Inzerce

Inženýr zkušebny – specialista zpracování dat

Datum: 15.04.2023
Telefon: 702 244 806

Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové pračky, sušiče a žehliče několika předních světových značek s kapacitou až 180 kg. Naše zařízení jsou využívána v hotelech, nemocnicích nebo například v soukromých prádelnách. Sídlíme v Příboře a zaměstnáváme 700 zaměstnanců. Nabízíme uplatnění jak studentům, tak absolventům i zkušeným specialistům.

Co vás čeká

Návrh, příprava a realizace laboratorních zkoušek (např. životnosti, testů v oblasti termodynamiky, akustiky a vibrací, statiky a dynamiky) produktů ALS a přidružených technologií (např. prediktivní údržby)
Odborné zpracování výsledků – analyzování naměřených dat
Organizace a koordinace činnosti ve vývojovém centru
Návrh sběru dat / programovaní v prostředí LabView / National Instuments SW+HW
Tvorba a schvalování testovacích metodik
Spolupráce při schvalování nových výrobků (CSA, IEC, UL, KGS a další normativy)
Spolupráce s univerzitami a Externími laboratořemi
Cestování po ČR i do zahraničí v rámci Globální spolupráce
Zastřešení organizace zkoušek mezi vývojem a laboratořemi
Vytváření metodik a koordinace tzv. zrychleného testování – Rapid Testing
Vývoj měřících přístrojů a komplexnějších testovacích zařízení.
Spolupráce a koordinace testů s globálním rozsahem (CZ / Thailand / USA)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vysokoškolské vzdělání elektro (případně strojní se znalostí Elektrotechniky)
Odborná způsobilost v elektrotechnice (osoby znalé pro samostatnou činnost a výše)
5 let v oblasti testování a post-procesním zpracováním dat
Výbornou znalost anglického jazyka (na úrovni B1)
Zkušenosti se Analytickým zpracováním dat (6sigma/Matlab/MINITAB)
Schopnost efektivní komunikace a schopnost vedení Projektů Laboratoře
Zkušenosti v oblasti Design of Experiments
Znalost National Intruments LabVIEW Software + Hardware
Co vám můžeme nabídnout

zázemí americké nadnárodní společnosti s unikátními produkty průmyslové prádelenské techniky
základní plat + měsíční variabilní složku (od prvního měsíce)
25 dnů dovolené
stravování ve vlastních prostorech (25 Kč za MENU)
cafetérie ve výši 4.000 Kč / ročně
firemní akce (rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj.)
příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně
zvýhodněny tarif mobilního operátora
O FIRMĚ
Alliance Laundry CE s.r.o.
Taky Vám je pokaždé líto Popelky, jak pere prádlo v ledové vodě v řece? Naše společnost vznikla v roce 1911, aby praní ulehčila co nejvíce lidem.... Číst více

Chci se dozvědět více o firmě
Adresa
Místecká 1116, Příbor
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Programátor, Zkušební technik, Tester, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Alliance Laundry CE s.r.o., Hana Čápová
Místecká 116, 74258 Příbor, Česká republika
702 244 806