Stolní tenis Příbor družstvo mužů "B" 2016/2017

 Okresní přebor I. třídy Tabulka:

1. TJ Nový Jičín C 2 2 0 0 0 30:6 6
2. TJ Nový Jičín D 2 2 0 0 0 25:11 6
3. TJ Fulnek A 2 2 0 0 0 23:13 6
4. TJ MSV Studénka A 2 2 0 0 0 22:14 6

5.

TJ Sokol Příbor B

2

1

1

0

0

21:15

5

6. TJ Mořkov B 2 1 1 0 0 19:17 5
7. TJ Mořkov A 2 0 1 1 0 17:19 3
8. TJ Sokol Slatina 2 0 1 1 0 17:19 3
9. TJ Frenštát pod Radhoštěm C 2 0 0 2 0 14:22 2
10. TJ Odry D 2 0 0 2 0 13:23 2
11. Orel jednota Veřovice A 2 0 0 2 0 8:28 2
12. TJ Frenštát pod Radhoštěm D 2 0 0 2 0 7:29 2

Okresní přebor I. třídy - stolní tenis

 
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
1 23. 09. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Fulnek A    
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Mořkov B    

1

23. 09. 2016 19:00

TJ Mořkov A

TJ Sokol Příbor B

 

 

1 23. 09. 2016 17:30 TJ Odry D TJ MSV Studénka A    
1 23. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Nový Jičín D    
2 30. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Nový Jičín D    
2 30. 09. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    

2

30. 09. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Odry D

 

 

2 30. 09. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Mořkov A    
2 30. 09. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Sokol Slatina    
2 30. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C Orel jednota Veřovice A    
3 07. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Nový Jičín C    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Fulnek A    
3 07. 10. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Mořkov B    

3

07. 10. 2016 18:00

TJ Frenštát pod Radhoštěm C

TJ Sokol Příbor B

 

 

3 07. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ MSV Studénka A    
4 14. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ MSV Studénka A    

4

14. 10. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Nový Jičín D

 

 

4 14. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
4 14. 10. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Odry D    
4 14. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Mořkov A    
4 14. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Sokol Slatina    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov A Orel jednota Veřovice A    
5 28. 10. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Nový Jičín C    
5 28. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Fulnek A    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Mořkov B    

5

28. 10. 2016 18:00

TJ MSV Studénka A

TJ Sokol Příbor B

 

 

6

04. 11. 2016 18:00

TJ Frenštát pod Radhoštěm D

TJ Sokol Příbor B

 

 

6 04. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ MSV Studénka A    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Nový Jičín D    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
6 04. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Odry D    
6 04. 11. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Mořkov A    
7 11. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
7 11. 11. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Sokol Slatina    
7 11. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C Orel jednota Veřovice A    
7 11. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Nový Jičín C    
7 11. 11. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Fulnek A    

7

11. 11. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Mořkov B

 

 

8 25. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Mořkov B    

8

25. 11. 2016 19:00

TJ Fulnek A

TJ Sokol Příbor B

 

 

8 25. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ MSV Studénka A    
8 25. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Nový Jičín D    
8 25. 11. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
8 25. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Odry D    
9 02. 12. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
9 02. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Mořkov A    
9 02. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Sokol Slatina    
9 02. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A Orel jednota Veřovice A    

9

02. 12. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Nový Jičín C

 

 

9 02. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov B TJ Fulnek A    
10 09. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Fulnek A    
10 09. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Mořkov B    

10

09. 12. 2016 19:00

Orel jednota Veřovice A

TJ Sokol Příbor B

 

 

10 09. 12. 2016 19:00 TJ Sokol Slatina TJ MSV Studénka A    
10 09. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov A TJ Nový Jičín D    
10 09. 12. 2016 17:30 TJ Odry D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
11 16. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
11 16. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Odry D    
11 16. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Mořkov A    

11

16. 12. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Sokol Slatina

 

 

11 16. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov B Orel jednota Veřovice A    
11 16. 12. 2016 19:00 TJ Fulnek A TJ Nový Jičín C    
12 06. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Nový Jičín C    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Fulnek A Orel jednota Veřovice A    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Sokol Slatina    

12

06. 01. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Mořkov A

 

 

12 06. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Odry D    
12 06. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
13 13. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
13 13. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ MSV Studénka A    

13

13. 01. 2017 17:30

TJ Odry D

TJ Sokol Příbor B

 

 

13 13. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Mořkov B    
13 13. 01. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Fulnek A    
13 13. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Nový Jičín C    
14 20. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D Orel jednota Veřovice A    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Sokol Slatina    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Mořkov A    
14 20. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Odry D    

14

20. 01. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Frenštát pod Radhoštěm C

 

 

14 20. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Nový Jičín D    
15 27. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    

15

27. 01. 2017 19:00

TJ Nový Jičín D

TJ Sokol Příbor B

 

 

15 27. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Mořkov B    
15 27. 01. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Fulnek A    
15 27. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Nový Jičín C    
15 27. 01. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina Orel jednota Veřovice A    
16 10. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Sokol Slatina    
16 10. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Mořkov A    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Odry D    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
16 10. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Nový Jičín D    

16

10. 02. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ MSV Studénka A

 

 

17

17. 02. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Frenštát pod Radhoštěm D

 

 

17 17. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Mořkov B    
17 17. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Fulnek A    
17 17. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Nový Jičín C    
17 17. 02. 2017 17:30 TJ Odry D Orel jednota Veřovice A    
17 17. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Sokol Slatina    
18 24. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Mořkov A    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Odry D    
18 24. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Nový Jičín D    
18 24. 02. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ MSV Studénka A    

18

24. 02. 2017 19:00

TJ Mořkov B

TJ Sokol Příbor B

 

 

19 03. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Frenštát pod Radhoštěm D    

19

03. 03. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

TJ Fulnek A

 

 

19 03. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Nový Jičín C    
19 03. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D Orel jednota Veřovice A    
19 03. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Sokol Slatina    
19 03. 03. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Mořkov A    
20 10. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Odry D    
20 10. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
20 10. 03. 2017 19:00 TJ Sokol Slatina TJ Nový Jičín D    
20 10. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ MSV Studénka A    

20

10. 03. 2017 19:00

TJ Nový Jičín C

TJ Sokol Příbor B

 

 

20 10. 03. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Mořkov B    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Fulnek A TJ Frenštát pod Radhoštěm D    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov B TJ Nový Jičín C    

21

17. 03. 2017 18:00

TJ Sokol Příbor B

Orel jednota Veřovice A

 

 

21 17. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka A TJ Sokol Slatina    
21 17. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín D TJ Mořkov A    
21 17. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm C TJ Odry D    
22 24. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm D TJ Frenštát pod Radhoštěm C    
22 24. 03. 2017 17:30 TJ Odry D TJ Nový Jičín D    
22 24. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov A TJ MSV Studénka A    

22

24. 03. 2017 19:00

TJ Sokol Slatina

TJ Sokol Příbor B

 

 

22 24. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice A TJ Mořkov B    
22 24. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín C TJ Fulnek A

Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

byt 011 Prodej mezonetového bytu 4+1 v Příboře

Nabízíme prodej mezonetového bytu 4+1(84m2) v osobním vlastnictví ...

Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000 Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000

Na Družební 1004, mezi vzrostlými stromy, v bezpečí zvýšeného ...

  • 3. Benátská noc
    26.08.2017
    3. Benátská noc

    Sdružení hasičů, Čech Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Příbor, pořádá Benátskou noc v ...

  • Tradiční Příborská pouť
    10.09.2017
    Tradiční Příborská pouť

    Zájemci o prodej se můžou již teď hlásit v Technických službách města Příbora, a to rovněž ...

  • Janáčkovy chodníčky
    16.09.2017
    Janáčkovy chodníčky

  • DNY NATO - NATO DAYS 2017
    16.09.2017 - 17.09.2017
    DNY NATO - NATO DAYS 2017

    DOPROVODNÝ PROGRAM   Středa 13. září 2017, 15:00 - 18:00 Akční odpoledne v ...

  • Javornický výšlap
    30.09.2017
    Javornický výšlap

    plnění několika různých soutěžních disciplín jak pro děti a dospělé, tak i zvířectvo. účast na ...

  • Javornický výšlap
    30.09.2017
    Javornický výšlap

  • Sněhová královna
    30.09.2017
    Sněhová královna

    hrají: Barbora Seidlová Daniela Zbytkovská Nikola Zbytkovská Slavná divadelní pohádka ...

  • FARMÁŘSKÉ TRHY
    20.10.2017
    FARMÁŘSKÉ TRHY

    Zájemci o prodej se můžou přihlásit v Technických službách města Příbora, a to prostřednictvím ...

  • Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017
    20.10.2017 - 21.10.2017
    Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017

    Volby do poslanecké sněmovny se konají každé čtyři roky podle zásad poměrného zastoupení. Volí ...

  • Beskydy
    04.11.2017
    Beskydy

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist