Inzerce

Brose Kopřivnice - Řidič VZV

Datum: 08.01.2019
Telefon: +420 778 764 663
Cena: 21.000,- Kč/ měsíc

Požadujeme
Pro našeho významného klienta, moderní německou rodinnou společnost Brose v Kopřivnici, hledáme řidiče/řidičky VZV.

Pracovní náplň:
Rozvoz materiálu, jeho náklad a výklad.
platný průkaz VZV
zkušenost s řízením VZV výhodou
ochota pracovat ve třísměnném provozu
výborný fyzický a zdravotní stav
výdělek až 21 000 Kč
příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
výkonnostní odměny ve výši až 2 000 Kč dle plnění normy
smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu 1 roku
dotovaná svozová doprava ze směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm nebo příspěvek na dojíždění
13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce

obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
5 týdnů dovolené,
po 6 měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Pro více informací volejte +420 778 764 663