TJ Sokol Příbor - stolní tenis - 2016/2017

 

Příbor A

Soutěž:

KKSST Moravskoslezský - KS II. třídy A, muži 2015/2016

Vedoucí:

Krček Kamil, Mgr.

Kontakt:

tel.: (+420) 556 709978
mob.: (+420) 731 112733
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness


Příbor B

Soutěž:

 

Vedoucí:

Šín Petr

Kontakt:

tel.: (+420) 556 722950
mob.: (+420) 739 261682
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A Tabulka:

1. TJ TŽ Třinec C 2 2 0 0 0 20:3 12
2. TJ Nový Jičín B 2 2 0 0 0 20:6 12
3. ST Kozlovice 2 2 0 0 0 20:8 12
4. Orel Paskov B 2 1 0 1 0 11:10 7
5. TJ Sokol Brušperk B 2 1 0 1 0 15:14 7

6.

TJ Sokol Příbor

2

1

0

1

0

16:16

7

7. TJ Sokol Palkovice 2 1 0 1 0 11:13 7
8. Vento Komorní Lhotka B 2 1 0 1 0 12:16 7
9. TJ Sokol Ropice 2 1 0 0 1 10:17 3
10. TTC FRÝDLANT D 2 0 0 2 0 12:20 2
11. TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 2 0 0 2 0 9:20 2
12. ASK Tatra Kopřivnice C 2 0 0 2 0 7:20 2

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A

1

24. 09. 2016 17:00

ST Kozlovice

TJ Sokol Příbor

 

 

1 24. 09. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D Vento Komorní Lhotka B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Nový Jičín B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B ASK Tatra Kopřivnice C    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice Orel Paskov B    
1 24. 09. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 ST Kozlovice Vento Komorní Lhotka B    

2

25. 09. 2016 14:00

TTC FRÝDLANT D

TJ Sokol Příbor

 

 

2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice ASK Tatra Kopřivnice C    
2 25. 09. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Nový Jičín B    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C Orel Paskov B    
3 15. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B ST Kozlovice    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TTC FRÝDLANT D    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Ropice    
3 15. 10. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ TŽ Třinec C    

3

15. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Palkovice

 

 

3 15. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Brušperk B    
4 16. 10. 2016 10:00 Orel Paskov B TTC FRÝDLANT D    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ST Kozlovice    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TJ TŽ Třinec C    
4 16. 10. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Ropice    

4

16. 10. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Brušperk B

 

 

4 16. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Palkovice    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice TJ TŽ Třinec C    
5 29. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ASK Tatra Kopřivnice C    

5

29. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Vento Komorní Lhotka B

 

 

5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Brušperk B    
5 29. 10. 2016 17:00 ST Kozlovice TTC FRÝDLANT D    
6 12. 11. 2016 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Palkovice    
6 12. 11. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Brušperk B    

6

12. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Ropice

TJ Sokol Příbor

 

 

6 12. 11. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C Vento Komorní Lhotka B    
6 12. 11. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Nový Jičín B    
6 12. 11. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 ST Kozlovice TJ Sokol Brušperk B    
7 13. 11. 2016 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Palkovice    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice Vento Komorní Lhotka B    

7

13. 11. 2016 10:00

TJ TŽ Třinec C

TJ Sokol Příbor

 

 

7 13. 11. 2016 10:00 Orel Paskov B ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Nový Jičín B    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ST Kozlovice    
8 26. 11. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TTC FRÝDLANT D    

8

26. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Orel Paskov B

 

 

8 26. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Ropice    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TTC FRÝDLANT D    
9 27. 11. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C ST Kozlovice    

9

27. 11. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

 

 

9 27. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B Orel Paskov B    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Ropice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice ST Kozlovice    
10 10. 12. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TTC FRÝDLANT D    
10 10. 12. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Palkovice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Brušperk B    

10

10. 12. 2016 17:00

TJ Nový Jičín B

TJ Sokol Příbor

 

 

10 10. 12. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C Vento Komorní Lhotka B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TTC FRÝDLANT D    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C ST Kozlovice    
11 11. 12. 2016 10:00 Orel Paskov B TJ Sokol Brušperk B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Palkovice    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B Vento Komorní Lhotka B    

11

11. 12. 2016 16:30

ASK Tatra Kopřivnice C

TJ Sokol Příbor

 

 

12

14. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

ST Kozlovice

 

 

12 14. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TTC FRÝDLANT D    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Palkovice    
12 14. 01. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Brušperk B    
12 14. 01. 2017 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Ropice    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ TŽ Třinec C    
13 15. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ST Kozlovice    

13

15. 01. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TTC FRÝDLANT D

 

 

13 15. 01. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Palkovice    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Brušperk B    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Ropice    
13 15. 01. 2017 10:00 Orel Paskov B TJ TŽ Třinec C    
14 28. 01. 2017 17:00 ST Kozlovice Orel Paskov B    
14 28. 01. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Nový Jičín B    
14 28. 01. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C ASK Tatra Kopřivnice C    

14

28. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Palkovice

TJ Sokol Příbor

 

 

14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B Vento Komorní Lhotka B    
15 29. 01. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D Orel Paskov B    
15 29. 01. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Nový Jičín B    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice ASK Tatra Kopřivnice C    

15

29. 01. 2017 13:00

TJ Sokol Brušperk B

TJ Sokol Příbor

 

 

15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice Vento Komorní Lhotka B    
16 11. 02. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Ropice    
16 11. 02. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Orel Paskov B    
16 11. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Nový Jičín B    

16

11. 02. 2017 14:00

Vento Komorní Lhotka B

TJ Sokol Příbor

 

 

16 11. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Palkovice    
16 11. 02. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TTC FRÝDLANT D    

17

25. 02. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Ropice

 

 

17 25. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ TŽ Třinec C    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B Orel Paskov B    
17 25. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
18 26. 02. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B ST Kozlovice    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TTC FRÝDLANT D    
18 26. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Ropice    

18

26. 02. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ TŽ Třinec C

 

 

18 26. 02. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C Orel Paskov B    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
19 11. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Nový Jičín B    
19 11. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ASK Tatra Kopřivnice C    

19

11. 03. 2017 17:00

Orel Paskov B

TJ Sokol Příbor

 

 

19 11. 03. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Vento Komorní Lhotka B    
19 11. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Palkovice    
19 11. 03. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Brušperk B    
20 12. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Nový Jičín B    
20 12. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice ASK Tatra Kopřivnice C    

20

12. 03. 2017 10:00

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

TJ Sokol Příbor

 

 

20 12. 03. 2017 10:00 Orel Paskov B Vento Komorní Lhotka B    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Palkovice    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Brušperk B    
21 25. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Ropice    
21 25. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ TŽ Třinec C    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice Orel Paskov B    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    

21

25. 03. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Nový Jičín B

 

 

21 25. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ASK Tatra Kopřivnice C    
22 26. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Ropice    
22 26. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ TŽ Třinec C    
22 26. 03. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B Orel Paskov B    
22 26. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
22 26. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Nový Jičín B    

22

26. 03. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

ASK Tatra Kopřivnice C

 

 


Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

CHATA Vlčková - Prodej rekreačního objektu 2+kk

astavěná plocha chaty je 30 m2 zahrada 314 m2 trvalý travní ...

CELKOVÝ POHLED PRONÁJEM lukratívních prostor v rekonstruovaném domě v Příboře 100m od náměstí

Reprezentační prostory  se skládají ze dvou menších ...

  • Děda Mládek Illegal band
    27.07.2018
    Děda Mládek Illegal band

    ​Známé písničky Ivana Mládka v rock-country kabátu

  • 2. Benátská noc
    28.07.2018
    2. Benátská noc

    2. Benátská noc 28.7.2018 hudba SPEKTRA začátek v 19.00 hod. místo konání zahrada SDH Příbor.

  • V. Příborská lávka
    29.07.2018
    V. Příborská lávka

    I letos se můžete spolu s námi těšit na vodní hrátky na již tradiční akci Příborská lávka aneb ...

  • Kinematograf bratří Čadíků
    31.07.2018 - 03.08.2018
    Kinematograf bratří Čadíků

    31.7.    Špunti na vodě 1.8.      Bajkeři 2.8.      Hurvínek a kouzelné muzeum 3.8.      ...

  • Revival festiválek
    04.08.2018
    Revival festiválek

    Queenie Věra Špinarová Karel Gott AC/DC vše revival Vstupné: 50,- Kč předprodej ...

  • POUŤOVÁ NEDĚLE KOPŘIVNICE
    26.08.2018
    POUŤOVÁ NEDĚLE KOPŘIVNICE

    15.00 Bebran z Bánovce nad Bebravou Folklorní soubor z partnerského města. 16.00 Koncert ...

  • Příměstský English Camp
    27.08.2018 - 31.08.2018
    Příměstský English Camp

    Příměstský English Camp s rodilými mluvčími z USA 27.-31.8.2018 8:00-16:00 centrum ...

  • Tradiční Příborská pouť
    09.09.2018
    Tradiční Příborská pouť

    Stejně jako loni i letos se můžete těšit na koncert. Vystoupí kapela Rock&Roll Band Marcela ...

  • DNY NATO V OSTRAVĚ - NATO DAYS
    15.09.2018 - 16.09.2018
    DNY NATO V OSTRAVĚ - NATO DAYS

    Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist