Stolní tenis Příbor družstvo mužů "C"

Okresní přebor II. třídy Tabulka:

1. TJ Fulnek B 2 2 0 0 0 28:8 6
2. TJ MSV Studénka B 2 2 0 0 0 25:11 6

3.

TJ Sokol Příbor C

2

2

0

0

0

22:14

6

4. TJ Spartak Bílovec A 2 1 1 0 0 23:13 5
5. Orel jednota Veřovice B 2 1 0 1 0 15:21 4
6. TJ Frenštát pod Radhoštěm E 2 0 1 1 0 17:19 3
7. TJ Nový Jičín E 2 0 1 1 0 16:20 3
8. ASK Tatra Kopřivnice D 2 0 1 1 0 16:20 3
9. TJ Spartak Bílovec B 2 0 0 2 0 10:26 2
10. TJ Mořkov C 2 0 0 2 0 8:28 2

 

Okresní přebor II. třídy

 
1 26. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E ASK Tatra Kopřivnice D 9:9  
1 19. 09. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Spartak Bílovec B 15:3  

1

23. 09. 2016 18:00

TJ Sokol Příbor C

TJ Nový Jičín E

11:7

 

1 23. 09. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A Orel jednota Veřovice B 14:4  
1 23. 09. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Fulnek B 1:17  
2 30. 09. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Fulnek B 7:11  
2 28. 09. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Mořkov C 11:7  
2 28. 09. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Spartak Bílovec A 9:9  

2

26. 09. 2016 18:00

TJ Spartak Bílovec B

TJ Sokol Příbor C

7:11

 

2 28. 09. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ MSV Studénka B 8:10  
3 03. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B ASK Tatra Kopřivnice D    
3 07. 10. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Spartak Bílovec B    
3 07. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Nový Jičín E    
3 08. 10. 2016 10:00 TJ Fulnek B Orel jednota Veřovice B    
4 21. 10. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D Orel jednota Veřovice B    
4 19. 10. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Fulnek B    
4 17. 10. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Mořkov C    
4 19. 10. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Spartak Bílovec A    
4 17. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Sokol Příbor C    
5 28. 10. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C ASK Tatra Kopřivnice D    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ MSV Studénka B    
5 28. 10. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
5 29. 10. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ Spartak Bílovec B    
5 26. 10. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Nový Jičín E    
6 04. 11. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Nový Jičín E    
6 31. 10. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B Orel jednota Veřovice B    
6 02. 11. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Fulnek B    
6 31. 10. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Mořkov C    
6 04. 11. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Spartak Bílovec A    
7 25. 11. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A ASK Tatra Kopřivnice D    
7 25. 11. 2016 19:00 TJ Mořkov C TJ Sokol Příbor C    
7 26. 11. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ MSV Studénka B    
7 23. 11. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
7 23. 11. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Spartak Bílovec B    
8 09. 12. 2016 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Spartak Bílovec B    
8 07. 12. 2016 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Nový Jičín E    
8 05. 12. 2016 18:00 TJ MSV Studénka B Orel jednota Veřovice B    
8 09. 12. 2016 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Fulnek B    
8 09. 12. 2016 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Mořkov C    
9 16. 12. 2016 19:00 TJ Mořkov C ASK Tatra Kopřivnice D    
9 17. 12. 2016 10:00 TJ Fulnek B TJ Spartak Bílovec A    
9 14. 12. 2016 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Sokol Příbor C    
9 14. 12. 2016 19:00 TJ Nový Jičín E TJ MSV Studénka B    
9 12. 12. 2016 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
10 06. 01. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
10 02. 01. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ MSV Studénka B    
10 04. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Sokol Příbor C    
10 04. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Spartak Bílovec A    
10 07. 01. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Mořkov C    
11 14. 01. 2017 10:00 TJ Fulnek B ASK Tatra Kopřivnice D    
11 13. 01. 2017 19:00 TJ Mořkov C Orel jednota Veřovice B    
11 13. 01. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Nový Jičín E    
11 13. 01. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Spartak Bílovec B    
11 09. 01. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
12 20. 01. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ MSV Studénka B    
12 18. 01. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Sokol Příbor C    
12 16. 01. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Spartak Bílovec A    
12 18. 01. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Mořkov C    
12 18. 01. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Fulnek B    
13 01. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B ASK Tatra Kopřivnice D    
13 04. 02. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Nový Jičín E    
13 03. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ Spartak Bílovec B    
13 03. 02. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
13 03. 02. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ MSV Studénka B    
14 10. 02. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Sokol Příbor C    
14 06. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Spartak Bílovec A    
14 08. 02. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Mořkov C    
14 06. 02. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Fulnek B    
14 08. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E Orel jednota Veřovice B    
15 15. 02. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E ASK Tatra Kopřivnice D    
15 15. 02. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ Spartak Bílovec B    
15 18. 02. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
15 17. 02. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ MSV Studénka B    
15 17. 02. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Sokol Příbor C    
16 03. 03. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Spartak Bílovec A    
16 03. 03. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C TJ Mořkov C    
16 27. 02. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Fulnek B    
16 01. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E Orel jednota Veřovice B    
16 27. 02. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B TJ Nový Jičín E    
17 13. 03. 2017 18:00 TJ Spartak Bílovec B ASK Tatra Kopřivnice D    
17 15. 03. 2017 19:00 TJ Nový Jičín E TJ Frenštát pod Radhoštěm E    
17 15. 03. 2017 19:00 Orel jednota Veřovice B TJ MSV Studénka B    
17 18. 03. 2017 10:00 TJ Fulnek B TJ Sokol Příbor C    
17 17. 03. 2017 19:00 TJ Mořkov C TJ Spartak Bílovec A    
18 24. 03. 2017 18:00 ASK Tatra Kopřivnice D TJ Mořkov C    
18 24. 03. 2017 19:00 TJ Spartak Bílovec A TJ Fulnek B    
18 24. 03. 2017 18:00 TJ Sokol Příbor C Orel jednota Veřovice B    
18 20. 03. 2017 18:00 TJ MSV Studénka B TJ Nový Jičín E    
18 22. 03. 2017 18:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm E TJ Spartak Bílovec B    

Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Restaurace U ČÁPA PŘÍBOR 12 Restaurace U Čápa

IČ: 25857631 SKARAB s.r.o. 9. května 1162 bývalý ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

CHATA Vlčková - Prodej rekreačního objektu 2+kk

astavěná plocha chaty je 30 m2 zahrada 314 m2 trvalý travní ...

CELKOVÝ POHLED PRONÁJEM lukratívních prostor v rekonstruovaném domě v Příboře 100m od náměstí

Reprezentační prostory  se skládají ze dvou menších ...

  • Noc kostelů BJB 2018
    25.05.2018
    Noc kostelů BJB 2018

    Zveme vás do křesťanského společenství BRATRSKÉ JEDNOTY BAPTISTŮ (BJB) Příbor, Náměstí S. ...

  • POZNÁVACÍ ZÁJEZD PO VÝCHODNÍM SLOVENSKU
    25.05.2018 - 27.05.2018
    POZNÁVACÍ ZÁJEZD PO VÝCHODNÍM SLOVENSKU

    LUNA PŘÍBOR, SVČ pořádá POZNÁVACÍ ZÁJEZD PO VÝCHODNÍM SLOVENSKU 25.5. – 27.5.2018 ...

  • May Day 2018
    26.05.2018
    May Day 2018

    6. ročník celovečerního hudebního festivalu s originální dramaturgií NEDIVOČ Nedivoč vznikli ...

  • Mezinárodní festival dechových hudeb Příbor
    26.05.2018
    Mezinárodní festival dechových hudeb Příbor

    Pochod na náměstí/z parkoviště u náměstí/ Představení jednotlivých orchestrů - monstrkoncert ...

  • Příbor - Štramberk
    26.05.2018
    Příbor - Štramberk

    Fotbalový zápas muži - III. třída - hřiště Příbor

  • Tuning drift show Kopřivnice polygon
    26.05.2018
    Tuning drift show Kopřivnice polygon

    PLAKÁT AKCE PROGRAM INFO PŘECHOZÍ AKCE ARCHIV Na Vaše četná přání, jsme pro Vás opět ...

  • Dřevěné Pustevny
    26.05.2018 - 27.05.2018
    Dřevěné Pustevny

    Srdečně Vás zveme 26. – 27. května na 4. ročník řezbářského sympozia! Již čtvrtým rokem bude ...

  • Book art
    27.05.2018
    Book art

    Odpoledne pro rodiče a prarodiče s dětmi – tvorba originálních dekorací upcyklací vyřazených ...

  • EXHIBITION – SVĚTOVÉ UMĚNÍ NA PLÁTNECH KIN (Raffaello: Lord umění 3D)
    27.05.2018
    EXHIBITION – SVĚTOVÉ UMĚNÍ NA PLÁTNECH KIN (Raffaello: Lord umění 3D)

    Raffaello je považován za zázračné dítě, za které ho měli jeho současníci i následovníci. ...

  • Frankie & Johnny
    28.05.2018
    Frankie & Johnny

    Autor: Terrence McNally Překlad: Kateřina Hilská Režie: Petr Kracik Hrají: Tereza Kostková ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist