Inzerce

Account manager

Datum: 22.12.2020
Telefon: 739 681 392

Rozumíte obchodní strategii a cítíte se v ní jak ryba ve vodě? Orientujete se v použití vápenných produktů (stavebnictví, hutnictví, energetika)?

Společnost LB Cemix, výrobní závod Kotouč Štramberk je výrobcem a dodavatelem vápna a hydrátu. Spolu s významnými investicemi a rozšiřováním výrobního portfolia hledáme nadšeného a výkonného odborníka jako posilu pro naše obchodní aktivity na pozici

Máte za sebou min. 5 let zkušeností v obchodu stále vás to baví?
Láká vás určovat obchodní strategii a taktiku?
Chcete být samostatní, tedy i odpovědní za svou práci?
Získáváte si svou prací respekt u kolegů?
Dokážete se prosadit se svojí vlastní koncepcí a přesvědčit druhé o výhodách vašeho řešení?
Hledáme toho, který má své znalosti, dovednosti i zvyky a přesto je otevřen novým nápadům!

Výsledkem Vaší práce bude naplnění ambice zvýšeného obratu a marže v rozšířeném portfoliu výrobků u širšího okruhu zákazníků a dohled nad jejich průběžným dodržováním.

Co vás čeká po nástupu

Ve spolupráci s managementem společnosti definovat a implementovat obchodní strategii a taktiku v oblasti prodeje širšího produktového portfolia

Plánování nových obchodních aktivit v kontextu s novými trendy a vývojem trhu

Vedení a koordinace projektů a procesů, zajišťování zdrojů a hledání potenciálu a rezerv pro rozvoj v oblasti obchodu

Úzká spolupráce s produkt managementem, vývojem, laboratoří, výrobou a dalšími útvary společnosti

Pro začátek potřebujete

Prokazatelné pracovní výsledky na pozici v obchodní oblasti Znalost systému SAP výhodou
Zkušenost a praxi s vyjednáváním s obchodními partnery, schopnost formulovat, modifikovat a realizovat zadání a realizovat výsledek
Schopnost rychle chápat technické věci a technologii.

Co u nás získáte právě vy

Pozice je přímo podřízena obchodnímu řediteli divize a bude jen na Vás, jak využijete svou dosavadní zkušenost. Můžete si přinést nový způsob práce a dostanete volnost ve vytváření vlastní strategie. Svou prací ovlivníte obrat i zisk firmy. Budete profesionálem v daném oboru. Zrovna Vy a Vaše práce se stanete klíčem ke společnému úspěchu. S prokazatelnými pracovními výsledky získáte i větší volnost pro svou práci a stanete se součástí firmy, která stojí za svými lidmi. Chceme, aby naši zaměstnanci mohli být hrdí na svoji práci i na firmu.

Pokud je to výzva i pro Vás, napište nám!

Potřebujete více podrobností? Zde jsou:

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání, zaměření na obchod, stavebnictví nebo chemii výhodou

Min. 5 let zkušeností v oboru

Silná vůdčí osobnost, partner vedení společnosti

Schopnost identifikovat příležitosti a vyhodnocovat je ve vztahu k cílům společnosti

Strategický a analytický přístup k informacím, partnerský přístup k lidem v duchu vize společnosti

Tah na branku a schopnost dosahovat stanovených cílů

AJ nebo NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, PL výhodou

Aktivní řidič, časová flexibilita v cestování (trh Česká republika, Slovensko, Polsko)

Nabízíme

Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím

Motivující mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a požadavkům pozice

Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

Možnost profesního i mzdového růstu

Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, 13. plat, možnost profesního vzdělávání a kurzů, zaměstnanecké výhody nákupu výrobních produktů

Společnost
LB Cemix, s.r.o.
Adresa
Libotín 500, Štramberk
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá) nebo Polština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Zadavatel: Zaměstnavatel
LB Cemix, s.r.o., Bc. Zuzana Hanžlová
Tovární 36, 373 12 Borovany, Česká Republika
739 681 392