Inzerce

Junior Specialista/ka oddělení vstřikovny

Datum: 18.10.2019
Telefon: 552 303 812

Jsme zahraniční výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Naším výrobním artiklem jsou plastové komponenty pro automobily. Sídlíme v Mošnově, cca 20 km jihozápadně od Ostravy. Na českém trhu působíme již od roku 2006 a nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání. Do našeho týmu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici:

Co vás čeká

Zodpovědnost za fungování a kontrolu části vstřikovny, material shopu a za údržbu forem
Podílení se na modifikaci forem a tvorbě dokumentace s tím spojené
Dohled nad dodržováním technologických pracovních postupů
Tvorba nápravných opatření
Koordinace výroby s dalšími výrobními úseky
Spolupráce s technology na odstraňování zmetkovitosti ve výrobě
Podpora a zavádění nových projektů do výroby
Podpora nadřízených
Reporting
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Zkušenost se vstřikováním plastů a údržbou forem
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni (komunikativní)
Pokročilá znalost MS Office, zejména znalost MS Excel a MS PowerPoint
Zodpovědný přístup
Schopnost efektivně řešit problémy
Odolnost proti stresu
Co vám můžeme nabídnout

Možnost rozšířit si/získat zkušenosti v oblasti automotive
Každodenní aktivní využití anglického jazyka
Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
Roční navyšování mzdy
Penzijní připojištění
Bezúročné půjčky
Stravenky
2 kantýny s celodenní možností stravování
Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
Odborné a jazykové kurzy
Společenské a sportovní firemní akce
Možnost kariérního postupu
Nástup ihned nebo dle dohody
Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Výroba a průmysl, Auto - moto