Inzerce

Asistentka prodeje vozů autobazar JOCAR

Datum: 02.12.2021
Telefon: +420 603 586 925
Cena: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc

Náš autobazar JOCAR se zabývá prodejem osobních a dodávkových automobilů, tuzemských i zahraničních značek. Vznikl v roce 2002 a díky kvalitním službám a dobrému přístupu k zákazníkům se rozrostl na největší autobazar v Novém Jičíně.
Pro větší spokojenost našich zákazníků jsme otevřeli i autoservis, který se během 10 let stal největsím nezávislým autoservisem na novojičínsku. Jsme smluvním partnerem oprav mnoha firem a pojišťoven.

Náplň práce
Komunikace se zákazníky
Práce se svěřenou databází
Administrativní činnost, příprava smluv, sjednávání pojištění
Prodej finančních produktů
Administrativa spojená s předáním vozu
Vedení agendy autobazaru
Komunikace s úřady
Komunikace daňovým poradcem
Úzká spolupráce s prodejním a servisním týmem
Vyřizování obchodní korespondence
Správa došlé a odchozí pošty, včetně elektronické
Vykonávání dílčích administrativních prácí
Požadavky
Minimálně SŠ vzdělání
Kladný vztah k administrativní práci
Reprezentativní vystupování a vzhled
Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
Schopnost práce v týmu
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
ŘP skupiny B - aktivní řidič
Práce na PC, pokročilejší znalost a užívatelská znalost MS Office
Cizí jazyk - AJ,NJ,IT -slovem výhodou
Zkoušky k sjednáváni úvěrů a pojištění - výhodou
Požadujeme CV s fotografií
Nabízíme
Pracovní zkušenost v silné a úspěšné společnosti s 17 letou historií v oblasti autobazaru
Motivující mzdové hodnocení
Příjemné pracovní prostředí
Možnost kariérního postupu na pozici prodejce
Odborná školení
20 dní dovolené
firemní benefity - příspěvek na stravování, služební telefon
Nástup dohodou
Společnost
Jan Olšovský
Adresa
Suvorovova 582, Šenov u Nového Jičína
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Pracovník back office
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

603 586 925