TJ Sokol Příbor - stolní tenis - 2016/2017

 

Příbor A

Soutěž:

KKSST Moravskoslezský - KS II. třídy A, muži 2015/2016

Vedoucí:

Krček Kamil, Mgr.

Kontakt:

tel.: (+420) 556 709978
mob.: (+420) 731 112733
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness


Příbor B

Soutěž:

 

Vedoucí:

Šín Petr

Kontakt:

tel.: (+420) 556 722950
mob.: (+420) 739 261682
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A Tabulka:

1. TJ TŽ Třinec C 2 2 0 0 0 20:3 12
2. TJ Nový Jičín B 2 2 0 0 0 20:6 12
3. ST Kozlovice 2 2 0 0 0 20:8 12
4. Orel Paskov B 2 1 0 1 0 11:10 7
5. TJ Sokol Brušperk B 2 1 0 1 0 15:14 7

6.

TJ Sokol Příbor

2

1

0

1

0

16:16

7

7. TJ Sokol Palkovice 2 1 0 1 0 11:13 7
8. Vento Komorní Lhotka B 2 1 0 1 0 12:16 7
9. TJ Sokol Ropice 2 1 0 0 1 10:17 3
10. TTC FRÝDLANT D 2 0 0 2 0 12:20 2
11. TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 2 0 0 2 0 9:20 2
12. ASK Tatra Kopřivnice C 2 0 0 2 0 7:20 2

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A

1

24. 09. 2016 17:00

ST Kozlovice

TJ Sokol Příbor

 

 

1 24. 09. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D Vento Komorní Lhotka B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Nový Jičín B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B ASK Tatra Kopřivnice C    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice Orel Paskov B    
1 24. 09. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 ST Kozlovice Vento Komorní Lhotka B    

2

25. 09. 2016 14:00

TTC FRÝDLANT D

TJ Sokol Příbor

 

 

2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice ASK Tatra Kopřivnice C    
2 25. 09. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Nový Jičín B    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C Orel Paskov B    
3 15. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B ST Kozlovice    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TTC FRÝDLANT D    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Ropice    
3 15. 10. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ TŽ Třinec C    

3

15. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Palkovice

 

 

3 15. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Brušperk B    
4 16. 10. 2016 10:00 Orel Paskov B TTC FRÝDLANT D    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ST Kozlovice    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TJ TŽ Třinec C    
4 16. 10. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Ropice    

4

16. 10. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Brušperk B

 

 

4 16. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Palkovice    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice TJ TŽ Třinec C    
5 29. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ASK Tatra Kopřivnice C    

5

29. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Vento Komorní Lhotka B

 

 

5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Brušperk B    
5 29. 10. 2016 17:00 ST Kozlovice TTC FRÝDLANT D    
6 12. 11. 2016 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Palkovice    
6 12. 11. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Brušperk B    

6

12. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Ropice

TJ Sokol Příbor

 

 

6 12. 11. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C Vento Komorní Lhotka B    
6 12. 11. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Nový Jičín B    
6 12. 11. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 ST Kozlovice TJ Sokol Brušperk B    
7 13. 11. 2016 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Palkovice    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice Vento Komorní Lhotka B    

7

13. 11. 2016 10:00

TJ TŽ Třinec C

TJ Sokol Příbor

 

 

7 13. 11. 2016 10:00 Orel Paskov B ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Nový Jičín B    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ST Kozlovice    
8 26. 11. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TTC FRÝDLANT D    

8

26. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Orel Paskov B

 

 

8 26. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Ropice    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TTC FRÝDLANT D    
9 27. 11. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C ST Kozlovice    

9

27. 11. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

 

 

9 27. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B Orel Paskov B    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Ropice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice ST Kozlovice    
10 10. 12. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TTC FRÝDLANT D    
10 10. 12. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Palkovice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Brušperk B    

10

10. 12. 2016 17:00

TJ Nový Jičín B

TJ Sokol Příbor

 

 

10 10. 12. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C Vento Komorní Lhotka B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TTC FRÝDLANT D    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C ST Kozlovice    
11 11. 12. 2016 10:00 Orel Paskov B TJ Sokol Brušperk B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Palkovice    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B Vento Komorní Lhotka B    

11

11. 12. 2016 16:30

ASK Tatra Kopřivnice C

TJ Sokol Příbor

 

 

12

14. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

ST Kozlovice

 

 

12 14. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TTC FRÝDLANT D    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Palkovice    
12 14. 01. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Brušperk B    
12 14. 01. 2017 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Ropice    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ TŽ Třinec C    
13 15. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ST Kozlovice    

13

15. 01. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TTC FRÝDLANT D

 

 

13 15. 01. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Palkovice    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Brušperk B    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Ropice    
13 15. 01. 2017 10:00 Orel Paskov B TJ TŽ Třinec C    
14 28. 01. 2017 17:00 ST Kozlovice Orel Paskov B    
14 28. 01. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Nový Jičín B    
14 28. 01. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C ASK Tatra Kopřivnice C    

14

28. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Palkovice

TJ Sokol Příbor

 

 

14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B Vento Komorní Lhotka B    
15 29. 01. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D Orel Paskov B    
15 29. 01. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Nový Jičín B    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice ASK Tatra Kopřivnice C    

15

29. 01. 2017 13:00

TJ Sokol Brušperk B

TJ Sokol Příbor

 

 

15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice Vento Komorní Lhotka B    
16 11. 02. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Ropice    
16 11. 02. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Orel Paskov B    
16 11. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Nový Jičín B    

16

11. 02. 2017 14:00

Vento Komorní Lhotka B

TJ Sokol Příbor

 

 

16 11. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Palkovice    
16 11. 02. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TTC FRÝDLANT D    

17

25. 02. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Ropice

 

 

17 25. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ TŽ Třinec C    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B Orel Paskov B    
17 25. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
18 26. 02. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B ST Kozlovice    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TTC FRÝDLANT D    
18 26. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Ropice    

18

26. 02. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ TŽ Třinec C

 

 

18 26. 02. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C Orel Paskov B    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
19 11. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Nový Jičín B    
19 11. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ASK Tatra Kopřivnice C    

19

11. 03. 2017 17:00

Orel Paskov B

TJ Sokol Příbor

 

 

19 11. 03. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Vento Komorní Lhotka B    
19 11. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Palkovice    
19 11. 03. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Brušperk B    
20 12. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Nový Jičín B    
20 12. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice ASK Tatra Kopřivnice C    

20

12. 03. 2017 10:00

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

TJ Sokol Příbor

 

 

20 12. 03. 2017 10:00 Orel Paskov B Vento Komorní Lhotka B    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Palkovice    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Brušperk B    
21 25. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Ropice    
21 25. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ TŽ Třinec C    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice Orel Paskov B    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    

21

25. 03. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Nový Jičín B

 

 

21 25. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ASK Tatra Kopřivnice C    
22 26. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Ropice    
22 26. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ TŽ Třinec C    
22 26. 03. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B Orel Paskov B    
22 26. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
22 26. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Nový Jičín B    

22

26. 03. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

ASK Tatra Kopřivnice C

 

 


Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Prodám maringotku Prodám maringotku

Maringotka Prodám maringotku, po rekonstrukci ve velmi dobrém ...

CHATA Vlčková - Prodej rekreačního objektu 2+kk

astavěná plocha chaty je 28 m2 zahrada 314 m2 trvalý travní ...

  • Perfect Days
    24.11.2017
    Perfect Days

    ROMANTICKÁ KOMEDIE NEJEN O ŽENÁCH A NEJEN PRO ŽENY. Úspěšná kadeřnice Barbs má na první ...

  • Mikulášský jarmark
    25.11.2017
    Mikulášský jarmark

    Tradiční jarmark na nádvořích Žerotínského zámku nabídne prodej především rukodělných ...

  • Přehlídka bojových umění
    25.11.2017
    Přehlídka bojových umění

  • Turčianske Teplice - koupání
    25.11.2017
    Turčianske Teplice - koupání

    Klub Českých turistů Příbor pořádá 25.11. 2017 zájezd: Turčianske Teplice - koupání ...

  • 1. vánoční koncert
    26.11.2017
    1. vánoční koncert

    V KOSTELE SV. VALENTINA V PŘÍBOŘE Vstupné 50,- Kč

  • Tančírna
    30.11.2017
    Tančírna

    Pohodový jazz a swing30. a 40. let 20. století Šlágry první republikuy a jazz age K ...

  • KRAKOV
    02.12.2017
    KRAKOV

    Návštěva kulturních, historických památek a předvánočního jarmarku s průvodkyní Lucií ...

  • 2. vánoční koncert Musica Dolce Vita
    03.12.2017
    2. vánoční koncert Musica Dolce Vita

    Daniela Demuthová - mezzosoprán Žofie Vokálová - flétna Zbyňka Šolcová - harfa Zazní ...

  • Ondřejská pouť na Hukvaldech
    03.12.2017
    Ondřejská pouť na Hukvaldech

    sraz: Příbor u nádraží ČD v 8 30 hod. Trasa: 12 Km Příbor , Větřkovice, Hukvaldy-hrad a ...

  • Scorpions v Ostravě 2017
    03.12.2017
    Scorpions v Ostravě 2017

    Do České republiky se vrací německá skupina Scorpions! Scorpions jsou od roku 2010 na ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist