO vhodného uchazeče na pozici Mechanik nákladních automobilů IVECO
Pracovní náplň

Diagnostika závad nákladních vozidel
Vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
Servis a opravy vozidel

Požadujeme

SŠ nebo vyučení v oboru automechanik
Praxe v oboru výhodou
Řidičský průkaz sk. B, C, E výhodou
Základní znalost práce na PC
Technická znalost automobilů, technické normy
Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědnost
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Pravidelné vzdělávání v oboru, servisní školení
Platové ohodnocení závislé na výkonu
Příspěvek na stravování