Konzultant\ka prodejny T-Mobile - Nový Jičín 30.000-40.000,-

Datum: 27.03.2020
E-mail: just@seznam.cz

PŘIDEJ SE K NÁM, HLEDÁME PARŤÁKA DO TÝMU !!!

Společnost SECTRON MOBIL s.r.o. ve spolupráci se společností T-Mobile, hledá do svého týmu Specialistu pro partnerskou prodejnu T- Mobile v Novém Jičíně.

Koho hledáme

Pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče. Očekáváme chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi, drive, soutěživost, týmového ducha, oceníme vlastní iniciativu, zálibu k technologiím a novinkám, komunikativnost, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost.

Co vás čeká

Aktivní nabídka služeb, mobilů a mobilního příslušenství, zákaznický servis, plnění stanovených cílů, aktivní oslovování nových zákazníků, servis stávajícím zákazníkům.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zaměstnanecké benefity - stravenky, motivační soutěže, věrnostní program s odměnami, osobní a kariérní růst. Provizní systém hodnocení. Zaměstnání ve stabilní společnosti a mladém kolektivu.

Společnost
SECTRON MOBIL s.r.o.
Adresa
Gen. Hlaďo 756/20, Nový Jičín
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

SECTRON MOBIL s.r.o., Lada Hasslová
tel ústředna: 556 621 100