Inzerce

Asistant of Business Team - Administrativní pracovník

Datum: 13.06.2022
Telefon: Bc. Petkov, 739 775 661 od 8:00-15:00 hod

Noroo Bee Chemical Czech, s. r. o. jsme jihokorejská společnost, zabývající se výrobou barev pro automobilový průmysl. Důrazem na inovativní partnerství a vysokou konkurenceschopnost našich výrobků se řadíme mezi významné subdodavetele automobilek Hyundai a KIA. Svou působnost stále rozšiřujeme a působíme v ČR, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

Co vás čeká

Práce v automobilovém průmyslu.

Popis pozice: Administrativní podpora a spolupráce s obchodním týmem společnosti, práce v programu Pohoda, tvorba reportů a dokumentace pro obchodní a finanční tým. Práce s fakturami, dodacími listy a s MS Office -Excel, spolupráce s OEM partnerem, odpovědnost za svěřenou práci, orientace na detail, vysoké pracovní nasazení, spolupráce s oddělením kvality, technickým a účetním oddělením.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: středoškolské nebo odborné s maturitou. Zkušenosti v obchodním či administrativním odvětví minimálně 2 roky. Požadujeme ochotu učit se, zkušenosti s programem Pohoda, nebo podobným, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Ochota pracovat přesčas a odolnost vůči stresu. Fyzická zdatnost a odolnost vůči stresu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti v obchodním či administrativním odvětví popř. automobilovém průmyslu, německý, polský a španělský jazyk jsou vítány.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavá práce s kompletním zaučením v mladém kolektivu. Možnost kariérního postupu. Pracovní doba od 07:00 – 15:30, hodinová pauza na oběd (11:00 - 11:30).

Nadstandardní benefity, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (123 Kč/ odpracovaný den), firemní bonusy, příspěvek na cestovné, příspěvek na telefon, firemní snídaně, dovolená 4 týdny + 1,5 den za každý odpracovaný rok (max. 25 dní), možnost dalšího rozvoje - školení v ČR a Koreji.

Nástup možný ihned.

Zasílejte CV v ČESKÉM i ANGLICKÉM jazyce.

Společnost
Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Adresa
Kopaná 1792, Frenštát pod Radhoštěm
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kopaná 1792, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika