Inzerce

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Datum: 17.06.2020
Telefon: +420 604 297 088
Cena: 74258

Beskydské uzeniny, a.s. je ryze česká rodinná firma s dlouholetou tradicí ve výrobě masných výrobků v České republice. Od roku 1919 přináší do českých domácností kvalitní uzenářské výrobky.

Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům se nachází v nedalekých Fryčovicích. V rámci celé České republiky má více než 25 prodejen značky Chodura.

Naplňuje Vás práce účetní a máte zkušenosti s vedením kompletního účetnictví? Chcete dále rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví? Jsi člověk pečlivý, přesný a zodpovědný? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Přidej se k nám.

CO OD VÁŠ OČEKÁVÁME?

SŠ vzdělání ekonomického směru
prokazatelnou praxi min. 5 let s vedením kompletního účetnictví
velmi dobrá znalost účetní a daňové problematiky
uživatelskou znalost MS Office
samostatnost, přesnost, zodpovědnost
trestní bezúhonnost
CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

kompletní vedení podvojného účetnictví
příprava účetních a statistických výkazů
zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
aplikace účetních a daňových předpisů
účtování různých typů položek (bankovní výpisy, úvěry, interní doklady, faktury, odpisy apod.)
vedení menšího kolektivu účetních
spolupráce s auditorskými, daňovými a ostatními institucemi
CO VÁM NABÍZÍME?

zajímavou a stabilní práci v české rostoucí výrobní společnosti
odborné vzdělávání ke zvýšení kvalifikace
samostatnou pracovní náplň
závodní stravování
zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů
odměny za pracovní a životní jubilea
Společnost
Beskydské uzeniny, a.s.
Adresa
Příborská 520, Frýdek-Místek – Místek
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Zadavatel: Zaměstnavatel
Beskydské uzeniny, a.s., Radka Mičanová

+420 604 297 088