Inzerce

Junior/Specialista výroby

Datum: 24.06.2022
Telefon: 596 141 320

Auta vyrábíme v Nošovicích více než 10 let a za tu dobu jsme ušli pěkný kus cesty, neskutečně vyrostli a rosteme dál.
Naše auta jsou atraktivní, kvalitní a některá pořádně rychlá.
To, co jsme dokázali, by nešlo bez skvělých lidí. Je to právě píle a odhodlání našich týmů, jimž vděčíme za naše úspěchy.
Připojte se k nám a přesvědčte se sami.

Na halu finální montáže hledáme šikovného člověka na pozici specialisty výrobní linky, na které se budete starat o vybranou výrobní linku z pohledu sledování a plnění klíčových ukazatelů, analýzy stavu výroby či tvorby a aktualizace pracovních instrukcí.

Náplň práce
tvorba a aktualizace pracovních instrukcí, problem listu, manuálů apod.
stanovování pracovních postupů, jejich zavádění do výroby a dohled nad jejich dodržováním
příprava a distribuce pravidelných předávek směn
přijímání vhodných opatření v případě problému na lince, tvorba akčního plánu a opatření
sledování a plnění klíčových ukazatelů, které vychází z plánu společnosti
analýza stavu výroby - chybovost operátorů, porovnání výsledků s plánem
Požadujeme
min. SŠ vzdělání s maturitou - obor strojírenství, automotive výhodou
komunikativní znalost anglického jazyka
ŘP sk. B
uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
proaktivní přístup, schopnost učit se novým věcem, flexibilitu
dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost rychlého rozhodování
ochotu pracovat ve 3-směnném režimu
Nabízíme
práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2020)
kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
5x ročně vyplácíme bonusy, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
5 dní dovolené navíc
přispíváme na penzijní a životní pojištění
přispíváme na externí i online kurzy anglického jazyka
slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora
služby firemního Centra zdraví zdarma - fyzioterapie, fitness, jóga aj.
bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím jobs.cz nebo našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz

Společnost
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Auto - moto
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Jakub Sikora
596 141 320