Inzerce
Inzerce

Inzerce

PRODEJCE / PRODEJKYNĚ nákladních a užitkových vozidel

Datum: 18.05.2016
Telefon: 606044963
E-mail: fiat@agrotec.cz
Cena: 25000

místo působnosti: Havířov - Horní Suchá

Společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku, hledá pro posílení aktivit divize Nákladní automobily zaměřenou na prodej a servis vozů IVECO a FIAT Professional, motivovanou osobnost na pozici
Pracovní náplň

• Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
• Samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů
• Informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti
• Technická, cenová a formální příprava nabídek
• Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
• Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
• Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.)
• Práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků
• Monitoring situace na trhu, reporting do centrály

Požadujeme

• SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
• Praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky
• Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
• Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
• Samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti
• Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP
• ŘP sk. B (C výhodou)

Nabízíme

• Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
• Výborné zázemí pro obchodní činnost
mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru
• Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
systém produktových školení, tréninky
obchodních dovedností
• Motivující finanční ohodnocení (provize)
• Zázemí silné stabilní společnosti

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení.
Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

pracovního vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)