Volby ve městě Příbor - Prchalov, Hájov 2010

Volby do zastupitelstev Příbor 2010Volby do zastupitelstev obcí a do Senátu ČR se budou konat ve dnech

 

15. a 16. října 2010 

 

Dne 15. října 2010 (pátek) se bude hlasovat od 14.00 hodin do 22.00 hodin a dne 16. října 2010 (sobota) se bude hlasovat od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

 

Zde najdete přehlednou tabulku kde se zúčastnit voleb .

 

Jmenné seznamy

Zastupitelstvo města

Kraj: Moravskoslezský kraj

Okres: Nový Jičín

Obec: Příbor

Kandidátní listina
 
Česká pirátská strana
Česká strana sociálně demokratická
Komunistická strana Čech a Moravy
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
Občanská demokratická strana
Sdružení nezávislých kandidátů "Příbor je náš domov"
TOP 09

 

Kandidátní listina

Kandidát

Navrhující

strana

číslo

název

poř.

číslo

příjmení, jméno, tituly

věk

2 Komunistická str.Čech a Moravy 22 Babinec Martin 61 KSČM
3 TOP 09 16 Bajer Jaromír 64 TOP 09
3 TOP 09 21 Balcárek Pavel Bc. 23 TOP 09
3 TOP 09 11 Balcárková Andrea Mgr. 30 TOP 09
5 SNK "Příbor je náš domov" 5 Bayer Pavel 52 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Berger František JUDr. 61 KSČM
5 SNK "Příbor je náš domov" 16 Bilský Vladimír 59 NK
5 SNK "Příbor je náš domov" 7 Bláha Jan Bc. 31 NK
7 Česká pirátská strana 2 Blažek Alois Ing. 62 ČPS
7 Česká pirátská strana 5 Blažek Tomáš MUDr. 27 ČPS
6 Česká str.sociálně demokrat. 23 Brandová Hana 56 ČSSD
3 TOP 09 4 Brinda René Mgr. 44 TOP 09
2 Komunistická str.Čech a Moravy 9 Černý Rudolf RSDr. 66 KSČM
7 Česká pirátská strana 1 Demel Jiří 52 ČPS
4 Občanská demokratická strana 14 Dobeš Stanislav 47 ODS
3 TOP 09 13 Ermis Kryštof 34 TOP 09
3 TOP 09 2 Feilhauer Martin Mgr. 33 TOP 09
3 TOP 09 20 Feilhauer René 27 TOP 09
2 Komunistická str.Čech a Moravy 15 Feixová Irena 70 KSČM
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Forišková Dana Ing. Ph.D. 54 KDU-ČSL
5 SNK "Příbor je náš domov" 17 Friedrich Lexa 66 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Friedrich Zbyněk 34 KSČM
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 9 Frýdecký Petr 44 KDU-ČSL
3 TOP 09 5 Gebek Vilém 22 TOP 09
6 Česká str.sociálně demokrat. 8 Göttlicher Roman 47 ČSSD
4 Občanská demokratická strana 21 Grodza Michal MUDr. 28 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 20 Grossmannová Emilie 62 ČSSD
4 Občanská demokratická strana 9 Hajda Jiří Ing. 51 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 6 Halfarová Pavlína 44 ČSSD
2 Komunistická str.Čech a Moravy 11 Hanzlík Vladimír 57 KSČM
3 TOP 09 3 Haštabová Jana Ing. BA 40 TOP 09
3 TOP 09 23 Havranová Hana 23 TOP 09
3 TOP 09 18 Ištok Martin 21 TOP 09
5 SNK "Příbor je náš domov" 1 Janota Stanislav RSDr. Mgr. 57 NK
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Jurečka Mořic MUDr. 45 KDU-ČSL
5 SNK "Příbor je náš domov" 2 Jurečka Radek 41 NK
6 Česká str.sociálně demokrat. 5 Juřina Lukáš 32 ČSSD
2 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Kaňák Michal 36 KSČM
4 Občanská demokratická strana 13 Karbanová Jana 67 ODS
5 SNK "Příbor je náš domov" 20 Kladoruba Tomáš 61 NK
4 Občanská demokratická strana 22 Klaudová Libuše Mgr. 64 ODS
3 TOP 09 10 Klocková Sylvie Mgr. 66 TOP 09
4 Občanská demokratická strana 17 Kmeťková Ivana 47 ODS
4 Občanská demokratická strana 5 Knězek Bohdan 21 ODS
5 SNK "Příbor je náš domov" 8 Kocourek Pavel 42 NK
4 Občanská demokratická strana 15 Kocourek Tomáš 34 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 12 Koniuchová Milena 45 ČSSD
2 Komunistická str.Čech a Moravy 19 Korbel Jozef 69 KSČM
4 Občanská demokratická strana 7 Korčák Rudolf 49 ODS
4 Občanská demokratická strana 11 Kovaříková Věra 51 ODS
4 Občanská demokratická strana 3 Kresta Lukáš Bc. DiS. 30 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 7 Krišák Dušan 53 ČSSD
6 Česká str.sociálně demokrat. 11 Krupa Jaroslav 64 ČSSD
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3 Kuchař Jiří 59 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 12 Kuchař Radek 25 KDU-ČSL
3 TOP 09 9 Kuliha Dan Mgr. 40 TOP 09
7 Česká pirátská strana 4 Kurimčáková Iva 49 ČPS
3 TOP 09 17 Kusiaková Michaela 40 TOP 09
5 SNK "Příbor je náš domov" 3 Lacný Ivo 51 NK
6 Česká str.sociálně demokrat. 3 Lámer Štefan 67 ČSSD
5 SNK "Příbor je náš domov" 9 Libiger René 35 NK
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 7 Linartová Kateřina Mgr. 31 KDU-ČSL
5 SNK "Příbor je náš domov" 11 Macková Simona Mgr. 32 NK
5 SNK "Příbor je náš domov" 22 Madarász Ladislav Ing. 58 NK
6 Česká str.sociálně demokrat. 1 Majer Bohuslav Ing. 55 ČSSD
6 Česká str.sociálně demokrat. 21 Majer Miroslav 48 ČSSD
6 Česká str.sociálně demokrat. 18 Majerová Iveta DiS. 24 ČSSD
5 SNK "Příbor je náš domov" 14 Malík Jan RNDr. 55 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 21 Maslaňák Jozef Ing. 62 KSČM
5 SNK "Příbor je náš domov" 10 Matula Břetislav Ing. 42 NK
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 18 Matula Václav 61 KDU-ČSL
6 Česká str.sociálně demokrat. 4 Matulová Pavla 32 ČSSD
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 14 Michálek Petr 19 KDU-ČSL
2 Komunistická str.Čech a Moravy 12 Mocková Zoja Mgr. 58 KSČM
5 SNK "Příbor je náš domov" 19 Molinová Milada Mgr. 50 NK
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 6 Monsport Martin 36 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 13 Monsport Tomáš 20 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 Monsportová Marie Mgr. 34 KDU-ČSL
2 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Myška Jiří 64 KSČM
3 TOP 09 1 Netušil Pavel Mgr. 39 TOP 09
3 TOP 09 19 Netušilová Lenka Ing. 34 TOP 09
6 Česká str.sociálně demokrat. 2 Neusserová Kateřina 28 ČSSD
3 TOP 09 14 Nývlt Luděk 22 TOP 09
5 SNK "Příbor je náš domov" 15 Okáč Martin Mgr. 38 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Olšaník Miroslav 69 KSČM
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 17 Palatová Ivana 43 KDU-ČSL
2 Komunistická str.Čech a Moravy 8 Pařízek Zdeněk Ing. 48 KSČM
4 Občanská demokratická strana 18 Pavelka Adam 24 ODS
4 Občanská demokratická strana 4 Pavelka František 54 ODS
2 Komunistická str.Čech a Moravy 18 Pavlík Ladislav JUDr. 61 KSČM
2 Komunistická str.Čech a Moravy 14 Pecinová Žofie 69 KSČM
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 22 Petr Karel 50 KDU-ČSL
2 Komunistická str.Čech a Moravy 20 Petr Karel 64 KSČM
3 TOP 09 15 Piškytlová Eva 24 TOP 09
3 TOP 09 8 Piškytlová Silvie Mgr. 47 TOP 09
3 TOP 09 6 Podolská Milada PhDr. 54 TOP 09
3 TOP 09 12 Podolská Tereza 22 TOP 09
2 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Polášek Jiří Ing. 58 KSČM
6 Česká str.sociálně demokrat. 19 Polášková Jarmila 55 ČSSD
2 Komunistická str.Čech a Moravy 23 Pospíšil Jan 71 KSČM
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 21 Procházka Václav 46 KDU-ČSL
4 Občanská demokratická strana 10 Pustějovský Stanislav 54 ODS
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 23 Pustějovský Václav 63 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 15 Reese Jiří 28 KDU-ČSL
3 TOP 09 7 Rosmarinová Iveta 43 TOP 09
6 Česká str.sociálně demokrat. 16 Runák Pavol 73 ČSSD
5 SNK "Příbor je náš domov" 23 Růžička Jaroslav Ing. 51 NK
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 8 Řezníček Pavel 41 KDU-ČSL
4 Občanská demokratická strana 12 Sattková Tereza 30 ODS
4 Občanská demokratická strana 8 Seibert Oldřich 51 ODS
4 Občanská demokratická strana 19 Seibert Oldřich 30 ODS
2 Komunistická str.Čech a Moravy 13 Sekeráš Miroslav 68 KSČM
6 Česká str.sociálně demokrat. 10 Sekeráš Tomáš 34 ČSSD
6 Česká str.sociálně demokrat. 15 Sekerášová Miroslava 57 ČSSD
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 16 Sklenovská Ludmila 44 KDU-ČSL
4 Občanská demokratická strana 20 Sklenovská Vladimíra 50 ODS
4 Občanská demokratická strana 23 Sklenovský Bedřich 55 ODS
5 SNK "Příbor je náš domov" 12 Slaný Jiří 67 NK
7 Česká pirátská strana 3 Slovák Radomír 42 ČPS
2 Komunistická str.Čech a Moravy 10 Stanciulescu Ioan 62 KSČM
4 Občanská demokratická strana 1 Strakoš Milan Ing. 60 ODS
5 SNK "Příbor je náš domov" 4 Střelka Milan Ing. 52 NK
4 Občanská demokratická strana 6 Svoboda Josef Ing. 56 ODS
4 Občanská demokratická strana 2 Svobodová Jana Ing. 49 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 14 Šedivý Čestmír 58 ČSSD
7 Česká pirátská strana 6 Šitavancová Iveta 20 ČPS
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 10 Šlosarová Alžběta 37 KDU-ČSL
5 SNK "Příbor je náš domov" 6 Šmídová Jitka Mgr. 55 NK
3 TOP 09 22 Štekbauer Hynek 21 TOP 09
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 19 Štůsek Lubomír 58 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 5 Štůsek Marián 25 KDU-ČSL
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 11 Štůsková Ludmila 57 KDU-ČSL
5 SNK "Příbor je náš domov" 13 Švekuš Dušan Mgr. 48 NK
5 SNK "Příbor je náš domov" 18 Teichmannová Karla Ing. 56 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 17 Tománek Radúz 52 KSČM
6 Česká str.sociálně demokrat. 13 Trojčínská Vlasta 67 ČSSD
2 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Tušinovský Antonín 54 KSČM
6 Česká str.sociálně demokrat. 9 Vaněk Igor Ing. 46 ČSSD
4 Občanská demokratická strana 16 Vašek Petr Bc. 32 ODS
6 Česká str.sociálně demokrat. 22 Večerka Tomáš 35 ČSSD
5 SNK "Příbor je náš domov" 21 Veselá Ivana 44 NK
2 Komunistická str.Čech a Moravy 16 Volný Rudolf Ing. 71 KSČM
6 Česká str.sociálně demokrat. 17 Zobaník Miroslav Ing. 56 ČSSD

Motel Zafír Příbor Motel ZAFÍR Příbor

Ostravská 77 742 58 Příbor   Tel: ...

St.Florian Penzion St.Florian

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí poblíž centra města ...

Bowling a restaurace U Zlaté hvězdy Restaurace Pizzerie Bowling U Zlaté hvězdy - NOSTRABONA s.r.o.

IČO: 03947823 NOSTRABONA s.r.o. Místecká 287 742 58 ...

Pizzerie Verona Příbor Pizzerie Verona Příbor

AKCE PIZZA PROBÍHÁ. Naše pizzerie nabízí příjemné posezení pro ...

Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000 Prodej 3+1 v Kopřivnici ulice Družební 560.000

Na Družební 1004, mezi vzrostlými stromy, v bezpečí zvýšeného ...

CELKOVÝ POHLED PRONÁJEM lukratívních prostor v rekonstruovaném domě v Příboře 100m od náměstí

Reprezentační prostory  se skládají ze dvou menších ...

  • Slet čarodějnic a čarodějů
    28.04.2017
    Slet čarodějnic a čarodějů

    Slet čarodějnic a čarodějů Létání na koštěti, čarodějnický kvíz, rej v maskách a jiné ...

  • Autokolektiv Zdeněk Izer
    29.04.2017
    Autokolektiv Zdeněk Izer

    Zábavný pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem ...

  • Čarodějná muzejní noc - 2017 duben Nový Jičín
    30.04.2017
    Čarodějná muzejní noc - 2017 duben Nový Jičín

    Jako každoročně ve stejnou dobu zveme hravé dospělé i děti k návštěvě muzejního programu ...

  • Prvomájový koncert Dechového orchestru mladých
    01.05.2017
    Prvomájový koncert Dechového orchestru mladých

    městském parku v Příboře. Spolu s orchestrem vystoupí mažoretky všech věkových kategorií. ...

  • Jaromír Nohavica
    07.05.2017
    Jaromír Nohavica

    Městský park- Letní amfiteátr Předprodej vstupenek: od 10. 4. 2017 od 15 hod pouze v ...

  • Kroměříž, Skalice, Bratislava
    18.05.2017 - 20.05.2017
    Kroměříž, Skalice, Bratislava

  • FARMÁŘSKÉ TRHY
    19.05.2017
    FARMÁŘSKÉ TRHY

    Zájemci o prodej se můžou přihlásit v Technických službách města Příbora, a to prostřednictvím ...

  • Dolní Morava, Kralický Sněžník
    03.06.2017
    Dolní Morava, Kralický Sněžník

    Odjezd autobusu: 5:10 od Tatry Příbor 5:15 od sokolovny (v případě zájmu nástup Kopřivnice, ...

  • Můj sen - My dream 2017
    03.06.2017
    Můj sen - My dream 2017

    21. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Městský park v Příboře slavnostní vernisáž s ...

  • Autobusem na Lysou horu
    06.06.2017
    Autobusem na Lysou horu

Translate this page
english deutsch русский français po polski
Počasí

podejte si soukromý bezplatný inzerát nebo vložte svou komerční a firemní inzerci

TOPlist

Kontakt

facebook icoSprávce stránek pribor.cz

 

info@pribor.cz
www.pribor.cz

tel.: +420 732 424 001

 

více »

TOPlist