Inzerce

Kontrolor kvality

Datum: 15.11.2020
Telefon: 558 640 636, 734 584 214

Firma BORCAD cz s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sedadel pro osobní železniční přepravu. Díky jedinečnému designu a originálním konstrukčním řešením patří společnost BORCAD cz s.r.o. k nejinovativnějším a nejúspěšnějším firmám v oboru.

Náplň práce:

· vstupní, mezioperační a výstupní kontrola

· průběžný dohled na kvalitu prováděných výrobních operací, montážních dílů a komponentů

· reakce na neshodné díly ve výrobě - nalezení příčiny, zajištění nápravy a následná kontrola,
minimalizace nutných oprav v průběhu výroby a souvisejících nákladů

· vedení záznamu o kontrolní činnosti

Požadujeme:

. min. SŠ vzdělání

· uživatelská znalost práce na PC

· zkušenost z výrobního provozu výhodou

· aktivní přístup k řešení problémů, preciznost a spolehlivost

· schopnost odlišovat detaily

Nabízíme:

· perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti

· práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu

· dovolenou navíc

· sick days

· dotované závodní stravování

· příspěvek na penzijní připojištění

· sportovní a společenské akce

· zvýhodněný mobilní tarif

· finanční odměny při životních a pracovních jubileích

· odměnu za dárcovství krve

· zákonné, odborné a jazykové vzdělání

Společnost
BORCAD cz s.r.o.
Adresa
Fryčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Kontrolor, Kvalitář
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
BORCAD cz s.r.o., Lenka Navrátilová
558 640 636, 734 584 214