Inzerce
Inzerce

Inzerce

Montážní dělníci

Datum: 24.03.2017
Telefon: +420 556 841 344
E-mail: jobs@ejr.cz

logo Erich JagerMísto práce: Vlčovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost: Třísměnný provoz
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
Doba zaměstnání: od 14.4.2017
Mzdové rozpětí: od 16 500 do 20 500 Kč/měsíc

Náplň práce: montáž kabelových svazků.
Požadujeme: práci v třísměnném provozu, manuální zručnost a dobrý zrak, spolehlivost a pečlivost.
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr, vhodné pro absolventy.
- Příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedení společnosti.
- Odměňování výkonu na základě individuálních norem.
- Měsíční teamový bonus podle dosažených cílů.
- Příplatky za noční směny ve výši 15% z průměrného hodinového výdělku.
- Nadstandardní příplatky za přesčasové hodiny o víkendech.
- Třináctý plat na základě hospodářského výsledku firmy.
- Dotovaná firemní autobusová doprava z Rožnova a Frenštátu.
- Příjemné pracovní klima, světlé a čisté pracovní prostředí
- Různorodé manuální činnosti.
- Není nutné jednotné firemní ošacení.
- Stravenky, Poukázky při životních jubilejních.
- Důraz kladen na spokojenost zaměstnanců a pracovní podmínky při práci.
Info. na e-mail: jobs@ejr.cz