TJ Sokol Příbor - stolní tenis - 2016/2017

 

Příbor A

Soutěž:

KKSST Moravskoslezský - KS II. třídy A, muži 2015/2016

Vedoucí:

Krček Kamil, Mgr.

Kontakt:

tel.: (+420) 556 709978
mob.: (+420) 731 112733
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness


Příbor B

Soutěž:

 

Vedoucí:

Šín Petr

Kontakt:

tel.: (+420) 556 722950
mob.: (+420) 739 261682
e-mail: krcek(z)oao.cz

Herna:

Příbor, ul. Lidická 544, Sokolovna (vedle kina)
míčky: D. Happiness

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A Tabulka:

1. TJ TŽ Třinec C 2 2 0 0 0 20:3 12
2. TJ Nový Jičín B 2 2 0 0 0 20:6 12
3. ST Kozlovice 2 2 0 0 0 20:8 12
4. Orel Paskov B 2 1 0 1 0 11:10 7
5. TJ Sokol Brušperk B 2 1 0 1 0 15:14 7

6.

TJ Sokol Příbor

2

1

0

1

0

16:16

7

7. TJ Sokol Palkovice 2 1 0 1 0 11:13 7
8. Vento Komorní Lhotka B 2 1 0 1 0 12:16 7
9. TJ Sokol Ropice 2 1 0 0 1 10:17 3
10. TTC FRÝDLANT D 2 0 0 2 0 12:20 2
11. TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov 2 0 0 2 0 9:20 2
12. ASK Tatra Kopřivnice C 2 0 0 2 0 7:20 2

 

Krajská soutěž II. třídy sk. A

1

24. 09. 2016 17:00

ST Kozlovice

TJ Sokol Příbor

 

 

1 24. 09. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D Vento Komorní Lhotka B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Nový Jičín B    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B ASK Tatra Kopřivnice C    
1 24. 09. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice Orel Paskov B    
1 24. 09. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 ST Kozlovice Vento Komorní Lhotka B    

2

25. 09. 2016 14:00

TTC FRÝDLANT D

TJ Sokol Příbor

 

 

2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice ASK Tatra Kopřivnice C    
2 25. 09. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Nový Jičín B    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
2 25. 09. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C Orel Paskov B    
3 15. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B ST Kozlovice    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TTC FRÝDLANT D    
3 15. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Ropice    
3 15. 10. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ TŽ Třinec C    

3

15. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Palkovice

 

 

3 15. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Brušperk B    
4 16. 10. 2016 10:00 Orel Paskov B TTC FRÝDLANT D    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ST Kozlovice    
4 16. 10. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TJ TŽ Třinec C    
4 16. 10. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Ropice    

4

16. 10. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Brušperk B

 

 

4 16. 10. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Palkovice    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice TJ TŽ Třinec C    
5 29. 10. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
5 29. 10. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ASK Tatra Kopřivnice C    

5

29. 10. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Vento Komorní Lhotka B

 

 

5 29. 10. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Brušperk B    
5 29. 10. 2016 17:00 ST Kozlovice TTC FRÝDLANT D    
6 12. 11. 2016 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Palkovice    
6 12. 11. 2016 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Brušperk B    

6

12. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Ropice

TJ Sokol Příbor

 

 

6 12. 11. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C Vento Komorní Lhotka B    
6 12. 11. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Nový Jičín B    
6 12. 11. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 ST Kozlovice TJ Sokol Brušperk B    
7 13. 11. 2016 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Palkovice    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice Vento Komorní Lhotka B    

7

13. 11. 2016 10:00

TJ TŽ Třinec C

TJ Sokol Příbor

 

 

7 13. 11. 2016 10:00 Orel Paskov B ASK Tatra Kopřivnice C    
7 13. 11. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Nový Jičín B    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Nový Jičín B ST Kozlovice    
8 26. 11. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TTC FRÝDLANT D    

8

26. 11. 2016 17:00

TJ Sokol Příbor

Orel Paskov B

 

 

8 26. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Ropice    
8 26. 11. 2016 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B TTC FRÝDLANT D    
9 27. 11. 2016 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C ST Kozlovice    

9

27. 11. 2016 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

 

 

9 27. 11. 2016 14:00 Vento Komorní Lhotka B Orel Paskov B    
9 27. 11. 2016 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ TŽ Třinec C    
9 27. 11. 2016 13:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Ropice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Sokol Ropice ST Kozlovice    
10 10. 12. 2016 14:00 TJ TŽ Třinec C TTC FRÝDLANT D    
10 10. 12. 2016 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Palkovice    
10 10. 12. 2016 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Brušperk B    

10

10. 12. 2016 17:00

TJ Nový Jičín B

TJ Sokol Příbor

 

 

10 10. 12. 2016 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C Vento Komorní Lhotka B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Sokol Ropice TTC FRÝDLANT D    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ TŽ Třinec C ST Kozlovice    
11 11. 12. 2016 10:00 Orel Paskov B TJ Sokol Brušperk B    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Palkovice    
11 11. 12. 2016 10:00 TJ Nový Jičín B Vento Komorní Lhotka B    

11

11. 12. 2016 16:30

ASK Tatra Kopřivnice C

TJ Sokol Příbor

 

 

12

14. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

ST Kozlovice

 

 

12 14. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TTC FRÝDLANT D    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Palkovice    
12 14. 01. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Brušperk B    
12 14. 01. 2017 17:00 Orel Paskov B TJ Sokol Ropice    
12 14. 01. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ TŽ Třinec C    
13 15. 01. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ST Kozlovice    

13

15. 01. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TTC FRÝDLANT D

 

 

13 15. 01. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Sokol Palkovice    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Sokol Brušperk B    
13 15. 01. 2017 10:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov TJ Sokol Ropice    
13 15. 01. 2017 10:00 Orel Paskov B TJ TŽ Třinec C    
14 28. 01. 2017 17:00 ST Kozlovice Orel Paskov B    
14 28. 01. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Nový Jičín B    
14 28. 01. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C ASK Tatra Kopřivnice C    

14

28. 01. 2017 17:00

TJ Sokol Palkovice

TJ Sokol Příbor

 

 

14 28. 01. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B Vento Komorní Lhotka B    
15 29. 01. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D Orel Paskov B    
15 29. 01. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Nový Jičín B    
15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice ASK Tatra Kopřivnice C    

15

29. 01. 2017 13:00

TJ Sokol Brušperk B

TJ Sokol Příbor

 

 

15 29. 01. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice Vento Komorní Lhotka B    
16 11. 02. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Ropice    
16 11. 02. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Orel Paskov B    
16 11. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Nový Jičín B    

16

11. 02. 2017 14:00

Vento Komorní Lhotka B

TJ Sokol Příbor

 

 

16 11. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Sokol Palkovice    
16 11. 02. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice ST Kozlovice    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TTC FRÝDLANT D    

17

25. 02. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Sokol Ropice

 

 

17 25. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ TŽ Třinec C    
17 25. 02. 2017 17:00 TJ Nový Jičín B Orel Paskov B    
17 25. 02. 2017 10:00 ASK Tatra Kopřivnice C TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
18 26. 02. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B ST Kozlovice    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TTC FRÝDLANT D    
18 26. 02. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Sokol Ropice    

18

26. 02. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

TJ TŽ Třinec C

 

 

18 26. 02. 2017 16:30 ASK Tatra Kopřivnice C Orel Paskov B    
18 26. 02. 2017 10:00 TJ Nový Jičín B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
19 11. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Nový Jičín B    
19 11. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D ASK Tatra Kopřivnice C    

19

11. 03. 2017 17:00

Orel Paskov B

TJ Sokol Příbor

 

 

19 11. 03. 2017 17:00 TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov Vento Komorní Lhotka B    
19 11. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Palkovice    
19 11. 03. 2017 14:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Brušperk B    
20 12. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Nový Jičín B    
20 12. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice ASK Tatra Kopřivnice C    

20

12. 03. 2017 10:00

TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov

TJ Sokol Příbor

 

 

20 12. 03. 2017 10:00 Orel Paskov B Vento Komorní Lhotka B    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ TŽ Třinec C TJ Sokol Palkovice    
20 12. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Ropice TJ Sokol Brušperk B    
21 25. 03. 2017 17:00 ST Kozlovice TJ Sokol Ropice    
21 25. 03. 2017 17:00 TTC FRÝDLANT D TJ TŽ Třinec C    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Palkovice Orel Paskov B    
21 25. 03. 2017 17:00 TJ Sokol Brušperk B TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    

21

25. 03. 2017 17:00

TJ Sokol Příbor

TJ Nový Jičín B

 

 

21 25. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B ASK Tatra Kopřivnice C    
22 26. 03. 2017 14:00 TTC FRÝDLANT D TJ Sokol Ropice    
22 26. 03. 2017 10:00 ST Kozlovice TJ TŽ Třinec C    
22 26. 03. 2017 13:00 TJ Sokol Brušperk B Orel Paskov B    
22 26. 03. 2017 10:00 TJ Sokol Palkovice TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov    
22 26. 03. 2017 14:00 Vento Komorní Lhotka B TJ Nový Jičín B    

22

26. 03. 2017 10:00

TJ Sokol Příbor

ASK Tatra Kopřivnice C

 

 

Stolní tenis Příbor družstvo mužů "B" 2016/2017

 Okresní přebor I. třídy Tabulka:

1. TJ Nový Jičín C 2 2 0 0 0 30:6 6
2. TJ Nový Jičín D 2 2 0 0 0 25:11 6
3. TJ Fulnek A 2 2 0 0 0 23:13 6
4. TJ MSV Studénka A 2 2 0 0 0 22:14 6

5.

TJ Sokol Příbor B

2

1

1

0

0

21:15

5

6. TJ Mořkov B 2 1 1 0 0 19:17 5
7. TJ Mořkov A 2 0 1 1 0 17:19 3
8. TJ Sokol Slatina 2 0 1 1 0 17:19 3
9. TJ Frenštát pod Radhoštěm C 2 0 0 2 0 14:22 2
10. TJ Odry D 2 0 0 2 0 13:23 2
11. Orel jednota Veřovice A 2 0 0 2 0 8:28 2
12. TJ Frenštát pod Radhoštěm D 2 0 0 2 0 7:29 2

Okresní přebor I. třídy - stolní tenis

 
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
1 23. 09. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Fulnek A    
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Mořkov B    

1

23. 09. 2016 19:00

TJ Mořkov A

TJ Sokol Příbor B

 

 

1 23. 09. 2016 17:30 TJ Odry D TJ MSV Studénka A    
1 23. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Nový Jičín D    
2 30. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Nový Jičín D    
2 30. 09. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    

2

30. 09. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Odry D

 

 

2 30. 09. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Mořkov A    
2 30. 09. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Sokol Slatina    
2 30. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C Orel jednota Veřovice A    
3 07. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Nový Jičín C    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Fulnek A    
3 07. 10. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Mořkov B    

3

07. 10. 2016 18:00

TJ Frenštát pod Radhoštěm C

TJ Sokol Příbor B

 

 

3 07. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ MSV Studénka A    
4 14. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ MSV Studénka A    

4

14. 10. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Nový Jičín D

 

 

4 14. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
4 14. 10. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Odry D    
4 14. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Mořkov A    
4 14. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Sokol Slatina    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov A Orel jednota Veřovice A    
5 28. 10. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Nový Jičín C    
5 28. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Fulnek A    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Mořkov B    

5

28. 10. 2016 18:00

TJ MSV Studénka A

TJ Sokol Příbor B

 

 

6

04. 11. 2016 18:00

TJ Frenštát pod Radhoštěm D

TJ Sokol Příbor B

 

 

6 04. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ MSV Studénka A    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Nový Jičín D    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
6 04. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Odry D    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Mořkov A    
7 11. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
7 11. 11. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Sokol Slatina    
7 11. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C Orel jednota Veřovice A    
7 11. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Nový Jičín C    
7 11. 11. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Fulnek A    

7

11. 11. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Mořkov B

 

 

8 25. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Mořkov B    

8

25. 11. 2016 19:00

TJ Fulnek A

TJ Sokol Příbor B

 

 

8 25. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ MSV Studénka A    
8 25. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Nový Jičín D    
8 25. 11. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
8 25. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Odry D    
9 02. 12. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
9 02. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Mořkov A    
9 02. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Sokol Slatina    
9 02. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A Orel jednota Veřovice A    

9

02. 12. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Nový Jičín C

 

 

9 02. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Fulnek A    
10 09. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Fulnek A    
10 09. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Mořkov B    

10

09. 12. 2016 19:00

Orel jednota Veřovice A

TJ Sokol Příbor B

 

 

10 09. 12. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ MSV Studénka A    
10 09. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Nový Jičín D    
10 09. 12. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
11 16. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
11 16. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Odry D    
11 16. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Mořkov A    

11

16. 12. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Sokol Slatina

 

 

11 16. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov B Orel jednota Veřovice A    
11 16. 12. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Nový Jičín C    
12 06. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Nový Jičín C    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Fulnek A Orel jednota Veřovice A    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Sokol Slatina    

12

06. 01. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Mořkov A

 

 

12 06. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Odry D    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
13 13. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
13 13. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ MSV Studénka A    

13

13. 01. 2017 17:30

TJ Odry D

TJ Sokol Příbor B

 

 

13 13. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Mořkov B    
13 13. 01. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Fulnek A    
13 13. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Nový Jičín C    
14 20. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D Orel jednota Veřovice A    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Sokol Slatina    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Mořkov A    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Odry D    

14

20. 01. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Frenštát pod Radhoštěm C

 

 

14 20. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Nový Jičín D    
15 27. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    

15

27. 01. 2017 19:00

TJ Nový Jičín D

TJ Sokol Příbor B

 

 

15 27. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Mořkov B    
15 27. 01. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Fulnek A    
15 27. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Nový Jičín C    
15 27. 01. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina Orel jednota Veřovice A    
16 10. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Sokol Slatina    
16 10. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Mořkov A    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Odry D    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Nový Jičín D    

16

10. 02. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ MSV Studénka A

 

 

17

17. 02. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Frenštát pod Radhoštěm D

 

 

17 17. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Mořkov B    
17 17. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Fulnek A    
17 17. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Nový Jičín C    
17 17. 02. 2017 17:30 TJ Odry D Orel jednota Veřovice A    
17 17. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Sokol Slatina    
18 24. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Mořkov A    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Odry D    
18 24. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Nový Jičín D    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ MSV Studénka A    

18

24. 02. 2017 19:00

TJ Mořkov B

TJ Sokol Příbor B

 

 

19 03. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Frenštát pod Radhoštěm D    

19

03. 03. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Fulnek A

 

 

19 03. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Nový Jičín C    
19 03. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D Orel jednota Veřovice A    
19 03. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Sokol Slatina    
19 03. 03. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Mořkov A    
20 10. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Odry D    
20 10. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
20 10. 03. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Nový Jičín D    
20 10. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ MSV Studénka A    

20

10. 03. 2017 19:00

TJ Nový Jičín C

TJ Sokol Příbor B

 

 

20 10. 03. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Mořkov B    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Nový Jičín C    

21

17. 03. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

Orel jednota Veřovice A

 

 

21 17. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Sokol Slatina    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Mořkov A    
21 17. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Odry D    
22 24. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
22 24. 03. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Nový Jičín D    
22 24. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ MSV Studénka A    

22

24. 03. 2017 19:00

TJ Sokol Slatina

TJ Sokol Příbor B

 

 

22 24. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Mořkov B    
22 24. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Fulnek A

Stolní tenis Příbor družstvo mužů "C"

Okresní přebor II. třídy Tabulka:

1. TJ Fulnek B 2 2 0 0 0 28:8 6
2. TJ MSV Studénka B 2 2 0 0 0 25:11 6

3.

TJ Sokol Příbor C

2

2

0

0

0

22:14

6

4. TJ Spartak Bílovec A 2 1 1 0 0 23:13 5
5. Orel jednota Veřovice B 2 1 0 1 0 15:21 4
6. TJ Frenštát pod Radhoštěm E 2 0 1 1 0 17:19 3
7. TJ Nový Jičín E 2 0 1 1 0 16:20 3
8. ASK Tatra Kopřivnice D 2 0 1 1 0 16:20 3
9. TJ Spartak Bílovec B 2 0 0 2 0 10:26 2
10. TJ Mořkov C 2 0 0 2 0 8:28 2

 

Okresní přebor II. třídy

 
1 26. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E ASK Tatra Kopřivnice D 9:9  
1 19. 09. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Spartak Bílovec B 15:3  

1

23. 09. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor C

TJ Nový Jičín E

11:7

 

1 23. 09. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A Orel jednota Veřovice B 14:4  
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Fulnek B 1:17  
2 30. 09. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Fulnek B 7:11  
2 28. 09. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Mořkov C 11:7  
2 28. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Spartak Bílovec A 9:9  

2

26. 09. 2016 18:00

TJ Spartak Bílovec B

TJ Sokol Příbor C

7:11

 

2 28. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ MSV Studénka B 8:10  
3 03. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B ASK Tatra Kopřivnice D    
3 07. 10. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Spartak Bílovec B    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Nový Jičín E    
3 08. 10. 2016 10:00 TJ Fulnek B Orel jednota Veřovice B    
4 21. 10. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D Orel jednota Veřovice B    
4 19. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Fulnek B    
4 17. 10. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Mořkov C    
4 19. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Spartak Bílovec A    
4 17. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Sokol Příbor C    
5 28. 10. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C ASK Tatra Kopřivnice D    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ MSV Studénka B    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
5 29. 10. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ Spartak Bílovec B    
5 26. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Nový Jičín E    
6 04. 11. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Nový Jičín E    
6 31. 10. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B Orel jednota Veřovice B    
6 02. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Fulnek B    
6 31. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Mořkov C    
6 04. 11. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Spartak Bílovec A    
7 25. 11. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A ASK Tatra Kopřivnice D    
7 25. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Sokol Příbor C    
7 26. 11. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ MSV Studénka B    
7 23. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
7 23. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Spartak Bílovec B    
8 09. 12. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Spartak Bílovec B    
8 07. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Nový Jičín E    
8 05. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B Orel jednota Veřovice B    
8 09. 12. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Fulnek B    
8 09. 12. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Mořkov C    
9 16. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov C ASK Tatra Kopřivnice D    
9 17. 12. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ Spartak Bílovec A    
9 14. 12. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Sokol Příbor C    
9 14. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ MSV Studénka B    
9 12. 12. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
10 06. 01. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
10 02. 01. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ MSV Studénka B    
10 04. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Sokol Příbor C    
10 04. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Spartak Bílovec A    
10 07. 01. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Mořkov C    
11 14. 01. 2017 10:00 TJ Fulnek B ASK Tatra Kopřivnice D    
11 13. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov C Orel jednota Veřovice B    
11 13. 01. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Nový Jičín E    
11 13. 01. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Spartak Bílovec B    
11 09. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
12 20. 01. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ MSV Studénka B    
12 18. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Sokol Příbor C    
12 16. 01. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Spartak Bílovec A    
12 18. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Mořkov C    
12 18. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Fulnek B    
13 01. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B ASK Tatra Kopřivnice D    
13 04. 02. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Nový Jičín E    
13 03. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ Spartak Bílovec B    
13 03. 02. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
13 03. 02. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ MSV Studénka B    
14 10. 02. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Sokol Příbor C    
14 06. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Spartak Bílovec A    
14 08. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Mořkov C    
14 06. 02. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Fulnek B    
14 08. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E Orel jednota Veřovice B    
15 15. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E ASK Tatra Kopřivnice D    
15 15. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Spartak Bílovec B    
15 18. 02. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
15 17. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ MSV Studénka B    
15 17. 02. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Sokol Příbor C    
16 03. 03. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Spartak Bílovec A    
16 03. 03. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Mořkov C    
16 27. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Fulnek B    
16 01. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E Orel jednota Veřovice B    
16 27. 02. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Nový Jičín E    
17 13. 03. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B ASK Tatra Kopřivnice D    
17 15. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
17 15. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ MSV Studénka B    
17 18. 03. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Sokol Příbor C    
17 17. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ Spartak Bílovec A    
18 24. 03. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Mořkov C    
18 24. 03. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Fulnek B    
18 24. 03. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C Orel jednota Veřovice B    
18 20. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Nový Jičín E    
18 22. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Spartak Bílovec B