Krajské volby - Volby do zastupitelstev krajů a Senátu Parlamentu České republiky - 7. a 8. října 2016

Krajské volby 2016 do zastupitelstev krajů a zároveň do Senátu Parlamentu České republiky - 7. a 8. října 2016 se budou konat 7. a 8. října 2016.

 

Podrobný popis k volbám v příloze pod článkem.

 

ANO 2011

23,24 %                     

 

Česká str.sociálně demokrat.

14,68 %                     

 

Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.

14,68 %                     

 

Komunistická str.Čech a Moravy

10,84 %                     

 

Občanská demokratická strana

9,86 %                     

 

Koalice SPD a SPO

5,57 %                     

 

TOP 09

4,23 %                     

 

Česká pirátská strana

3,16 %                     

 

PRO REGION

2,63 %                     

 

STAROSTOVÉ a nezávislí

2,36 %                     

 

Úsvit s Blokem proti islamiz.

1,60 %                     

 

Komunistická str.Českosloven.

1,56 %                     

 

NEZÁVISLÍ

1,51 %                     

 

Svobodní a Soukromníci

1,33 %                     

 

Změna pro lidi

0,53 %                     

 

DSSS-Imigranty,islám nechceme!

0,44 %                     

 

NE ILEG.IMIGRACI-PEN.PRO LIDI

0,40 %                     

 

Moravané

0,35 %                     

 

Dobrá volba

0,31 %                     

 

Národní demokracie

0,17 %                     

 

Volte Pr.Blok www.cibulka.net

0,17 %                     

 

Koruna Česká (monarch.strana)

0,08 %                     

 

SPR-RSČ M.Sládka,Patrioti,HOZK

0,08 %                     

 

Romská demokratická strana

0,04 %                     

 

SPR-REP.STR.ČECH,MORAVY,SLEZ.

0,04 %                     

 

                Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Volby do krajských zastupitelstev 2016

 

 

 OkrsekVoliči
v seznamu
Vydané
obálky
Volební
účast v %
Odevzdané
obálky
Platné
hlasy
% platných
hlasů
číslonázev

 

Příbor

1

1 021

269

26,35

259

244

94,21

2

863

308

35,69

303

280

92,41

3

813

249

30,63

241

223

92,53

4

714

219

30,67

213

207

97,18

5

726

234

32,23

227

205

90,31

6

726

263

36,23

261

243

93,10

7

850

238

28,00

235

212

90,21

8

665

217

32,63

217

210

96,77

9

360

163

45,28

158

142

89,87

10

217

91

41,94

91

82

90,11

Celkem

6 955

2 251

32,37

2 205

2 048

92,88

 

Kandidátní listina

 

Kandidát

Navrhující

strana

Politická

příslušnost

číslo

název

poř.

číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

65

PRO REGION

33

Adam Pavel MUDr.

46

SNK ED

BEZPP

68

NEZ

55

Adam Petr Mgr.

42

NEZ

BEZPP

78

SPD + SPO

69

Adam Rostislav

46

SPO

SPO

12

ČSSD

47

Adamcová Eva Mgr.

37

ČSSD

ČSSD

65

PRO REGION

22

Adamcová Pavla Mgr.

49

SNK ED

BEZPP

26

1

Adamec Emil MgA.

43

BEZPP

37

KSČM

11

Adámek Jan Ing.

59

KSČM

KSČM

46

DV

12

Adámek Jiří Ing.

51

DV

BEZPP

75

DSSS+NF

60

Adámek Petr

47

DSSS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

52

Adámek Vlastimil

62

STAN

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

13

Adamik Pavel

30

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

3

Adamiš Lubomír

51

SsČR

SsČR

75

DSSS+NF

41

Adamus Ladislav

69

DSSS

BEZPP

2

ODS

43

Alešová Markéta

24

ODS

ODS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

32

Antoš Ivan

58

DOMOV s BPi

Úsvit

43

DOMOVsBPi,Úsvit

7

Antošová Vladimíra

49

DOMOV s BPi

Úsvit

37

KSČM

33

Apostolovová Táňa Ing.

29

KSČM

BEZPP

45

Moravané

2

Aulehla Gustav

85

Moravané

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

24

Babjak Ján Ing. Ph.D.

37

Svobodní

Svobodní

37

KSČM

1

Babka Josef JUDr.

60

KSČM

KSČM

32

TOP 09

5

Bača Slavomír

43

TOP 09

TOP 09

46

DV

42

Bačák Filip Bc.

26

DV

BEZPP

37

KSČM

12

Bačgoň Pavel

63

KSČM

KSČM

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

38

Badáňová Olga

52

Rozumní

BEZPP

12

ČSSD

8

Balcárek Vojtěch MUDr.

45

ČSSD

ČSSD

46

DV

56

Balcarová Lucie

38

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

34

Balogh Viktor

27

Úsvit

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

12

Balonková Jana

48

Rozumní

BEZPP

24

KDU-ČSL

5

Baránek Petr Ing.

56

KDU-ČSL

KDU-ČSL

68

NEZ

28

Baranová Monika

40

NEZ

BEZPP

37

KSČM

51

Baráthová Alena Ing.

60

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

26

Barcuch Antonín PhDr.

59

Úsvit

BEZPP

32

TOP 09

32

Barták Aleš Ing.

47

TOP 09

TOP 09

65

PRO REGION

8

Bártek Pavel Mgr.

61

SZ

SZ

65

PRO REGION

40

Bartoš Ivan Mgr.

59

SZ

SZ

24

KDU-ČSL

63

Bařák Tomáš Ing.

41

KDU-ČSL

KDU-ČSL

43

DOMOVsBPi,Úsvit

49

Bayer Kamil

37

Úsvit

BEZPP

68

NEZ

53

Bečáková Šárka

44

NEZ

BEZPP

24

KDU-ČSL

70

Bednár Ivo Ing. Ph.D.

45

KDU-ČSL

KDU-ČSL

31

ZpL

14

Bednařík Vítězslav

55

ZpL

ZpL

68

NEZ

8

Becher Petr

62

NEZ

NEZ

30

ANO 2011

16

Bělica Josef Bc.

38

ANO 2011

ANO 2011

37

KSČM

30

Beranová Taťána

31

KSČM

BEZPP

24

KDU-ČSL

15

Berger Jaroslav Ing.

58

KDU-ČSL

KDU-ČSL

2

ODS

14

Bernatík Werner Ing. Ph.D.

46

ODS

ODS

52

Svobodní+SsČR

43

Bernátová Olga

36

SsČR

BEZPP

47

STAN+Ostravak

25

Bernfeldová Petra Ing.

39

Ostravak

Ostravak

47

STAN+Ostravak

9

Běrský Svatopluk Ing.

37

Ostravak

BEZPP

12

ČSSD

49

Besta Zdeněk Ing.

68

ČSSD

ČSSD

68

NEZ

24

Bielecká Vanda JUDr.

63

NEZ

BEZPP

68

NEZ

9

Bierhausová Simona Mgr.

51

NEZ

NEZ

30

ANO 2011

32

Binar Miroslav Ing.

34

ANO 2011

ANO 2011

75

DSSS+NF

35

Biolek Petr

41

DSSS

DSSS

30

ANO 2011

62

Bison Ivan

39

ANO 2011

ANO 2011

46

DV

36

Bittner Jiří Ing.

38

DV

BEZPP

78

SPD + SPO

50

Bláhová Irena

56

SPD

SPD

37

KSČM

13

Blahuta Jiří

51

KSČM

KSČM

75

DSSS+NF

14

Blažek Jaromír

36

DSSS

DSSS

46

DV

37

Blažková Radka Mgr.

32

DV

BEZPP

47

STAN+Ostravak

24

Bližňáková Hana PhDr.

47

STAN

BEZPP

47

STAN+Ostravak

67

Blokša Petr

50

STAN

BEZPP

30

ANO 2011

12

Bocek Patrik Ing.

37

ANO 2011

ANO 2011

12

ČSSD

50

Bocián Marek Mgr.

40

ČSSD

ČSSD

2

ODS

46

Boček Michal Ing.

40

ODS

ODS

31

ZpL

3

Bodzsar Radomil

60

ZpL

ZpL

47

STAN+Ostravak

5

Boháč Aleš Bc. MBA

34

Ostravak

BEZPP

31

ZpL

30

Bojdová Alice MUDr.

38

ZpL

BEZPP

78

SPD + SPO

6

Bojko Marian

53

SPD

SPD

78

SPD + SPO

46

Bojko Martin

34

SPD

SPD

46

DV

40

Bončková Renáta

47

DV

BEZPP

75

DSSS+NF

4

Borna Petr

48

DSSS

DSSS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

67

Borový Oldřich

56

Úsvit

BEZPP

47

STAN+Ostravak

38

Borski Robert

45

STAN

STAN

68

NEZ

66

Bortlíková Gabriela Mgr.

42

NEZ

BEZPP

47

STAN+Ostravak

68

Botor Jiří

44

Ostravak

BEZPP

28

RDS

12

Botoš Denis

24

RDS

RDS

78

SPD + SPO

33

Boubeníček Mario

53

SPO

SPO

37

KSČM

55

Brabcová Marie

54

KSČM

KSČM

65

PRO REGION

1

Brady Pavla Ing.

44

SZ

SZ

65

PRO REGION

34

Brandejs Petr Ing.

46

SNK ED

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

25

Branny Lech PharmDr.

52

Úsvit

BEZPP

2

ODS

27

Branný Jan Mgr.

65

ODS

ODS

52

Svobodní+SsČR

2

Brauner Ivo Ing.

50

SsČR

SsČR

46

DV

54

Braunsteinová Blažena MUDr.

62

DV

BEZPP

82

Piráti

11

Breškovec Michal Ing.

38

Piráti

Piráti

32

TOP 09

34

Brinda René Mgr.

50

TOP 09

TOP 09

82

Piráti

8

Brňáková Hana Bc.

44

Piráti

BEZPP

24

KDU-ČSL

24

Brož Marcel

39

KDU-ČSL

KDU-ČSL

12

ČSSD

16

Brunclík Michal Ing.

37

ČSSD

ČSSD

68

NEZ

30

Brzezny Petr

55

NEZ

NEZ

30

ANO 2011

24

Brzyszkowská Lenka

40

ANO 2011

ANO 2011

65

PRO REGION

54

Březina Karel

64

SNK ED

BEZPP

82

Piráti

42

Březina Lubomír Bc.

30

Piráti

BEZPP

78

SPD + SPO

59

Březná Magda Ing.

54

SPO

SPO

81

SPR-RSČMS

31

Břoušek Čestmír

45

SPR-RSČMS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

2

Bubeníková Ludmila Ing.

61

STAN

STAN

45

Moravané

7

Buček Milan

53

Moravané

BEZPP

32

TOP 09

46

Buchta Dušan Mgr.

40

TOP 09

TOP 09

65

PRO REGION

49

Burdek Miroslav

62

SNK ED

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

11

Buštík Stanislav

30

SsČR

SsČR

45

Moravané

4

Buťák Bedřich

33

Moravané

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

42

Buzášová Jana

37

DSZ

BEZPP

47

STAN+Ostravak

14

Buzek Pavel Mgr.

50

STAN

BEZPP

32

TOP 09

48

Caletková Renáta Mgr.

63

TOP 09

TOP 09

24

KDU-ČSL

4

Carbol Jiří Ing.

57

KDU-ČSL

KDU-ČSL

32

TOP 09

38

Carbol Michael Bc.

27

TOP 09

TOP 09

2

ODS

48

Caysberger Igor

49

ODS

ODS

75

DSSS+NF

18

Cesnek Miroslav

60

DSSS

DSSS

65

PRO REGION

56

Cestr Michael Mgr.

27

SZ

SZ

81

SPR-RSČMS

34

Cintula David

35

SPR-RSČMS

BEZPP

45

Moravané

13

Ciprys Jan

64

Moravané

BEZPP

2

ODS

42

Císařová Jana Ing.

37

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

47

Ćmiel David Bc.

42

STAN

BEZPP

75

DSSS+NF

16

Crha Ondřej

40

DSSS

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

66

Cupánek Miroslav

62

Svobodní

Svobodní

24

KDU-ČSL

1

Curylo Lukáš Mgr. et Mgr.

42

KDU-ČSL

KDU-ČSL

70

SPR-RSČPatrHOZK

8

Cviček Michal

44

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

47

STAN+Ostravak

28

Czepczorová Monika

41

STAN

BEZPP

46

DV

11

Czudek Stanislav doc. MUDr. CSc.

57

DV

BEZPP

46

DV

48

Čajánek Eduard

70

DV

BEZPP

24

KDU-ČSL

9

Čajánek Martin RNDr. Ph.D.

47

KDU-ČSL

KDU-ČSL

43

DOMOVsBPi,Úsvit

64

Čáp Pavel

49

Úsvit

BEZPP

78

SPD + SPO

18

Čech Igor Bc.

53

SPD

SPD

37

KSČM

67

Čech Jaroslav

59

KSČM

KSČM

47

STAN+Ostravak

62

Čech Radim Ing.

40

STAN

BEZPP

78

SPD + SPO

28

Čech Tomáš Ing.

40

SPD

SPD

37

KSČM

32

Čech Vladimír RNDr. Bc.

55

KSČM

BEZPP

78

SPD + SPO

4

Čejka Jiří

33

SPD

SPD

30

ANO 2011

33

Čep Robert doc. Ing. Ph.D.

39

ANO 2011

ANO 2011

2

ODS

39

Čermák Pavel MUDr. Ph.D.

55

ODS

ODS

65

PRO REGION

67

Černocká Petra Ing.

26

SZ

SZ

82

Piráti

1

Černohorský Lukáš Ing.

31

Piráti

Piráti

78

SPD + SPO

68

Černý Dušan

49

SPD

SPD

45

Moravané

14

Černý Roman Ing.

45

Moravané

BEZPP

81

SPR-RSČMS

14

Černý Roman

69

SPR-RSČMS

BEZPP

78

SPD + SPO

63

Číp Jiří

62

SPO

SPO

37

KSČM

42

Číp René Ing.

41

KSČM

KSČM

28

RDS

2

Čonka Viliam

62

RDS

RDS

75

DSSS+NF

34

Čudejko Petr Ing.

53

DSSS

BEZPP

32

TOP 09

39

Dal Bogdan

32

TOP 09

TOP 09

32

TOP 09

41

Daněk Václav Mgr. Ing.

51

TOP 09

TOP 09

75

DSSS+NF

43

David Pavel

58

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

49

David Václav

66

KDU-ČSL

KDU-ČSL

47

STAN+Ostravak

31

Dedková Jana Ing.

49

STAN

BEZPP

31

ZpL

40

Deingruberová Andrea

37

ZpL

BEZPP

2

ODS

6

Dekický Jan

35

ODS

ODS

82

Piráti

3

Demel Jiří

58

Piráti

Piráti

31

ZpL

6

Dendisová Eliška

44

ZpL

BEZPP

37

KSČM

41

Dienelt Ivo Ing.

35

KSČM

KSČM

68

NEZ

15

Dirner Vojtech prof. Ing. CSc.

63

NEZ

BEZPP

68

NEZ

69

Dirnerová Alžběta MgA.

34

NEZ

BEZPP

65

PRO REGION

26

Dlouhý Ivo Bc.

61

SNK ED

BEZPP

31

ZpL

27

Dlouhý Martin Ing.

44

ZpL

BEZPP

2

ODS

36

Dluhošová Yvona Mgr.

51

ODS

ODS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

48

Dobríková Anna

45

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

15

Dobrozemská Hedvika

24

Úsvit

Úsvit

2

ODS

35

Dobrozemský Václav JUDr.

27

ODS

ODS

81

SPR-RSČMS

40

Dohnal Patrik

43

SPR-RSČMS

BEZPP

46

DV

25

Dolanský Bohumil Ing.

54

DV

BEZPP

32

TOP 09

53

Dolanský Petr DiS.

26

TOP 09

TOP 09

68

NEZ

48

Doležalová Hana Mgr.

44

NEZ

BEZPP

47

STAN+Ostravak

22

Dostál Martin Ing.

41

STAN

STAN

47

STAN+Ostravak

17

Dostál Vítězslav

56

Ostravak

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

19

Dostál Vlastimil

56

SsČR

SsČR

68

NEZ

51

Dostálová Daniela

34

NEZ

BEZPP

46

DV

49

Dostálová Karolína

42

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

57

Dostálová Klára

34

Úsvit

BEZPP

65

PRO REGION

45

Doubravová Jarmila Bc.

43

SNK ED

SNK ED

24

KDU-ČSL

12

Drábek Ivan MUDr.

69

KDU-ČSL

KDU-ČSL

78

SPD + SPO

64

Drahoš Vladimír Ing.

60

SPD

SPD

47

STAN+Ostravak

27

Drastich Martin Ing. MBA, Ph.D.

45

Ostravak

BEZPP

32

TOP 09

6

Dratvová Eva MUDr.

55

TOP 09

TOP 09

41

ND

6

Drda Tomáš

46

ND

ND

82

Piráti

31

Drlík Lukáš DiS.

32

Piráti

BEZPP

12

ČSSD

44

Drobek Aleš Ing.

39

ČSSD

ČSSD

65

PRO REGION

11

Drobík Tomáš RNDr. Ph.D.

36

SZ

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

53

Dubcová Jiřinka

59

ČSNS2005

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

51

Dubový Josef

71

Rozumní

BEZPP

82

Piráti

24

Duda Pavel Ing.

33

Piráti

Piráti

47

STAN+Ostravak

34

Dudek Richard DiS.

40

STAN

BEZPP

12

ČSSD

39

Dudová Renata Mgr.

65

ČSSD

ČSSD

46

DV

9

Dudys Roman MUDr.

59

DV

BEZPP

78

SPD + SPO

9

Dudzik David Ing. et Ing.

46

SPO

SPO

65

PRO REGION

59

Durdová Hana MUDr.

39

SZ

SZ

75

DSSS+NF

31

Ďuriček Radek

22

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

31

Dvorský Eduard Ing.

52

KDU-ČSL

KDU-ČSL

81

SPR-RSČMS

43

Dvořáček Lubomír Ing.

68

SPR-RSČMS

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

55

Dvořáčková Růžena

70

SsČR

BEZPP

12

ČSSD

40

Dvořák Miroslav Ing. Bc.

59

ČSSD

ČSSD

37

KSČM

56

Dworoková Jiřina

55

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

6

Dýmal František Mgr.

53

Úsvit

Úsvit

65

PRO REGION

60

Dyrčík Miroslav Mgr.

34

SZ

SZ

68

NEZ

27

Dyrčík Vítězslav

41

NEZ

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

8

Dziubová Lucie

31

Svobodní

Svobodní

12

ČSSD

53

Dzivý Kamil

44

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

56

Dzúrik Štefan

48

Úsvit

BEZPP

65

PRO REGION

30

Ehler Richard Ing.

48

SNK ED

BEZPP

81

SPR-RSČMS

9

Ehrenberger Roman

41

SPR-RSČMS

BEZPP

41

ND

4

Eybl Tomáš

36

ND

BEZPP

2

ODS

45

Fajkus Jiří

43

ODS

ODS

75

DSSS+NF

13

Faldyna Ondřej Ing.

34

DSSS

DSSS

12

ČSSD

19

Faluši Blanka Bc.

50

ČSSD

ČSSD

52

Svobodní+SsČR

42

Farda Pavel

42

Svobodní

Svobodní

47

STAN+Ostravak

36

Feber Jindřich Ing.

59

STAN

BEZPP

68

NEZ

40

Fehérová Šárka Mgr.

57

NEZ

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

5

Ferenc Jan Ing.

65

Úsvit

BEZPP

46

DV

50

Ferenc Lukáš

35

DV

BEZPP

46

DV

4

Ferenc Zdeněk

51

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

38

Fiala Pavel Mgr.

66

Úsvit

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

47

Fiala Viktor

62

SsČR

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

44

Filip Jiří Mgr.

36

Svobodní

Svobodní

82

Piráti

54

Filip Ondřej

28

Piráti

BEZPP

68

NEZ

42

Firla Lumír

65

NEZ

BEZPP

81

SPR-RSČMS

38

Fischer Jiří

62

SPR-RSČMS

BEZPP

68

NEZ

38

Fismol Jan Bc.

69

NEZ

NEZ

43

DOMOVsBPi,Úsvit

29

Fister Jan

54

Úsvit

Úsvit

41

ND

8

Flachs Jan

20

ND

BEZPP

65

PRO REGION

50

Flíbor Jiří Ing.

63

SNK ED

SNK ED

47

STAN+Ostravak

69

Fliega Jaroslav

50

Ostravak

BEZPP

46

DV

7

Fodor Tomáš Ing.

54

DV

BEZPP

46

DV

65

Fodorová Karla

23

DV

BEZPP

12

ČSSD

11

Fojtíková Lenka Ing.

57

ČSSD

ČSSD

1

PB

3

Foltis Karel

50

PB

BEZPP

2

ODS

5

Folwarczny Stanislav Mgr.

53

ODS

ODS

24

KDU-ČSL

8

Forišková Dana Ing. Ph.D.

60

KDU-ČSL

KDU-ČSL

37

KSČM

16

Fotopulos Fotis Mgr.

37

KSČM

KSČM

31

ZpL

2

Franková Naděžda MUDr.

62

ZpL

ZpL

65

PRO REGION

36

Frélich Zdeněk Mgr.

35

SZ

SZ

32

TOP 09

28

Frňka Jan Ing.

34

TOP 09

TOP 09

47

STAN+Ostravak

63

Fröhlich Dalibor

50

Ostravak

BEZPP

82

Piráti

26

Fröhlichová Dagmar Bc.

30

Piráti

BEZPP

75

DSSS+NF

9

Fronček Vilém

53

DSSS

DSSS

75

DSSS+NF

57

Frončková Janka

53

DSSS

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

4

Fryčka Jan Mgr.

29

Svobodní

Svobodní

46

DV

70

Frydová Andrea Ing.

31

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

23

Frývaldský Miloš

46

Úsvit

Úsvit

30

ANO 2011

30

Furmančík Ivo Ing.

58

ANO 2011

ANO 2011

31

ZpL

35

Gába Marek

39

ZpL

BEZPP

28

RDS

6

Gabčo Zdenek

56

RDS

RDS

65

PRO REGION

52

Gabzdyl Milan Ing.

37

SZ

SZ

52

Svobodní+SsČR

29

Gaďourková Monika

51

SsČR

BEZPP

30

ANO 2011

29

Gaj Petr Bc.

35

ANO 2011

ANO 2011

2

ODS

23

Gajdacz Zbyněk Ing. MPA

52

ODS

ODS

37

KSČM

57

Gajdáček Petr

66

KSČM

KSČM

46

DV

67

Gajdoš Ladislav

51

DV

BEZPP

31

ZpL

33

Gajdoš Petr

32

ZpL

BEZPP

31

ZpL

26

Gajdošová Jiřina

70

ZpL

ZpL

41

ND

2

Galda Jindřich

63

ND

ND

45

Moravané

9

Galis Pavel

42

Moravané

BEZPP

37

KSČM

43

Gallik Tomaš

54

KSČM

KSČM

82

Piráti

48

Garstka Bohdan Vladislav

37

Piráti

Piráti

81

SPR-RSČMS

2

Gašpar Vasil

66

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

68

NEZ

23

Gavlas Libor Ing.

38

NEZ

NEZ

32

TOP 09

42

Gazda Martin Ing.

31

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

20

Gazda Richard

43

Svobodní

Svobodní

45

Moravané

25

Gazdoš Richard

40

Moravané

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

42

Gazdová Veronika

24

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

10

Gdula Petr Ing.

53

Úsvit

Úsvit

30

ANO 2011

2

Gebauer Martin MUDr.

46

ANO 2011

ANO 2011

30

ANO 2011

38

Gebauer Tomáš Ing.

48

ANO 2011

ANO 2011

70

SPR-RSČPatrHOZK

2

Gelnar Roman Ing.

38

Patrioti ČR

Patrioti ČR

2

ODS

53

Gemroth Petr Ing.

60

ODS

ODS

70

SPR-RSČPatrHOZK

15

Geršl Martin

48

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

52

Géryková Jana

54

ČSNS

BEZPP

82

Piráti

9

Gill Michal Bc.

29

Piráti

Piráti

78

SPD + SPO

60

Glac Svatopluk

64

SPD

SPD

12

ČSSD

58

Glacová Milena Mgr.

63

ČSSD

ČSSD

47

STAN+Ostravak

18

Gleichová Gabriela Ing.

47

STAN

BEZPP

30

ANO 2011

64

Glončák Petr

48

ANO 2011

ANO 2011

46

DV

34

Gödel Richard

21

DV

BEZPP

12

ČSSD

27

Gola Lukáš Mgr.

38

ČSSD

ČSSD

75

DSSS+NF

37

Golich Petr

46

DSSS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

33

Goryczka Roman Ing.

49

Ostravak

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

22

Graběc Martin

21

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

17

Gregor Mojmír

40

Úsvit

Úsvit

43

DOMOVsBPi,Úsvit

44

Gregorová Barbora

20

Úsvit

Úsvit

43

DOMOVsBPi,Úsvit

35

Gregorová Lenka

46

Úsvit

Úsvit

37

KSČM

6

Grosová Alena Mgr.

52

KSČM

KSČM

30

ANO 2011

35

Grygarčík Filip Ing.

39

ANO 2011

BEZPP

32

TOP 09

66

Gřes Petr Mgr.

44

TOP 09

BEZPP

47

STAN+Ostravak

35

Gurecký Ladislav

61

Ostravak

BEZPP

82

Piráti

49

Habiballa Hashim doc. RNDr. PaedDr. Ph.D.

40

Piráti

BEZPP

37

KSČM

2

Hajdušík Miroslav Ing.

32

KSČM

KSČM

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

59

Hájek Václav

68

ČSNS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

17

Hájková Zdeňka

46

ČSNS

BEZPP

24

KDU-ČSL

19

Hájovský Tomáš

52

KDU-ČSL

KDU-ČSL

47

STAN+Ostravak

65

Halata Lukáš Ing.

36

STAN

BEZPP

78

SPD + SPO

54

Halberstadt Yweta

50

SPD

SPD

81

SPR-RSČMS

7

Halda Ivan Mgr.

73

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

47

STAN+Ostravak

48

Halfar Bernard

60

STAN

BEZPP

32

TOP 09

19

Halfar Petr

49

TOP 09

BEZPP

78

SPD + SPO

42

Hammer Ladislav

34

SPD

SPD

24

KDU-ČSL

46

Hamrozi Jiří Ing.

38

KDU-ČSL

KDU-ČSL

31

ZpL

8

Hanačík František Ing.

58

ZpL

ZpL

65

PRO REGION

25

Hanibal Josef Mgr.

40

SZ

SZ

37

KSČM

3

Hanusová Jitka Ing.

45

KSČM

KSČM

12

ČSSD

10

Hanzel Tomáš

40

ČSSD

ČSSD

52

Svobodní+SsČR

10

Hanzlík Jan Bc.

25

Svobodní

Svobodní

75

DSSS+NF

30

Harajdová Jana

44

DSSS

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

45

Harcula Petr DiS.

38

SsČR

BEZPP

81

SPR-RSČMS

15

Harkabus Petr

26

SPR-RSČMS

BEZPP

31

ZpL

1

Harvánek Peter Ing.

42

ZpL

ZpL

65

PRO REGION

63

Haupt Miroslav

63

SZ

SZ

78

SPD + SPO

29

Hausnerová Jana

51

SPO

SPO

37

KSČM

62

Havel Václav

70

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

51

Havel Vladimír

63

Úsvit

BEZPP

81

SPR-RSČMS

18

Havelka Karel

55

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

81

SPR-RSČMS

37

Havelková Vladimíra

50

SPR-RSČMS

BEZPP

82

Piráti

45

Havlenová Dana Mgr.

57

Piráti

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

33

Havlická Dagmar

57

Patrioti ČR

Patrioti ČR

47

STAN+Ostravak

39

Havlíček Jiří Ing.

64

Ostravak

BEZPP

37

KSČM

15

Havlíčková Monika Bc.

48

KSČM

KSČM

12

ČSSD

3

Havlík Daniel Mgr.

45

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

2

Havlová Olga

63

Úsvit

Úsvit

37

KSČM

8

Havránek Petr Ing.

39

KSČM

KSČM

52

Svobodní+SsČR

33

Havrlant René

57

SsČR

BEZPP

37

KSČM

40

Heczko Eduard Ing.

68

KSČM

KSČM

78

SPD + SPO

27

Heczko Tomáš

48

SPO

BEZPP

78

SPD + SPO

55

Heczko Gibejová Andrea Mgr.

42

SPO

SPO

12

ČSSD

31

Hegar Zdeněk

65

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

20

Hegr Miloslav

25

Úsvit

BEZPP

37

KSČM

59

Hegyi Štefan

55

KSČM

KSČM

2

ODS

50

Heinrich Jiří MUDr.

69

ODS

ODS

31

ZpL

25

Heisigová Monika

45

ZpL

BEZPP

30

ANO 2011

7

Hendrych Igor PhDr.

48

ANO 2011

ANO 2011

43

DOMOVsBPi,Úsvit

28

Herec Bedřich

69

Úsvit

Úsvit

52

Svobodní+SsČR

49

Herec Lumír Ing.

50

SsČR

BEZPP

45

Moravané

6

Hetmánek Ondřej Ing. Mgr.

38

Moravané

BEZPP

45

Moravané

12

Hetmánková Miroslava Bc.

62

Moravané

BEZPP

41

ND

1

Hibsch David

45

ND

ND

68

NEZ

58

Hlisnikowská Renáta Mgr.

42

NEZ

BEZPP

26

7

Hodač Petr

43

BEZPP

82

Piráti

19

Hoffmannová Andrea Mgr. Ph.D.

33

Piráti

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

59

Holaňová Danuše

72

Úsvit

BEZPP

37

KSČM

49

Holčák Jiří Mgr.

49

KSČM

BEZPP

75

DSSS+NF

51

Holinka Daniel

30

DSSS

BEZPP

31

ZpL

17

Holiš Stanislav

46

ZpL

ZpL

65

PRO REGION

27

Holišová Michaela Ing.

38

SZ

BEZPP

78

SPD + SPO

10

Holušová Kateřina Ing. Ph.D. et Ph.D.

33

SPD

SPD

52

Svobodní+SsČR

6

Honajzer Martin Ing.

47

Svobodní

Svobodní

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

56

Honková Hana

50

ČSNS

BEZPP

78

SPD + SPO

7

Horák Jaroslav Mgr.

73

SPO

SPO

68

NEZ

29

Horák Jiří Ing. MBA

52

NEZ

BEZPP

30

ANO 2011

23

Horáková Simona Mgr.

43

ANO 2011

BEZPP

28

RDS

13

Horvát Ludvík

30

RDS

RDS

81

SPR-RSČMS

12

Hostaša Karel

44

SPR-RSČMS

BEZPP

31

ZpL

7

Houžvička Miroslav

61

ZpL

ZpL

45

Moravané

29

Hoza Stanislav

76

Moravané

BEZPP

46

DV

68

Hrabalová Pavlína

48

DV

BEZPP

75

DSSS+NF

40

Hrabovská Anna

49

DSSS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

66

Hrabovská Dagmar Mgr.

65

Ostravak

BEZPP

65

PRO REGION

9

Hradil Tomáš Ing.

36

SZ

SZ

52

Svobodní+SsČR

7

Hrachová Marie Mgr.

52

SsČR

BEZPP

46

DV

39

Hrachová Michaela MVDr.

28

DV

BEZPP

46

DV

53

Hrachový Tomáš

36

DV

BEZPP

12

ČSSD

46

Hrbáč Pavel

40

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

36

Hrbáčová Adriana

24

Úsvit

BEZPP

12

ČSSD

61

Hrnčíř Rudolf Ing.

53

ČSSD

ČSSD

45

Moravané

23

Hrubá Kateřina

37

Moravané

BEZPP

24

KDU-ČSL

21

Hrubiš Tomáš Ing.

63

KDU-ČSL

KDU-ČSL

78

SPD + SPO

20

Hruboš Miloslav

46

SPD

SPD

65

PRO REGION

42

Hrubý Jaroslav

62

SNK ED

BEZPP

32

TOP 09

55

Hruška Jiří Bc.

28

TOP 09

TOP 09

12

ČSSD

57

Hrušková Lenka Mgr.

46

ČSSD

ČSSD

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

29

Hrušková Narcisa

52

Rozumní

BEZPP

12

ČSSD

25

Hřivňák Rostislav Ing.

35

ČSSD

ČSSD

47

STAN+Ostravak

15

Hübner Zdeněk

45

Ostravak

BEZPP

24

KDU-ČSL

66

Huďa Tomáš Ing.

47

KDU-ČSL

KDU-ČSL

65

PRO REGION

28

Hudec Dalibor MUDr.

39

SZ

BEZPP

78

SPD + SPO

8

Hudec Miroslav

45

SPD

SPD

30

ANO 2011

46

Hudec Pavel Ing.

56

ANO 2011

ANO 2011

43

DOMOVsBPi,Úsvit

40

Hudečková Míla

68

Úsvit

BEZPP

68

NEZ

4

Hujdus Patrik Mgr.

39

NEZ

NEZ

82

Piráti

40

Hula Dalibor Ing.

35

Piráti

BEZPP

37

KSČM

10

Hurta Jiří

56

KSČM

KSČM

12

ČSSD

5

Husťák Zdeněk Ing.

45

ČSSD

ČSSD

41

ND

7

Hutyra Jan

39

ND

BEZPP

37

KSČM

29

Hyvnar Radim Ing.

39

KSČM

BEZPP

75

DSSS+NF

1

Chalupa Jaroslav Mgr.

63

DSSS

DSSS

68

NEZ

46

Charvátová Kamila

44

NEZ

BEZPP

24

KDU-ČSL

34

Chlebková Jana

40

KDU-ČSL

KDU-ČSL

68

NEZ

5

Chlubna Miroslav Mgr.

42

NEZ

NEZ

30

ANO 2011

27

Chlubna Zdeněk Ing.

81

ANO 2011

ANO 2011

70

SPR-RSČPatrHOZK

32

Chocholik Ján

44

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

32

TOP 09

67

Chorý Zdeněk

32

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

62

Chrudina Jakub Mgr.

27

Svobodní

Svobodní

24

KDU-ČSL

52

Chříbek Miloš

43

KDU-ČSL

KDU-ČSL

47

STAN+Ostravak

26

Chudoba Emil Ing.

58

STAN

BEZPP

12

ČSSD

9

Chybidziurová Kateřina Ing.

40

ČSSD

ČSSD

46

DV

47

Chybík Ladislav

42

DV

BEZPP

78

SPD + SPO

47

Illéšová Ivana

50

SPO

SPO

45

Moravané

5

Illík Jan

57

Moravané

BEZPP

45

Moravané

20

Illíková Denisa Mgr.

29

Moravané

BEZPP

75

DSSS+NF

39

Ivan Petr

51

DSSS

BEZPP

2

ODS

32

Ivan Radim Bc.

26

ODS

ODS

75

DSSS+NF

21

Ivanič Jan

34

DSSS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

23

Jakubcová Jana

52

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

12

Jakůbek Martin Bc.

42

NEZ

BEZPP

68

NEZ

1

Janáčková Liana Ing. arch.

62

NEZ

NEZ

75

DSSS+NF

48

Janča Milan

61

DSSS

BEZPP

30

ANO 2011

45

Jančařík Bohuslav Ing.

63

ANO 2011

BEZPP

46

DV

38

Jančaříková Michaela

52

DV

BEZPP

30

ANO 2011

37

Jančík Pavel Ing.

65

ANO 2011

BEZPP

47

STAN+Ostravak

1

Jančík Petr doc. Ing. Ph.D.

56

Ostravak

BEZPP

2

ODS

22

Janda Jakub

38

ODS

ODS

52

Svobodní+SsČR

21

Janečka Rostislav

55

SsČR

SsČR

12

ČSSD

36

Janiga Martin Ing.

41

ČSSD

ČSSD

32

TOP 09

43

Jankovský Zdeněk Bc.

37

TOP 09

TOP 09

70

SPR-RSČPatrHOZK

36

Janoš Petr

49

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

46

DV

20

Janovská Alena Mgr.

55

DV

BEZPP

65

PRO REGION

48

Jansa Radovan Mgr.

38

SZ

SZ

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

18

Janúchová Jana

55

ČSNS

BEZPP

78

SPD + SPO

48

Januschka Jiří

53

SPD

SPD

45

Moravané

19

Jarolím Karel

41

Moravané

BEZPP

32

TOP 09

59

Jašek Roman

42

TOP 09

TOP 09

24

KDU-ČSL

25

Jedelský Marcel Mgr.

51

KDU-ČSL

KDU-ČSL

24

KDU-ČSL

10

Jedlička Michal Ing.

36

KDU-ČSL

KDU-ČSL

12

ČSSD

21

Jedlička Vladimír

60

ČSSD

ČSSD

68

NEZ

7

Jekl Jiří Mgr.

40

NEZ

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

18

Jelínek Roman MUDr.

61

Úsvit

SSPD-SP

28

RDS

4

Jelínková Jitka

52

RDS

RDS

12

ČSSD

7

Jelonková Barbora MVDr.

44

ČSSD

ČSSD

24

KDU-ČSL

39

Jendryščík Lumír Ing. MBA

61

KDU-ČSL

BEZPP

78

SPD + SPO

65

Ješonka Roman Bc.

51

SPO

SPO

68

NEZ

37

Jezerský Jiří Ing.

71

NEZ

BEZPP

45

Moravané

31

Ježek Petr

46

Moravané

BEZPP

24

KDU-ČSL

62

Jílková Jana Ing.

59

KDU-ČSL

KDU-ČSL

24

KDU-ČSL

53

Jiříček Petr Ing.

46

KDU-ČSL

KDU-ČSL

2

ODS

56

Jodlovski Ladislav Bc.

43

ODS

ODS

32

TOP 09

30

Joneš Jiří Mgr.

47

TOP 09

TOP 09

75

DSSS+NF

44

Jonke Jindřich Ing.

66

DSSS

BEZPP

12

ČSSD

48

Jordánová Zdeňka

64

ČSSD

ČSSD

32

TOP 09

20

Jouza Jaroslav Ing.

50

TOP 09

TOP 09

70

SPR-RSČPatrHOZK

19

Juchelka Alfred

69

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

12

ČSSD

35

Juchelka Jiří PhDr. Ph.D.

38

ČSSD

ČSSD

70

SPR-RSČPatrHOZK

26

Julínková Monika

47

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

12

ČSSD

20

Juráňová Ludmila

61

ČSSD

ČSSD

2

ODS

30

Juraszek Martin

43

ODS

ODS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

16

Jurečka Pavel Ing.

50

Úsvit

BEZPP

32

TOP 09

56

Jurigová Věra DiS.

46

TOP 09

TOP 09

24

KDU-ČSL

48

Jurková Lucie Ing.

38

KDU-ČSL

KDU-ČSL

37

KSČM

17

Juroška Martin Ing. Ph.D.

40

KSČM

KSČM

70

SPR-RSČPatrHOZK

37

Juroška Radomír

63

Patrioti ČR

Patrioti ČR

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

50

Jurošková Gabriela

43

DSZ

BEZPP

47

STAN+Ostravak

40

Kacířová Alena RNDr. MPA

57

STAN

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

22

Kadlec Josef

64

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

65

PRO REGION

55

Kadlec Tomáš Ing. Bc.

30

SZ

BEZPP

68

NEZ

49

Kafka Václav doc. Ing. CSc.

73

NEZ

NEZ

75

DSSS+NF

61

Kafno Pavel

26

DSSS

BEZPP

37

KSČM

39

Kachel Marian

40

KSČM

KSČM

46

DV

2

Kajtová Kateřina Ing.

39

DV

BEZPP

12

ČSSD

6

Kala Jaroslav Ing.

58

ČSSD

ČSSD

81

SPR-RSČMS

39

Kaláb Petr

52

SPR-RSČMS

BEZPP

28

RDS

15

Kallo Jiří

52

RDS

RDS

2

ODS

7

Kaňa Radek Mgr.

37

ODS

ODS

30

ANO 2011

10

Kania Jaroslav Ing.

57

ANO 2011

ANO 2011

2

ODS

21

Kantor Ivo Ing.

57

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

32

Kapková Šárka Mgr.

50

STAN

BEZPP

30

ANO 2011

51

Kaplan Josef Ing.

40

ANO 2011

BEZPP

30

ANO 2011

8

Karásek Zdeněk Mgr.

61

ANO 2011

BEZPP

37

KSČM

66

Karlík Radovan Ing.

50

KSČM

KSČM

32

TOP 09

51

Karpeta Radim Ing.

46

TOP 09

TOP 09

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

54

Karwaczyková Jana

69

ČSNS2005

BEZPP

31

ZpL

44

Kašíková Marie

67

ZpL

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

50

Kašpaříková Miluše

55

Úsvit

BEZPP

12

ČSSD

18

Kawulok Pavel Mgr.

36

ČSSD

ČSSD

45

Moravané

11

Kedroutek Michal PhDr.

38

Moravané

BEZPP

9

KSČ

3

Kesudis Michal

38

KSČ

BEZPP

81

SPR-RSČMS

25

Killar Jakub

29

SPR-RSČMS

BEZPP

68

NEZ

64

Kišš Lukrecius

32

NEZ

BEZPP

78

SPD + SPO

19

Klapčová Monika

31

SPO

SPO

37

KSČM

63

Klapetek Karel

57

KSČM

KSČM

32

TOP 09

58

Klapková Monika Mgr.

49

TOP 09

TOP 09

82

Piráti

28

Klásek Matěj

30

Piráti

BEZPP

65

PRO REGION

62

Klečka Vladimír Ing.

64

SZ

SZ

65

PRO REGION

4

Klega Jiří Mgr.

34

SZ

SZ

81

SPR-RSČMS

6

Klechová Ludmila

68

SPR-RSČMS

BEZPP

82

Piráti

44

Klein Jakub Mgr. Ph.D.

40

Piráti

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

1

Klein Radomír Ing.

49

Svobodní

Svobodní

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

45

Klimšová Marcela

41

ČSNS2005

BEZPP

82

Piráti

41

Klocová Alena Mgr.

48

Piráti

BEZPP

47

STAN+Ostravak

42

Klouda Petr Ing.

57

STAN

BEZPP

65

PRO REGION

29

Klučka Jaroslav Ing.

64

SNK ED

BEZPP

30

ANO 2011

60

Klučka Ondřej Ing.

27

ANO 2011

ANO 2011

82

Piráti

13

Klus Michal

37

Piráti

Piráti

82

Piráti

5

Klusová Zuzana Mgr.

31

Piráti

Piráti

46

DV

58

Kmošťák Jaroslav

60

DV

BEZPP

46

DV

22

Kmošťák Ondřej

22

DV

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

57

Knebl Jan

26

SsČR

BEZPP

65

PRO REGION

35

Kniezkova Barbora Mgr.

33

SZ

BEZPP

46

DV

60

Kocián Josef Ing.

55

DV

BEZPP

47

STAN+Ostravak

44

Kocián Rostislav Ing.

44

STAN

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

25

Kociánová Eva

52

Rozumní

BEZPP

30

ANO 2011

25

Kocinec Libor

43

ANO 2011

ANO 2011

52

Svobodní+SsČR

18

Kocourek Petr

38

Svobodní

Svobodní

68

NEZ

36

Kocurek Michal

39

NEZ

BEZPP

78

SPD + SPO

31

Kocyan Martin Ing.

43

SPO

SPO

28

RDS

9

Kočko Cyril

54

RDS

RDS

28

RDS

5

Kočko Ján

59

RDS

RDS

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

27

Kočnarová Jitka

54

Rozumní

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

32

Köhlerová Pavlína

31

DSZ

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

27

Kohutek Martin

30

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

31

ZpL

12

Koch Marcel

42

ZpL

ZpL

30

ANO 2011

39

Kokošek Michal Ing.

34

ANO 2011

ANO 2011

37

KSČM

26

Koláček Petr

42

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

63

Kolář Vladimír

63

Úsvit

BEZPP

2

ODS

34

Kolder Milan Ing.

54

ODS

ODS

78

SPD + SPO

39

Kolková Darja

56

SPO

SPO

78

SPD + SPO

25

Kollár Ludvík Ing.

61

SPO

SPO

32

TOP 09

26

Koloničný Jan Ing. Ph.D.

42

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

44

Komárek Petr Bc.

56

ANO 2011

ANO 2011

75

DSSS+NF

6

Komárek Petr

44

DSSS

BEZPP

75

DSSS+NF

17

Komárek Václav Mgr.

73

DSSS

DSSS

68

NEZ

35

Komůrková Zdeňka Bc.

39

NEZ

BEZPP

37

KSČM

31

Koňařík Bronislav Mgr.

41

KSČM

BEZPP

31

ZpL

21

Koňaříková Iveta Mgr.

49

ZpL

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

65

Kondziolka Jan Bc.

31

Svobodní

BEZPP

31

ZpL

32

Konečná Sílová Jana MUDr.

30

ZpL

BEZPP

46

DV

29

Konečný Radek Ing.

32

DV

BEZPP

31

ZpL

39

Konečný Václav Bc.

36

ZpL

BEZPP

30

ANO 2011

61

Konieczná Eliška

57

ANO 2011

ANO 2011

47

STAN+Ostravak

59

Konštacký Jiří

70

STAN

BEZPP

82

Piráti

57

Kopecká Zuzana

29

Piráti

BEZPP

30

ANO 2011

52

Kopecký Stanislav Bc.

44

ANO 2011

ANO 2011

2

ODS

8

Kopečný Miroslav Ing.

59

ODS

ODS

82

Piráti

17

Kopečný Petr Ing.

32

Piráti

Piráti

31

ZpL

11

Kopitzová Vladislava

57

ZpL

ZpL

81

SPR-RSČMS

3

Korbelka Jan

25

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

32

TOP 09

47

Kornel Leo

37

TOP 09

TOP 09

37

KSČM

45

Korošík Vlastimil

45

KSČM

KSČM

52

Svobodní+SsČR

25

Korous Jaroslav Ing.

62

SsČR

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

1

Koruna Pavel

47

DOMOV s BPi

Úsvit

70

SPR-RSČPatrHOZK

35

Kořínek Milan

51

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

82

Piráti

6

Kořízek Pavel Ing.

44

Piráti

Piráti

12

ČSSD

62

Kotasová Silvie Mgr.

38

ČSSD

ČSSD

30

ANO 2011

36

Kotrlová Blanka

49

ANO 2011

ANO 2011

43

DOMOVsBPi,Úsvit

41

Koudelka Pavel

44

Úsvit

BEZPP

30

ANO 2011

26

Kovács Jan Mgr. Ph.D.

51

ANO 2011

ANO 2011

65

PRO REGION

3

Kováčiková Sylva Ing.

58

SNK ED

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

16

Kovačová Petra Bc.

23

DSZ

BEZPP

2

ODS

41

Kovalčíková Yveta Ing.

51

ODS

ODS

46

DV

59

Kovalová Dagmar

45

DV

BEZPP

68

NEZ

33

Kovalová Pavla Mgr.

53

NEZ

BEZPP

46

DV

51

Kovář Josef

51

DV

BEZPP

75

DSSS+NF

29

Kovář Rudolf

54

DSSS

BEZPP

12

ČSSD

51

Kovářová Jiřina

76

ČSSD

ČSSD

24

KDU-ČSL

69

Kozák Petr Ing.

54

KDU-ČSL

KDU-ČSL

9

KSČ

8

Kozelský Pavel

71

KSČ

KSČ

31

ZpL

9

Kozlovská Alena

47

ZpL

BEZPP

65

PRO REGION

61

Kožušník Jan Ing.

37

SZ

SZ

78

SPD + SPO

44

Krajča Adrian DiS.

39

SPD

SPD

68

NEZ

54

Krajča Ivan

26

NEZ

NEZ

81

SPR-RSČMS

35

Krajča Michal

37

SPR-RSČMS

BEZPP

81

SPR-RSČMS

11

Krajíčková Žaneta

44

SPR-RSČMS

BEZPP

46

DV

57

Král Otomar Ing.

62

DV

BEZPP

32

TOP 09

49

Králová Kamila Mgr.

43

TOP 09

TOP 09

32

TOP 09

44

Kratochvíl Adam

21

TOP 09

TOP 09

45

Moravané

15

Kraus Martin Mgr.

36

Moravané

BEZPP

1

PB

4

Krč Radomír

48

PB

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

54

Krejčí Radovan

45

Svobodní

Svobodní

24

KDU-ČSL

30

Krejčok Jaromír Ing.

50

KDU-ČSL

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

38

Krenželok Petr

33

Svobodní

BEZPP

2

ODS

28

Kresta Roman Ing.

44

ODS

ODS

46

DV

44

Kresta Vítězslav

62

DV

BEZPP

46

DV

55

Krestová Jarmila

61

DV

BEZPP

12

ČSSD

12

Krištofová Radka Ing.

44

ČSSD

ČSSD

30

ANO 2011

5

Krkoška Jan

40

ANO 2011

ANO 2011

65

PRO REGION

38

Krkošková Věra

64

SNK ED

BEZPP

65

PRO REGION

66

Krmášek Kamil

38

SZ

SZ

12

ČSSD

64

Krsková Dana Mgr.

52

ČSSD

ČSSD

47

STAN+Ostravak

13

Krušinová Alena Ing.

57

STAN

BEZPP

46

DV

63

Krygel Ondřej

28

DV

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

11

Kryštof Martin

41

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

4

Kryštof Roman

44

SPRRSČ M.Sládka

SPRRSČ M.Sládka

81

SPR-RSČMS

42

Křaček Jan

38

SPR-RSČMS

BEZPP

37

KSČM

36

Křenková Kateřina MVDr.

54

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

27

Křibský Tomáš

25

Úsvit

Úsvit

70

SPR-RSČPatrHOZK

6

Křikava Antonín

62

Patrioti ČR

Patrioti ČR

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

41

Křimská Yveta

53

ČSNS2005

BEZPP

68

NEZ

10

Kuběnová Helena MUDr.

56

NEZ

BEZPP

9

KSČ

12

Kubesa Josef

64

KSČ

BEZPP

65

PRO REGION

32

Kubesa Ondřej Mgr.

28

SZ

SZ

31

ZpL

20

Kubiczková Andrea

44

ZpL

BEZPP

30

ANO 2011

21

Kubíčková Květa

60

ANO 2011

ANO 2011

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

33

Kubik Stanislav

65

ČSNS2005

BEZPP

78

SPD + SPO

34

Kubín Václav Mgr.

43

SPD

SPD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

47

Kubínová Eva

53

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

19

Kubínová Lada

32

Úsvit

BEZPP

37

KSČM

5

Kuboš Karel RSDr.

68

KSČM

KSČM

12

ČSSD

60

Kubušová Emília Mgr.

62

ČSSD

ČSSD

52

Svobodní+SsČR

61

Kuča Martin Ing.

36

Svobodní

Svobodní

12

ČSSD

15

Kuča Tomáš Ing.

46

ČSSD

ČSSD

52

Svobodní+SsČR

37

Kučera Martin

36

SsČR

SsČR

82

Piráti

14

Kučera Martin Mgr.

45

Piráti

Piráti

24

KDU-ČSL

26

Kučerka Petr Bc.

53

KDU-ČSL

BEZPP

2

ODS

54

Kudela Marek Mgr.

29

ODS

ODS

12

ČSSD

29

Kudelová Helena Ing.

62

ČSSD

ČSSD

52

Svobodní+SsČR

60

Kuder Zenon Ing.

28

Svobodní

Svobodní

78

SPD + SPO

49

Kugler Ladislav

55

SPO

SPO

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

40

Kucharčíková Pavlína

50

ČSNS

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

52

Kuchař Jaroslav

22

Svobodní

Svobodní

32

TOP 09

54

Kukol Miloslav Mgr.

61

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

57

Kulil Vladimír Ing. Ph.D.

58

ANO 2011

ANO 2011

82

Piráti

56

Kulpová Kateřina

28

Piráti

BEZPP

24

KDU-ČSL

38

Kuna Jiří

42

KDU-ČSL

BEZPP

2

ODS

65

Kuncová Lenka

45

ODS

ODS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

58

Kündelová Helena

53

Úsvit

BEZPP

65

PRO REGION

57

Kupka Tomáš Ing. Ph.D.

34

SZ

SZ

37

KSČM

20

Kupka Vlastimil Bc.

58

KSČM

KSČM

46

DV

31

Kurečka Zdeněk Ing.

59

DV

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

28

Kurek Pavel Ing.

54

Svobodní

Svobodní

32

TOP 09

17

Kůs Kamil

27

TOP 09

TOP 09

82

Piráti

30

Kutáčová Denisa

27

Piráti

BEZPP

46

DV

41

Kuznik Lubomír

60

DV

BEZPP

78

SPD + SPO

41

Kuznitiusová Gabriela

39

SPO

SPO

81

SPR-RSČMS

17

Kvasnička Svatopluk

49

SPR-RSČMS

BEZPP

82

Piráti

38

Kynčl Jan Mgr.

36

Piráti

BEZPP

78

SPD + SPO

61

Labaj Jiří

48

SPO

SPO

28

RDS

14

Laci Ladislav

53

RDS

BEZPP

82

Piráti

33

Lacina Petr

29

Piráti

BEZPP

46

DV

35

Lacko Mojmír Mgr.

56

DV

BEZPP

2

ODS

47

Lajčíková Jana MUDr.

53

ODS

ODS

28

RDS

11

Lakatos Petr

45

RDS

RDS

75

DSSS+NF

36

Lakomý Ivo

46

DSSS

BEZPP

68

NEZ

68

Langová Renata

51

NEZ

NEZ

52

Svobodní+SsČR

23

Langr Antonín

28

SsČR

BEZPP

65

PRO REGION

14

Laňka Alfons Ing.

61

SNK ED

BEZPP

82

Piráti

60

Lažková Zuzana Mgr.

40

Piráti

BEZPP

12

ČSSD

24

Lebiedzik Marian doc. Ing. Ph.D.

41

ČSSD

ČSSD

46

DV

16

Lehnert Petr MVDr.

53

DV

BEZPP

31

ZpL

43

Lehotská Hana

42

ZpL

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

13

Lenart Radim

44

Úsvit

Úsvit

28

RDS

3

Lévay Julius

64

RDS

BEZPP

46

DV

62

Lewandowská Monika

47

DV

BEZPP

24

KDU-ČSL

67

Liberda Karel Mgr.

65

KDU-ČSL

KDU-ČSL

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

13

Liberdová Petra

44

Rozumní

BEZPP

78

SPD + SPO

22

Liboska Miroslav

56

SPD

SPD

9

KSČ

11

Lindovský Vlastislav

72

KSČ

BEZPP

81

SPR-RSČMS

36

Linhart Josef

46

SPR-RSČMS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

8

Lipner Jan Ing.

51

STAN

STAN

78

SPD + SPO

36

Lipovský Eduard

63

SPD

SPD

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

22

Lišková Magda

55

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

13

Lizák Jiří

48

NEZ

BEZPP

45

Moravané

3

Lojková Simona Mgr.

34

Moravané

BEZPP

12

ČSSD

55

Lošáková Gabriela Bc. DiS.

31

ČSSD

ČSSD

24

KDU-ČSL

50

Löwenthalová Pavla MVDr.

46

KDU-ČSL

KDU-ČSL

65

PRO REGION

15

Loyka Svatopluk doc. MUDr. CSc.

71

SNK ED

BEZPP

46

DV

18

Lukeš Josef

50

DV

BEZPP

37

KSČM

19

Lukša Jiří Ing.

53

KSČM

KSČM

46

DV

1

Lukša Pavol

53

DV

DV

46

DV

64

Lukša Vojtěch

24

DV

BEZPP

12

ČSSD

43

Lyčka Mario

49

ČSSD

ČSSD

1

PB

2

Macíček Zdeněk

33

PB

BEZPP

65

PRO REGION

44

Mackovič Jan Ing.

39

SZ

SZ

70

SPR-RSČPatrHOZK

5

Macura Marek

38

HOZK

HOZK

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

21

Madajová Simona

46

ČSNS

BEZPP

12

ČSSD

56

Mádr Radim Bc.

44

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

21

Madzia Adam

19

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

30

Madzia Karel

64

Úsvit

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

39

Maglen Jiří Ing.

42

SsČR

BEZPP

65

PRO REGION

68

Mácha Přemysl PhDr. Ph.D.

41

SZ

BEZPP

37

KSČM

25

Macháček Vít Ing.

44

KSČM

KSČM

75

DSSS+NF

46

Machálek Jaromír

66

DSSS

BEZPP

75

DSSS+NF

7

Machová Iveta

42

DSSS

DSSS

31

ZpL

15

Machura Martin Ing.

53

ZpL

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

12

Makay Daniel

48

Úsvit

Úsvit

31

ZpL

28

Makúchová Jarmila Ing.

48

ZpL

BEZPP

28

RDS

1

Maľar Jan

60

RDS

RDS

32

TOP 09

4

Mališ Miroslav Ing.

40

TOP 09

TOP 09

2

ODS

51

Malota Oldřich Bc.

54

ODS

ODS

37

KSČM

21

Małysz Henryk

39

KSČM

KSČM

24

KDU-ČSL

59

Marek Bedřich Ing.

67

KDU-ČSL

KDU-ČSL

70

SPR-RSČPatrHOZK

14

Mareková Petra

39

HOZK

HOZK

30

ANO 2011

66

Marenčok Miroslav Ing.

57

ANO 2011

ANO 2011

45

Moravané

21

Markuš Pavel

56

Moravané

BEZPP

47

STAN+Ostravak

50

Martiňák Petr Ing.

54

STAN

STAN

12

ČSSD

2

Martinek Jiří Ing.

41

ČSSD

ČSSD

78

SPD + SPO

13

Martinek Stanislav

45

SPO

SPO

30

ANO 2011

41

Martinek Tomáš Ing.

26

ANO 2011

ANO 2011

68

NEZ

32

Martiník Radek

41

NEZ

NEZ

43

DOMOVsBPi,Úsvit

37

Martiníková Monika

53

Úsvit

BEZPP

30

ANO 2011

14

Masarovič Róbert MSc.

43

ANO 2011

ANO 2011

81

SPR-RSČMS

5

Mašík Pavel

40

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

68

NEZ

47

Mašinská Anna

56

NEZ

NEZ

81

SPR-RSČMS

1

Mašlík Karel Mgr.

49

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

81

SPR-RSČMS

20

Matějný Pavel

48

SPR-RSČMS

BEZPP

2

ODS

4

Matera Josef Alexander Mgr.

31

ODS

ODS

24

KDU-ČSL

28

Matýsková Andrea Bc.

43

KDU-ČSL

KDU-ČSL

75

DSSS+NF

24

Mečiar Šimon

71

DSSS

DSSS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

69

Mencnerová Jarmila

65

Úsvit

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

56

Menšík Vladimír

43

Svobodní

Svobodní

37

KSČM

38

Merta Aleš Mgr.

50

KSČM

KSČM

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

19

Mertová Naděžda

55

Rozumní

BEZPP

37

KSČM

52

Mesochoridis Takis

63

KSČM

KSČM

78

SPD + SPO

3

Miczka Tomáš

50

SPO

SPO

30

ANO 2011

49

Míček Jakub Bc.

29

ANO 2011

ANO 2011

65

PRO REGION

18

Míček Luděk

56

SNK ED

BEZPP

12

ČSSD

28

Mička Pavel Mgr.

53

ČSSD

ČSSD

78

SPD + SPO

12

Míčková Petra MUDr.

39

SPD

SPD

70

SPR-RSČPatrHOZK

25

Mifek Petr

48

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

52

Mihalik Milan

54

Úsvit

BEZPP

82

Piráti

16

Michailidis Petros Ing.

61

Piráti

Piráti

52

Svobodní+SsČR

27

Michalčík Josef

42

SsČR

BEZPP

32

TOP 09

15

Michalík Miroslav Ing.

57

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

13

Michel René

50

SsČR

SsČR

52

Svobodní+SsČR

53

Michel Stanislav

72

SsČR

BEZPP

37

KSČM

27

Michna Tomáš Bc.

25

KSČM

KSČM

2

ODS

52

Mika Milan

38

ODS

ODS

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

30

Mikesková Anna

64

Rozumní

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

35

Mikeš Karel

47

SsČR

BEZPP

46

DV

6

Miklendová Martina Ing.

35

DV

BEZPP

45

Moravané

10

Mikula Roman

49

Moravané

Moravané

68

NEZ

25

Mikulec Petr Ing.

52

NEZ

NEZ

78

SPD + SPO

17

Mikulíková Eva Mgr.

51

SPO

SPO

52

Svobodní+SsČR

41

Milata Jiří

46

SsČR

SsČR

70

SPR-RSČPatrHOZK

17

Mitáček Ivo

49

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

2

ODS

66

Mlčoch Jaroslav

50

ODS

ODS

2

ODS

29

Mlčoch Jiří JUDr.

65

ODS

ODS

81

SPR-RSČMS

46

Mlčochová Jarmila

82

SPR-RSČMS

BEZPP

81

SPR-RSČMS

26

Mlčochová Ludmila

66

SPR-RSČMS

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

16

Młynek Roman

42

HOZK

HOZK

46

DV

21

Mlynkec František

35

DV

BEZPP

46

DV

23

Mlynkecová Andrea Bc. DiS.

42

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

55

Mlynková Eva

54

Úsvit

BEZPP

47

STAN+Ostravak

16

Mocová Jana Bc.

61

STAN

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

6

Močydlan Zdeněk Bc.

46

Rozumní

BEZPP

37

KSČM

24

Mohylová Eva Mgr.

32

KSČM

KSČM

70

SPR-RSČPatrHOZK

29

Mohylová Vlasta

62

Patrioti ČR

Patrioti ČR

65

PRO REGION

10

Mojžíšek Radislav PaedDr.

56

SNK ED

BEZPP

68

NEZ

34

Molata Richard MVDr.

35

NEZ

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

8

Molinek Aleš Ing.

44

Rozumní

BEZPP

26

6

Molinová Dagmar Sofie Mgr.

51

82

Piráti

47

Molińska Judita

48

Piráti

BEZPP

82

Piráti

46

Moliński Jakub Mgr.

44

Piráti

BEZPP

30

ANO 2011

56

Moravcová Monika Mgr.

27

ANO 2011

ANO 2011

70

SPR-RSČPatrHOZK

12

Moravčík Emil Ing.

60

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

7

Moravčík Jakub Ing.

37

SPRRSČ M.Sládka

SPRRSČ M.Sládka

32

TOP 09

37

Moravec Aleš Mgr.

48

TOP 09

TOP 09

65

PRO REGION

23

Moravec Pavel Mgr.

49

SNK ED

BEZPP

32

TOP 09

11

Mores Václav Ing.

62

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

32

Moric Lubomír Ing.

33

Svobodní

Svobodní

52

Svobodní+SsČR

12

Moricová Jana Mgr.

31

Svobodní

BEZPP

47

STAN+Ostravak

3

Mouka Dalibor

50

Ostravak

BEZPP

46

DV

24

Mrhač Pavel Ing.

54

DV

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

48

Mrozek Michal Ing.

39

Svobodní

Svobodní

30

ANO 2011

15

Mrózková Heříková Marcela Mgr.

56

ANO 2011

ANO 2011

24

KDU-ČSL

33

Muczka Petr Ing.

53

KDU-ČSL

KDU-ČSL

30

ANO 2011

47

Mudrla Ctirad

48

ANO 2011

ANO 2011

32

TOP 09

35

Mudrová Jana Ing.

56

TOP 09

TOP 09

70

SPR-RSČPatrHOZK

20

Müller Zdeněk

30

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

65

PRO REGION

43

Müllerová Natálie Mgr.

39

SZ

BEZPP

2

ODS

64

Murín Patrik Ing. arch.

29

ODS

ODS

75

DSSS+NF

28

Musil Miroslav

48

DSSS

DSSS

81

SPR-RSČMS

8

Musil Václav Ing.

25

SPR-RSČMS

BEZPP

46

DV

66

Mušuka Milan

41

DV

BEZPP

32

TOP 09

33

Mynář Miroslav Ing.

51

TOP 09

TOP 09

43

DOMOVsBPi,Úsvit

3

Myslivcová Dominika

22

Úsvit

BEZPP

32

TOP 09

16

Myšinský Jiří Mgr.

51

TOP 09

TOP 09

81

SPR-RSČMS

13

Nágl Marek

43

SPR-RSČMS

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

66

Nalevajka David

24

Úsvit

Úsvit

82

Piráti

37

Namyslo Václav

49

Piráti

BEZPP

2

ODS

2

Návrat Vladimír Ing.

53

ODS

ODS

24

KDU-ČSL

2

Navrátil Jiří

39

KDU-ČSL

KDU-ČSL

30

ANO 2011

28

Návratová Lenka Ing. Mgr.

53

ANO 2011

ANO 2011

37

KSČM

53

Nečas Pavel

60

KSČM

KSČM

32

TOP 09

50

Nedoma Jan

25

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

59

Nejedlá Dagmar

44

SsČR

BEZPP

30

ANO 2011

63

Němcová Pavlína Mgr.

44

ANO 2011

ANO 2011

82

Piráti

59

Němcová Petra

33

Piráti

BEZPP

82

Piráti

36

Němčík Ondřej

22

Piráti

BEZPP

30

ANO 2011

31

Němec Josef Ing.

56

ANO 2011

ANO 2011

31

ZpL

31

Němec Ladislav Ing. arch.

65

ZpL

BEZPP

65

PRO REGION

13

Němečková Kristína Ing. MBA

29

SNK ED

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

64

Nepevný Martin

21

Svobodní

BEZPP

32

TOP 09

24

Netušil Pavel Mgr.

45

TOP 09

TOP 09

9

KSČ

4

Neubauer Milan

49

KSČ

KSČ

78

SPD + SPO

37

Neuvirt Ladislav

33

SPO

SPO

78

SPD + SPO

16

Nevlud Zdeněk

44

SPD

SPD

78

SPD + SPO

56

Nevludová Ivana

39

SPD

SPD

45

Moravané

27

Nevřelová Kristýna

41

Moravané

BEZPP

82

Piráti

2

Nezhyba Jan

39

Piráti

Piráti

81

SPR-RSČMS

23

Nicieja Martin

44

SPR-RSČMS

BEZPP

24

KDU-ČSL

23

Niemiec Bohuslav Ing.

34

KDU-ČSL

KDU-ČSL

47

STAN+Ostravak

61

Nohel Vlastimil

50

Ostravak

BEZPP

47

STAN+Ostravak

49

Nosek Michal Mgr.

37

Ostravak

BEZPP

32

TOP 09

63

Nová Lenka

49

TOP 09

TOP 09

75

DSSS+NF

12

Nováček Tomáš

22

DSSS

BEZPP

68

NEZ

11

Novák David Mgr.

44

NEZ

BEZPP

12

ČSSD

1

Novák Miroslav

44

ČSSD

ČSSD

2

ODS

3

Nováková Martina Mgr. DiS.

40

ODS

ODS

12

ČSSD

45

Nováková Miroslava Ing.

46

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

8

Novotný Alois Ing.

55

Úsvit

Úsvit

24

KDU-ČSL

35

Novotný Jiří Mgr.

40

KDU-ČSL

BEZPP

47

STAN+Ostravak

51

Novotný Miroslav

51

STAN

BEZPP

2

ODS

58

Nowak Libor Ing.

58

ODS

ODS

46

DV

69

Nowoková Aneta

29

DV

BEZPP

31

ZpL

13

Nyklová Eva Ing.

52

ZpL

BEZPP

32

TOP 09

14

Nytra Aleš JUDr.

34

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

68

Nytrová Renata Ing.

58

ANO 2011

ANO 2011

47

STAN+Ostravak

45

Odstrčil Stanislav

57

Ostravak

BEZPP

24

KDU-ČSL

54

Ochmanová Blanka Ing.

33

KDU-ČSL

KDU-ČSL

32

TOP 09

36

Ochmanová Jana

36

TOP 09

TOP 09

2

ODS

25

Okoun Jan

63

ODS

ODS

65

PRO REGION

51

Olíková Kristýna Karin

26

SZ

BEZPP

12

ČSSD

30

Olšar Ladislav

56

ČSSD

ČSSD

9

KSČ

9

Onderka Jiří

60

KSČ

KSČ

9

KSČ

6

Onderka Milan

26

KSČ

KSČ

12

ČSSD

63

Onderková Ivana Ing.

39

ČSSD

ČSSD

82

Piráti

55

Ondis Miroslav

21

Piráti

BEZPP

45

Moravané

26

Ondračka Miroslav DiS.

41

Moravané

BEZPP

31

ZpL

19

Ondrák Lukáš

33

ZpL

ZpL

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

44

Ondrušková Alena

45

ČSNS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

30

Opěla Tomáš Ing.

39

STAN

BEZPP

32

TOP 09

40

Opletal Jakub

26

TOP 09

TOP 09

81

SPR-RSČMS

10

Opravil Jaroslav

41

SPR-RSČMS

BEZPP

30

ANO 2011

65

Oprchalský Lukáš

37

ANO 2011

ANO 2011

26

2

Oram Vítězslav Ing.

54

46

DV

30

O´Reilly Martina Mgr.

33

DV

BEZPP

65

PRO REGION

69

Orel Petr

57

SZ

SZ

81

SPR-RSČMS

28

Orlík Vojtěch

27

SPR-RSČMS

BEZPP

45

Moravané

1

Orlitová Jarmila Ing.

55

Moravané

BEZPP

2

ODS

17

Orság Hynek Ing.

49

ODS

ODS

82

Piráti

12

Oškerová Marta

49

Piráti

Piráti

82

Piráti

18

Oškerová Veronika

19

Piráti

Piráti

37

KSČM

34

Otáhalová Milada

41

KSČM

KSČM

78

SPD + SPO

57

Outratová Lenka

44

SPO

SPO

30

ANO 2011

13

Ožanová Zuzana Ing.

46

ANO 2011

ANO 2011

24

KDU-ČSL

29

Pagáčová Jana

57

KDU-ČSL

KDU-ČSL

46

DV

43

Pak Josef

52

DV

BEZPP

32

TOP 09

29

Palatová Ludmila

58

TOP 09

TOP 09

78

SPD + SPO

35

Palička Jaroslav

58

SPO

SPO

24

KDU-ČSL

41

Paličková Jana MUDr.

50

KDU-ČSL

BEZPP

47

STAN+Ostravak

43

Palovský Karel

57

STAN

BEZPP

78

SPD + SPO

15

Panáček Jan Ing.

38

SPO

SPO

78

SPD + SPO

51

Panáčková Zuzana

40

SPO

SPO

2

ODS

55

Pánik Jan

25

ODS

ODS

32

TOP 09

10

Pánková Barbora Bc.

32

TOP 09

TOP 09

46

DV

17

Papadopulosová Andrea

41

DV

BEZPP

75

DSSS+NF

45

Pápay Josef

48

DSSS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

7

Papoušek Jan

26

Rozumní

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

15

Papoušek Michal

53

Rozumní

BEZPP

32

TOP 09

7

Papuga Tomáš MUDr.

49

TOP 09

TOP 09

52

Svobodní+SsČR

17

Partl Roman Ing.

51

SsČR

SsČR

46

DV

8

Pastor Roman

41

DV

BEZPP

46

DV

3

Pastrňák René Mgr. Ph.D. in BA

39

DV

BEZPP

2

ODS

16

Pastušková Eva

63

ODS

ODS

9

KSČ

7

Paszová Lenka

30

KSČ

BEZPP

9

KSČ

10

Paszová Zdeňka

59

KSČ

KSČ

12

ČSSD

32

Pašková Eva DiS.

35

ČSSD

ČSSD

2

ODS

44

Patyková Jana Bc.

52

ODS

ODS

68

NEZ

21

Pavelka Jan Mgr.

35

NEZ

BEZPP

45

Moravané

28

Pavelka Jaroslav

44

Moravané

BEZPP

32

TOP 09

1

Pavera Herbert Mgr.

58

TOP 09

TOP 09

81

SPR-RSČMS

32

Pavlíček Radim

44

SPR-RSČMS

BEZPP

65

PRO REGION

47

Pavlíčková Olga Mgr.

42

SZ

SZ

47

STAN+Ostravak

11

Pavlinová Renata

49

STAN

BEZPP

37

KSČM

18

Pawlas Daniel Bc.

41

KSČM

KSČM

2

ODS

62

Pečinka Vavřinec

43

ODS

ODS

2

ODS

40

Pečonka Jan

22

ODS

ODS

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

58

Pěgřímek Josef

66

Rozumní

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

28

Pěgřímková Jiřina

63

Rozumní

BEZPP

75

DSSS+NF

23

Pekárek Přemysl Ing.

73

DSSS

DSSS

46

DV

5

Pernecký Michal Mgr.

40

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

61

Perutková Zdeňka

64

Úsvit

BEZPP

2

ODS

49

Peřina Tomáš Ing.

46

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

4

Pešát Stanislav

57

STAN

BEZPP

47

STAN+Ostravak

7

Pešatová Helena RNDr.

57

STAN

BEZPP

28

RDS

7

Pešta Milan

43

RDS

RDS

68

NEZ

52

Pešula Václav Ing.

58

NEZ

NEZ

31

ZpL

23

Peterková Šárka

44

ZpL

ZpL

24

KDU-ČSL

32

Petr Radim Mgr.

43

KDU-ČSL

KDU-ČSL

82

Piráti

35

Petr Rudolf

29

Piráti

BEZPP

82

Piráti

25

Petrová Milada

50

Piráti

Piráti

68

NEZ

62

Petřík Martin

35

NEZ

BEZPP

81

SPR-RSČMS

19

Pich Pavel

35

SPR-RSČMS

BEZPP

24

KDU-ČSL

37

Pilchová Mackovíková Růžena Ing.

55

KDU-ČSL

BEZPP

24

KDU-ČSL

43

Pinkava Štěpán

60

KDU-ČSL

KDU-ČSL

75

DSSS+NF

42

Pinterov Lukáš

32

DSSS

BEZPP

37

KSČM

23

Pisch Pavel

52

KSČM

BEZPP

81

SPR-RSČMS

33

Piszczek Pavel

30

SPR-RSČMS

BEZPP

82

Piráti

29

Pištěková Petra

38

Piráti

BEZPP

46

DV

15

Placzek Daniel MUDr.

54

DV

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

48

Plačková Pavlína

52

ČSNS

BEZPP

81

SPR-RSČMS

44

Plánková Marcela

48

SPR-RSČMS

BEZPP

68

NEZ

17

Plintová Kateřina Mgr. Ing.

44

NEZ

NEZ

43

DOMOVsBPi,Úsvit

45

Pobiecká Revayová Renáta

50

Úsvit

BEZPP

24

KDU-ČSL

64

Pobořilová Lucie Mgr.

39

KDU-ČSL

KDU-ČSL

65

PRO REGION

37

Podjukl Radomír Ing.

53

SNK ED

BEZPP

68

NEZ

39

Podloučka Michal

31

NEZ

BEZPP

30

ANO 2011

11

Podstawka Radek Ing.

47

ANO 2011

ANO 2011

12

ČSSD

37

Pohanělová Nikola Ing.

38

ČSSD

ČSSD

37

KSČM

9

Pohludková Jana

55

KSČM

KSČM

75

DSSS+NF

22

Pokorný Daniel

40

DSSS

DSSS

24

KDU-ČSL

60

Pokorný Pavel

52

KDU-ČSL

KDU-ČSL

26

8

Pokuta Vladimír

49

BEZPP

32

TOP 09

45

Polach Martin

35

TOP 09

TOP 09

12

ČSSD

33

Polak Miroslav

58

ČSSD

ČSSD

82

Piráti

15

Polanský Ondřej Ing.

32

Piráti

Piráti

68

NEZ

31

Polášek Ivo Ing.

61

NEZ

NEZ

68

NEZ

2

Polášek Martin Bc.

45

NEZ

NEZ

75

DSSS+NF

3

Poledno Jiří

69

DSSS

DSSS

30

ANO 2011

53

Polický Antonín Ing.

47

ANO 2011

ANO 2011

28

RDS

10

Pollach Ladislav

53

RDS

RDS

81

SPR-RSČMS

41

Pollák René

45

SPR-RSČMS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

49

Polochová Pavlína

37

ČSNS2005

BEZPP

68

NEZ

41

Polok Václav Ing.

55

NEZ

BEZPP

12

ČSSD

59

Poloková Žaneta

44

ČSSD

ČSSD

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

31

Popková Vlasta

58

Rozumní

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

46

Porembská Silvie

46

DSZ

BEZPP

2

ODS

63

Poštová Eva Ing. CSc.

67

ODS

ODS

68

NEZ

22

Potiorová Jana Ing.

38

NEZ

BEZPP

75

DSSS+NF

19

Pozděna Rostislav

62

DSSS

DSSS

2

ODS

20

Prajza Jan Ing.

44

ODS

ODS

52

Svobodní+SsČR

26

Pravda Pavel Ing.

38

Svobodní

Svobodní

24

KDU-ČSL

7

Pražák Zbyněk Ing. Ph.D.

61

KDU-ČSL

KDU-ČSL

24

KDU-ČSL

18

Pražáková Věra Bc.

54

KDU-ČSL

KDU-ČSL

12

ČSSD

23

Procházka Petr

42

ČSSD

ČSSD

78

SPD + SPO

26

Prokeš Zdeněk

37

SPD

SPD

75

DSSS+NF

33

Prosek Martin

50

DSSS

DSSS

75

DSSS+NF

54

Prosková Jana

70

NF

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

57

Prosková Jiřina

66

ČSNS

BEZPP

31

ZpL

37

Pruchnický Milan

43

ZpL

BEZPP

24

KDU-ČSL

40

Prusek Josef

55

KDU-ČSL

KDU-ČSL

37

KSČM

60

Přasličák Martin

36

KSČM

KSČM

78

SPD + SPO

5

Přeček Radim Ing.

43

SPO

SPO

75

DSSS+NF

15

Přibylová Veronika

23

DSSS

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

4

Přikryl Alen

55

Úsvit

BEZPP

45

Moravané

17

Přikryl Daniel Bc.

34

Moravané

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

43

Přikrylová Kateřina

29

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

65

Ptaszek Petr

58

Úsvit

BEZPP

65

PRO REGION

5

Pučoková Zuzana Ing.

32

SZ

SZ

30

ANO 2011

17

Pukančík Josef Ing.

39

ANO 2011

ANO 2011

75

DSSS+NF

56

Puškarová Margita

75

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

51

Putzlacherová Lenka Bc.

43

KDU-ČSL

KDU-ČSL

30

ANO 2011

40

Pýchová Helena Mgr.

56

ANO 2011

BEZPP

68

NEZ

26

Raab Michal Bc.

31

NEZ

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

2

Rabas Petr

63

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

61

Rabiecová Hana Mgr.

47

NEZ

BEZPP

32

TOP 09

13

Rada Pavel

38

TOP 09

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

63

Rädisch Robert Bc.

24

Svobodní

Svobodní

30

ANO 2011

4

Radkovský Jaromír PhDr. Mgr. MBA

48

ANO 2011

ANO 2011

46

DV

33

Rainisch Štěpán Ing.

48

DV

BEZPP

82

Piráti

21

Rajnoch Jiří Ing.

28

Piráti

Piráti

37

KSČM

22

Rajský Roman Mgr.

46

KSČM

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

34

Ramíková Blanka

38

Rozumní

BEZPP

26

3

Rataj Michael PhDr.

47

BEZPP

37

KSČM

7

Recman Svatomír RSDr.

63

KSČM

KSČM

82

Piráti

4

Rédr Martin Mgr.

40

Piráti

Piráti

68

NEZ

50

Riedel Daniel

40

NEZ

BEZPP

37

KSČM

50

Richter Boris Bc.

56

KSČM

KSČM

24

KDU-ČSL

44

Richterová Ivana

56

KDU-ČSL

BEZPP

47

STAN+Ostravak

53

Rosman Ladislav Ing.

65

STAN

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

62

Rosová Ilona

34

Úsvit

BEZPP

12

ČSSD

54

Rošík Jiří

54

ČSSD

ČSSD

12

ČSSD

17

Roško Adam Bc.

27

ČSSD

ČSSD

32

TOP 09

2

Roubíčková Michaela Ing. Ph.D.

45

TOP 09

TOP 09

2

ODS

33

Rozprým Martin

39

ODS

ODS

75

DSSS+NF

52

Rozsypal Ivo

41

DSSS

BEZPP

2

ODS

57

Rudzinski Radim

40

ODS

ODS

81

SPR-RSČMS

27

Rumler Pavel

53

SPR-RSČMS

BEZPP

81

SPR-RSČMS

30

Rumlerová Drahomíra

52

SPR-RSČMS

BEZPP

45

Moravané

8

Rychtář Stanislav Ing.

66

Moravané

BEZPP

45

Moravané

30

Rychtářová Květoslava

67

Moravané

BEZPP

47

STAN+Ostravak

6

Rys Petr Ing.

43

STAN

STAN

30

ANO 2011

67

Ryška Jaroslav

46

ANO 2011

ANO 2011

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

20

Ryška Martin

33

Rozumní

BEZPP

82

Piráti

58

Ryška Pavel Bc.

40

Piráti

Piráti

82

Piráti

7

Řeha Rostislav Ing.

43

Piráti

Piráti

70

SPR-RSČPatrHOZK

3

Řehák Petr

53

SPRRSČ M.Sládka

SPRRSČ M.Sládka

75

DSSS+NF

58

Řezáč Václav

49

DSSS

BEZPP

47

STAN+Ostravak

54

Řičánek Milan

50

STAN

BEZPP

45

Moravané

16

Sabašová Kamila Ing.

41

Moravané

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

60

Sabo Oto

29

Úsvit

BEZPP

37

KSČM

47

Sacký Rudolf

35

KSČM

KSČM

65

PRO REGION

31

Salamonová Dana Ing.

58

SZ

SZ

46

DV

19

Samiec Petr

52

DV

BEZPP

32

TOP 09

57

Sarténa Tomáš

31

TOP 09

TOP 09

2

ODS

69

Secová Jana Mgr.

54

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

55

Sedláček Bronislav MUDr.

52

STAN

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

1

Sedláček Kamil

45

SPRRSČ M.Sládka

SPRRSČ M.Sládka

47

STAN+Ostravak

56

Sedlák Martin Ing.

49

STAN

BEZPP

31

ZpL

22

Sedlařík Petr

58

ZpL

ZpL

2

ODS

61

Seibert Lukáš Mgr.

37

ODS

ODS

32

TOP 09

52

Seidler Radan Ing.

45

TOP 09

TOP 09

68

NEZ

20

Seitzová Iveta Ing. arch.

47

NEZ

BEZPP

30

ANO 2011

58

Sekula Petr Ing.

38

ANO 2011

ANO 2011

75

DSSS+NF

50

Seriš Vladislav

55

DSSS

BEZPP

75

DSSS+NF

47

Schindler Rudolf

59

DSSS

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

28

Schmeja Lukáš

29

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

32

TOP 09

60

Schmidt Lumír Ing. MBA

52

TOP 09

TOP 09

47

STAN+Ostravak

19

Schneider Pavel

34

Ostravak

BEZPP

45

Moravané

22

Schneider Tomáš

52

Moravané

BEZPP

2

ODS

19

Schramm Patrik Ing.

42

ODS

ODS

12

ČSSD

22

Schreiberová Lenka Ing.

29

ČSSD

ČSSD

68

NEZ

6

Schubert Martin Ing.

46

NEZ

BEZPP

32

TOP 09

8

Schullová Marcela Mgr.

53

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

20

Schwarz Martin

38

ANO 2011

ANO 2011

68

NEZ

60

Schwarz Tomáš

21

NEZ

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

34

Siklenková Veronika

31

Patrioti ČR

Patrioti ČR

78

SPD + SPO

14

Sikora Bronislav JUDr.

55

SPD

SPD

24

KDU-ČSL

14

Sikora Marcel

28

KDU-ČSL

KDU-ČSL

31

ZpL

5

Síla Jan MUDr.

66

ZpL

ZpL

82

Piráti

10

Simkanič Radek Ing. DiS.

27

Piráti

Piráti

32

TOP 09

9

Sitko Ladislav Ing.

64

TOP 09

TOP 09

24

KDU-ČSL

6

Siuda Karel Ing.

40

KDU-ČSL

KDU-ČSL

30

ANO 2011

42

Sivulka Robert

42

ANO 2011

ANO 2011

46

DV

28

Skalický Ivo Ing.

65

DV

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

11

Skandera Rudolf MVDr.

54

Úsvit

BEZPP

9

KSČ

1

Skařupa Jindřich Ing.

61

KSČ

KSČ

68

NEZ

19

Skokan Mirek Ing.

56

NEZ

BEZPP

75

DSSS+NF

25

Skořupová Soňa

46

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

55

Skotnica Jan Mgr.

29

KDU-ČSL

BEZPP

46

DV

52

Skotnica Luděk

63

DV

BEZPP

24

KDU-ČSL

36

Skrutková Pavla Ing.

52

KDU-ČSL

KDU-ČSL

45

Moravané

24

Skrzypczak Zdeněk

59

Moravané

BEZPP

12

ČSSD

41

Skřeček Jan Ing.

50

ČSSD

ČSSD

75

DSSS+NF

53

Skupien Tomáš

48

DSSS

BEZPP

75

DSSS+NF

10

Skýpala Radim

40

DSSS

BEZPP

78

SPD + SPO

1

Sládeček Karel Mgr.

53

SPO

SPO

78

SPD + SPO

67

Sládeček Tomáš

46

SPO

SPO

52

Svobodní+SsČR

9

Sládek Aleš MUDr.

56

SsČR

BEZPP

2

ODS

26

Sladký Richard Ing.

39

ODS

ODS

37

KSČM

48

Slaný Jan

37

KSČM

BEZPP

45

Moravané

18

Slívová Zdeňka Bc.

47

Moravané

BEZPP

2

ODS

9

Sliwka Martin Bc.

46

ODS

ODS

32

TOP 09

18

Slováček Igor Mgr.

44

TOP 09

TOP 09

24

KDU-ČSL

3

Slováček Vít Ing.

55

KDU-ČSL

KDU-ČSL

75

DSSS+NF

8

Sluka Pavel

46

DSSS

BEZPP

37

KSČM

61

Sluková Milada Ing. Bc.

52

KSČM

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

11

Smetana Vladimír Ing.

63

Rozumní

BEZPP

47

STAN+Ostravak

21

Smoleň Petr Bc.

54

Ostravak

BEZPP

65

PRO REGION

6

Smolka Pavel Ing.

50

SNK ED

SNK ED

78

SPD + SPO

24

Smugalová Renáta

44

SPD

SPD

75

DSSS+NF

27

Snášel Zdeněk

65

DSSS

DSSS

2

ODS

13

Sněhota Michal Bc.

27

ODS

ODS

68

NEZ

67

Sobel Karel

44

NEZ

NEZ

2

ODS

37

Sobotík Petr

73

ODS

ODS

37

KSČM

46

Soudková Jana

41

KSČM

KSČM

68

NEZ

59

Soukupová Blanka

49

NEZ

NEZ

82

Piráti

53

Souralová Andrea

26

Piráti

BEZPP

75

DSSS+NF

20

Sovadinová Eva

76

DSSS

BEZPP

75

DSSS+NF

49

Sovadinová Taťána

55

DSSS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

35

Spillerová Iveta

51

ČSNS

BEZPP

37

KSČM

64

Srubjan Cyril

64

KSČM

KSČM

82

Piráti

61

Stach Radim

39

Piráti

Piráti

52

Svobodní+SsČR

22

Stachová Dagmar

69

Svobodní

BEZPP

24

KDU-ČSL

22

Staněk František RNDr. Ph.D.

63

KDU-ČSL

KDU-ČSL

24

KDU-ČSL

13

Staňková Marcela Mgr. DiS.

51

KDU-ČSL

KDU-ČSL

2

ODS

38

Staňová Věra MUDr.

63

ODS

ODS

52

Svobodní+SsČR

30

Stanovský Vítězslav

44

Svobodní

Svobodní

31

ZpL

16

Staškovan Petr Ing. Ph.D.

35

ZpL

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

36

Stejskal Hynek Ing. Bc.

35

Svobodní

Svobodní

24

KDU-ČSL

47

Stejskal Jan Ing.

46

KDU-ČSL

KDU-ČSL

46

DV

27

Stejskal Tomáš Ing.

49

DV

BEZPP

31

ZpL

24

Stejskalová Lenka Bc.

33

ZpL

ZpL

37

KSČM

65

Stibor David

40

KSČM

KSČM

24

KDU-ČSL

45

Stiborský Josef

62

KDU-ČSL

BEZPP

65

PRO REGION

21

Stoček Rostislav Ing.

41

SZ

SZ

78

SPD + SPO

70

Stoklásková Petra

37

SPD

BEZPP

68

NEZ

3

Stolařík Jaroslav Mgr.

55

NEZ

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

14

Strahalová Marcela

46

Rozumní

BEZPP

37

KSČM

4

Strachoň Ivan Ing.

43

KSČM

KSČM

9

KSČ

5

Strachota Roman

44

KSČ

BEZPP

78

SPD + SPO

30

Strnad Jiří

57

SPD

SPD

32

TOP 09

27

Strnadel Mikuláš Mgr.

30

TOP 09

TOP 09

82

Piráti

27

Struhala Jan Ing.

37

Piráti

BEZPP

46

DV

32

Struhalová Renáta

49

DV

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

24

Struminská Libuše

55

Rozumní

BEZPP

32

TOP 09

22

Strzondala Roman RNDr.

51

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

59

Středula Jindřich

43

ANO 2011

ANO 2011

75

DSSS+NF

26

Střondala Lukáš

36

DSSS

DSSS

37

KSČM

37

Stuchlik Tomáš

22

KSČM

KSČM

31

ZpL

4

Stuchlík Petr

48

ZpL

ZpL

24

KDU-ČSL

56

Stuchlý Pavel Mgr.

40

KDU-ČSL

KDU-ČSL

24

KDU-ČSL

65

Stuchlý Vladimír Ing.

63

KDU-ČSL

KDU-ČSL

31

ZpL

36

Stwiertnia Robert DiS.

34

ZpL

BEZPP

37

KSČM

44

Suchomel Břetislav Mgr.

46

KSČM

BEZPP

47

STAN+Ostravak

23

Sulovský Leopold Ing.

62

Ostravak

Ostravak

32

TOP 09

25

Sup Jiří Ing.

55

TOP 09

TOP 09

32

TOP 09

64

Surák Radomír Ing. MBA

54

TOP 09

TOP 09

2

ODS

12

Sventek David Ing. MBA

41

ODS

ODS

82

Piráti

23

Světnička Karel Mgr. Bc.

56

Piráti

Piráti

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

47

Svobodová Alena

51

ČSNS

BEZPP

2

ODS

59

Svobodová Jana Ing.

55

ODS

ODS

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

39

Svrčinová Libuše

68

Rozumní

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

9

Swaczyna Tomáš Ing.

39

Úsvit

Úsvit

46

DV

46

Sýkora Petr

42

DV

BEZPP

65

PRO REGION

7

Sýkorová Salome Ing.

52

SNK ED

SNK ED

65

PRO REGION

17

Syrovátka Ondřej Mgr.

37

SZ

SZ

46

DV

26

Sysalová Jarmila JUDr.

53

DV

BEZPP

26

5

Syslo Milan

65

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

30

Szabó Juraj

62

Patrioti ČR

Patrioti ČR

75

DSSS+NF

32

Szczotka Vilém

64

DSSS

BEZPP

41

ND

3

Szczyrbová Karin Ing.

35

ND

BEZPP

24

KDU-ČSL

27

Szkandera Vladislav Mgr.

56

KDU-ČSL

KONS

52

Svobodní+SsČR

31

Sztefek Kamil

45

SsČR

BEZPP

65

PRO REGION

20

Szwedová Eva Mgr.

62

SZ

BEZPP

24

KDU-ČSL

17

Szyja Andrzej Mgr.

37

KDU-ČSL

KDU-ČSL

82

Piráti

22

Szymczysko Petr Bc.

30

Piráti

Piráti

65

PRO REGION

19

Szyroká Květuše Ing.

67

SNK ED

BEZPP

24

KDU-ČSL

61

Šablatura Martin Bc.

23

KDU-ČSL

KDU-ČSL

78

SPD + SPO

21

Šainar Petr

49

SPO

SPO

68

NEZ

57

Šarlák Ľuboš

41

NEZ

BEZPP

32

TOP 09

31

Šarman Petr Ing.

31

TOP 09

TOP 09

78

SPD + SPO

66

Šatný Martin

39

SPD

SPD

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

10

Ščípa René

45

Rozumní

BEZPP

75

DSSS+NF

5

Šeligová Jolana

51

DSSS

DSSS

30

ANO 2011

55

Šestořád Pavel MUDr.

50

ANO 2011

ANO 2011

65

PRO REGION

2

Šichnárek František

69

SNK ED

SNK ED

24

KDU-ČSL

11

Šillerová Eva Ing.

34

KDU-ČSL

KDU-ČSL

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

4

Šimčík Pavel

49

Rozumní

Rozumní

70

SPR-RSČPatrHOZK

23

Šimek Roman

36

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

30

ANO 2011

43

Šimík Otakar Ing.

36

ANO 2011

ANO 2011

70

SPR-RSČPatrHOZK

39

Šimík Petr

35

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

31

ZpL

34

Šimková Lucie

33

ZpL

BEZPP

30

ANO 2011

9

Šimoňáková Šárka Ing.

33

ANO 2011

ANO 2011

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

26

Šipula Petr

38

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

16

Šipulová Světlana Mgr.

49

NEZ

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

33

Škorpík Stanislav

59

Úsvit

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

24

Škrdla Jakub

26

Úsvit

Úsvit

82

Piráti

39

Šlachta Jan

30

Piráti

BEZPP

65

PRO REGION

58

Šmotek René

44

SZ

SZ

52

Svobodní+SsČR

51

Šnajdr Marek

42

SsČR

BEZPP

46

DV

14

Šnajdrová Lucie MUDr. Mgr.

34

DV

BEZPP

46

DV

45

Šnytová Yveta

53

DV

BEZPP

37

KSČM

58

Špalek Martin

44

KSČM

KSČM

32

TOP 09

65

Špetla Martin Ing.

52

TOP 09

TOP 09

2

ODS

10

Šrámek Josef

60

ODS

ODS

32

TOP 09

62

Šrom David Ing.

37

TOP 09

TOP 09

12

ČSSD

65

Šrubařová Nela

28

ČSSD

ČSSD

43

DOMOVsBPi,Úsvit

14

Štědroň Radoslav RNDr.

61

Úsvit

SSPD-SP

9

KSČ

2

Štefek Josef

68

KSČ

KSČ

2

ODS

68

Štěpánová Marcela RNDr.

57

ODS

ODS

82

Piráti

43

Štěrba Jan

54

Piráti

BEZPP

78

SPD + SPO

45

Šterc Stanislav

34

SPO

SPO

32

TOP 09

21

Štíhel Petr Ing.

53

TOP 09

TOP 09

47

STAN+Ostravak

12

Štípal Roman MUDr. CSc.

63

STAN

BEZPP

82

Piráti

32

Štosek Roman Ing.

48

Piráti

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

9

Štrobl Henrich

48

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

24

Šujan Petr

52

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

24

KDU-ČSL

20

Šujanová Jana Bc.

24

KDU-ČSL

BEZPP

24

KDU-ČSL

16

Šula Jaroslav Ing.

68

KDU-ČSL

KDU-ČSL

47

STAN+Ostravak

37

Šumbera Jan Mgr.

42

Ostravak

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

21

Šumský Petr

35

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

65

PRO REGION

65

Šupčík Marek Ing.

40

SNK ED

BEZPP

65

PRO REGION

46

Šupčíková Hana

37

SNK ED

BEZPP

2

ODS

11

Šustalová Xenie Mgr.

42

ODS

ODS

82

Piráti

34

Šustek Tomáš Bc.

30

Piráti

BEZPP

81

SPR-RSČMS

4

Švajnoch Ondřej

24

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

81

SPR-RSČMS

24

Švanda Jaroslav

53

SPR-RSČMS

BEZPP

28

RDS

8

Tancoš Pavel

46

RDS

RDS

81

SPR-RSČMS

45

Targošová Zdenka

51

SPR-RSČMS

BEZPP

32

TOP 09

23

Tatarková Daniela Mgr.

48

TOP 09

TOP 09

68

NEZ

14

Telařík Ivan

69

NEZ

BEZPP

65

PRO REGION

16

Tenzin Eva Mgr.

31

SZ

SZ

12

ČSSD

38

Tichá Iva Ing. Mgr. Ph.D.

38

ČSSD

ČSSD

24

KDU-ČSL

68

Tichá Marie

57

KDU-ČSL

KDU-ČSL

37

KSČM

68

Tomanek Zbigniew Ing.

51

KSČM

KSČM

52

Svobodní+SsČR

34

Tomášová Veronika Mgr.

35

Svobodní

Svobodní

52

Svobodní+SsČR

40

Tomis Zdeněk Ing.

56

Svobodní

Svobodní

78

SPD + SPO

58

Topičová Martina

51

SPD

SPD

12

ČSSD

14

Tořová Eva Bc.

53

ČSSD

ČSSD

2

ODS

15

Tošenovský Evžen Ing.

60

ODS

ODS

2

ODS

18

Trávníček Igor

52

ODS

ODS

70

SPR-RSČPatrHOZK

10

Trnka Pavel

47

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

78

SPD + SPO

62

Trombik Miroslav

58

SPD

SPD

68

NEZ

45

Třešňák Lukáš Ing.

35

NEZ

BEZPP

81

SPR-RSČMS

21

Tvrdá Jana

29

SPR-RSČMS

SPR-RSČMS

81

SPR-RSČMS

29

Tvrdá Jana

56

SPR-RSČMS

BEZPP

81

SPR-RSČMS

16

Tvrdý Bedřich

59

SPR-RSČMS

BEZPP

82

Piráti

52

Tylšarová Eva

31

Piráti

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

1

Tyrlíková Marcela Bc. DiS., MBA

44

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

18

Uhrová Pavla Mgr.

44

NEZ

BEZPP

75

DSSS+NF

55

Uhříček Martin

45

DSSS

DSSS

2

ODS

1

Unucka Jakub Ing. MBA

47

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

57

Uvíra Petr Ing.

51

STAN

BEZPP

65

PRO REGION

41

Uvíra Vítězslav Ing.

45

SNK ED

BEZPP

30

ANO 2011

19

Uvírová Jarmila

57

ANO 2011

ANO 2011

43

DOMOVsBPi,Úsvit

68

Vácová Irena

35

Úsvit

BEZPP

78

SPD + SPO

23

Vágner Pavel

51

SPO

SPO

12

ČSSD

13

Vajda Ctibor Ing.

62

ČSSD

ČSSD

37

KSČM

54

Valder Jakubcová Jaromíra

32

KSČM

KSČM

43

DOMOVsBPi,Úsvit

53

Valdmanová Iva

61

Úsvit

BEZPP

30

ANO 2011

48

Válková Dagmar doc. Ing. CSc.

70

ANO 2011

BEZPP

2

ODS

24

Vaněk Jaroslav

56

ODS

ODS

47

STAN+Ostravak

29

Vaňková Ivona Ing.

51

Ostravak

BEZPP

2

ODS

60

Vaňková Valentina Ing.

56

ODS

ODS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

46

Várnay Tibor

61

Úsvit

BEZPP

75

DSSS+NF

11

Vasilik Milan

45

DSSS

DSSS

68

NEZ

63

Vavrečková Ivana Mgr.

51

NEZ

BEZPP

32

TOP 09

68

Vavroš Lubomír Ing.

54

TOP 09

TOP 09

31

ZpL

41

Vavrošová Martina

52

ZpL

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

31

Vavruša Lukáš Bc.

26

Úsvit

BEZPP

2

ODS

67

Vavříček Jan Ing.

33

ODS

ODS

26

4

Vavříček Jaroslav

42

78

SPD + SPO

53

Vavříček Petr

41

SPO

SPO

46

DV

13

Vavřík Jan Mgr.

38

DV

BEZPP

46

DV

61

Vavřík Roman

44

DV

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

36

Vavřínková Jana

48

Rozumní

BEZPP

68

NEZ

43

Velčovský David BcA.

28

NEZ

BEZPP

31

ZpL

18

Velička Lukáš

34

ZpL

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

5

Velička Radek

37

Rozumní

BEZPP

32

TOP 09

3

Velička Tomáš Bc.

48

TOP 09

TOP 09

31

ZpL

38

Veličková Lucie

29

ZpL

BEZPP

65

PRO REGION

39

Veličková Petra Mgr.

27

SZ

SZ

52

Svobodní+SsČR

15

Veličková Romana

43

SsČR

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

16

Věncek Martin

34

Svobodní

Svobodní

65

PRO REGION

64

Verner Daniel Bc.

42

SZ

SZ

30

ANO 2011

22

Veřmiřovský Jan RNDr. Ph.D.

36

ANO 2011

ANO 2011

52

Svobodní+SsČR

50

Veselá Martina

42

Svobodní

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

14

Veselý Petr Ing.

43

Svobodní

Svobodní

52

Svobodní+SsČR

58

Vidláková Jana Ing.

37

Svobodní

Svobodní

47

STAN+Ostravak

60

Vidura Martin Ing.

46

Ostravak

BEZPP

32

TOP 09

61

Vilášek Petr

18

TOP 09

TOP 09

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

3

Vilím Radovan MUDr.

28

ČSNS

ČSNS

47

STAN+Ostravak

64

Víteček Martin Ing.

36

STAN

BEZPP

31

ZpL

10

Vítková Nikola Bc.

28

ZpL

ZpL

30

ANO 2011

3

Vlčková Radomíra

56

ANO 2011

ANO 2011

78

SPD + SPO

52

Vlk Dalibor

42

SPD

SPD

82

Piráti

50

Vojkovská Barbora

30

Piráti

BEZPP

2

ODS

31

Vojvodík Josef Mgr.

60

ODS

ODS

65

PRO REGION

53

Volek Luděk

48

SNK ED

SNK ED

78

SPD + SPO

40

Volná Libuše Ing.

59

SPD

SPD

78

SPD + SPO

2

Volný Lubomír Mgr.

43

SPD

SPD

32

TOP 09

12

Volný Lukáš Mgr. Bc.

41

TOP 09

TOP 09

30

ANO 2011

1

Vondrák Ivo prof. Ing. CSc.

57

ANO 2011

BEZPP

47

STAN+Ostravak

58

Votýpka Jaroslav

61

STAN

STAN

12

ČSSD

42

Vráblík Radek

22

ČSSD

ČSSD

68

NEZ

70

Vrana Dalimil

38

NEZ

NEZ

75

DSSS+NF

59

Vrána Vladimír

47

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

57

Vrchovecký František Ing.

62

KDU-ČSL

KDU-ČSL

65

PRO REGION

24

Vrchovský Ladislav

68

SZ

SZ

47

STAN+Ostravak

46

Vřeská Regína

49

STAN

BEZPP

30

ANO 2011

54

Vykoukal Jiří Ing.

50

ANO 2011

ANO 2011

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

9

Vykydal Radek DiS.

52

DSZ

BEZPP

68

NEZ

44

Vymazal Jaroslav

69

NEZ

NEZ

78

SPD + SPO

43

Vysloužil František

47

SPO

SPO

41

ND

5

Vysocký Marek Ing.

54

ND

BEZPP

75

DSSS+NF

38

Výtisk Tomáš

24

DSSS

BEZPP

24

KDU-ČSL

58

Vyvlečková Markéta Ing.

31

KDU-ČSL

KDU-ČSL

12

ČSSD

4

Vzientek Jiří Ing.

38

ČSSD

ČSSD

81

SPR-RSČMS

22

Weissgärber Pavel

39

SPR-RSČMS

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

60

Weiszová Anna

73

Rozumní

Rozumní

47

STAN+Ostravak

10

Wieluchová Helena Ing.

58

STAN

BEZPP

37

KSČM

35

Wiewiórka Karel

64

KSČM

KSČM

70

SPR-RSČPatrHOZK

31

Wojnar Pavel

33

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

12

ČSSD

26

Wolf Jan Ing.

48

ČSSD

ČSSD

65

PRO REGION

12

Wolna Martina Mgr.

42

SZ

BEZPP

31

ZpL

42

Wyrwová Ivana

38

ZpL

BEZPP

30

ANO 2011

18

Zábojník Petr

32

ANO 2011

ANO 2011

52

Svobodní+SsČR

5

Zagrapan Miroslav

46

SsČR

SsČR

24

KDU-ČSL

42

Zahradník Rudolf Ing.

55

KDU-ČSL

KDU-ČSL

2

ODS

70

Zachar Vojtěch Mgr. et Mgr.

32

ODS

ODS

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

37

Zajacová Dagmar

53

Rozumní

BEZPP

52

Svobodní+SsČR

46

Zapletal Jiří Ing.

36

Svobodní

Svobodní

78

SPD + SPO

11

Zapletal Pavel

43

SPO

SPO

75

DSSS+NF

2

Zaremba Oto

59

DSSS

DSSS

43

DOMOVsBPi,Úsvit

39

Zátopek Karel

44

Úsvit

Úsvit

46

DV

10

Zbojková Marie Mgr.

62

DV

BEZPP

30

ANO 2011

50

Zbořil Drahomír Ing.

47

ANO 2011

ANO 2011

12

ČSSD

52

Zedníková Alena Bc.

52

ČSSD

ČSSD

12

ČSSD

34

Zechová Iveta Mgr.

54

ČSSD

ČSSD

47

STAN+Ostravak

20

Zechová Jana

52

STAN

BEZPP

68

NEZ

56

Zeisberger Gabriela Bc.

44

NEZ

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

55

Zemanová Lucie

35

DSZ

BEZPP

78

SPD + SPO

32

Zemanová Miriam Mgr.

62

SPD

SPD

1

PB

1

Zientek Zbyhněv MUDr.

56

PB

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

18

Zimmermannová Michaela

22

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

70

SPR-RSČPatrHOZK

38

Zouval Jan

45

SPRRSČ M.Sládka

BEZPP

30

ANO 2011

34

Zowada Jaroslav

43

ANO 2011

ANO 2011

30

ANO 2011

6

Zuštík Martin Ing. Ph.D.

60

ANO 2011

BEZPP

68

NEZ

65

Zwyrtek Filip Mgr.

31

NEZ

NEZ

37

KSČM

14

Žárský Ivan Mgr.

41

KSČM

KSČM

82

Piráti

20

Žebrok Marcel Bc.

31

Piráti

Piráti

82

Piráti

51

Žídek Arnošt Mgr. Ph.D.

40

Piráti

BEZPP

67

ČSNSRozČSNS5DSZ

43

Žingorová Karin

38

ČSNS

BEZPP

37

KSČM

28

Žišková Žaneta

42

KSČM

KSČM

47

STAN+Ostravak

41

Žitník Daniel Ing.

45

Ostravak

BEZPP

31

ZpL

29

Žižková Iva

26

ZpL

BEZPP

43

DOMOVsBPi,Úsvit

54

Žurbejová Karin

31

Úsvit

BEZPP


Přílohy
pdfVolby do krajských zastupitelstev 2016 [pdf, 2322 kB]
Volby do krajských zastupitelstev 2016
Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Pizzerie Verona Příbor Pizzerie Verona Příbor

AKCE PIZZA PROBÍHÁ. Naše pizzerie nabízí příjemné posezení pro ...

Válenda - pohovka - postel s úložným prostorem Válenda - pohovka - postel s úložným prostorem

Válenda je výborným řešením do dětských či studentských pokojů. ...

Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000 Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000

Na Družební 1004, mezi vzrostlými stromy, v bezpečí zvýšeného ...

  • Den vody - Dlouhé stráně
    25.03.2017
    OSTRAVA

      Klub Českých turistů Příbor pořádá v sobotu 25.3.2017 autobusový zájezd: ...

  • Ženou býti
    25.03.2017
    Ženou býti

    Krámek Příbor, spol. s r. o. Vás zve na seminář na pokračování na téma „Ženou býti“ ...

  • HONZA NEDVĚD
    26.03.2017
    HONZA NEDVĚD

    Honza Nedvěd se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium. Nejznámějšího českého folkového a ...

  • MADEIRA ostrov věčného jara
    29.03.2017
    MADEIRA ostrov věčného jara

    Přednáška Lenky a Václava Špillarových. Vstupné dobrovolné

  • MIROSLAV DONUTIL – CESTOU NECESTOU
    29.03.2017
    MIROSLAV DONUTIL – CESTOU NECESTOU

    Nové historky vypráví Miroslav Donutil. Vstupné: 330 Kč na místě/280 Kč v předprodeji Datum ...

  • DAVID KOLLER & FRIENDS / Katarzia
    30.03.2017
    DAVID KOLLER & FRIENDS / Katarzia

    vstupné: předprodej 450 Kč, na místě 500 Kč Dvojkoncert v rámci unikátního projektu, kde ...

  • MILAN UHDE, MILOŠ ŠTĚDROŇ – BALADA PRO BANDITU
    30.03.2017
    MILAN UHDE, MILOŠ ŠTĚDROŇ – BALADA PRO BANDITU

    Divadlo A. Dvořáka Příbram Autor: Milan Uhde, Miloš Štědroň Režie: Milan Schejbal ...

  • Hrad Hukvaldy - otvírání hradu
    01.04.2017
    Hrad Hukvaldy - otvírání hradu

    Slavnostní otevírání hradu Hukvaldy v nové sezóně Hrad Hukvaldy zve všechny na slavnostní ...

  • Otevření piaristické zahrady
    01.04.2017
    Otevření piaristické zahrady

    Po zimním odpočinku budou zahrady v sobotu 1. dubna v 9:00 hodin opět otevřeny pro veřejnost, ...

  • Velikonoční jarmark
    08.04.2017
    Velikonoční jarmark

    od 8 hodin na náměstí Sigmunda Freuda v Příboře Prodej tradičních výrobků, kraslic, ...

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist