Inzerce

Manažer skladu

Datum: 01.12.2021
Telefon: +420 792 360 292

Nadnárodní firma zabývající se výrobou a distribucí hydraulických komponentů

Manažer skladového hospodářství
Náplň práce

- Řízení centrálního skladu, dohled nad logistickými procesy a plánováním skladových zásob na základě požadavku zákazníka

- Vedení týmu cca 20 lidí (2 přímo) včetně motivace a hodnocení

- Zodpovědnost za celkové zlepšování chodu oddělení a zavádění nových procesů s ohledem na další plánovaný růst společnosti

- Zodpovědnost za finanční hospodaření oddělení

- Komunikace se zahraničními kolegy na denní bázi

- Spolupráce při zlepšování skladového systému (ERP)

- Podíl na zavádění WMS systému

Požadujeme

- Zkušenosti na obdobné pozici (min.5 let)

- VŠ/VOŠ vzdělání

- Zkušenost s vedením skladu a logistickými procesy

- Zkušenost s vedením lidí

- Schopnost práce v mezinárodním prostředí

- Aj na komunikativní úrovni

- Analytické myšlení

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dobu

- Široký benefitní program

- Příležitost podílet se na dalším rozvoji úspěšné mezinárodní společnosti

- Plochou hierarchickou strukturu, kde lze dobře prosazovat změny

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

- Zázemí úspěšné mezinárodní firmy

- Přátelské pracovní prostředí v menším kolektivu

V případě zájmu o účast na výběrovém řízení, zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Hydroscand Service s.r.o.
Adresa
Nový Jičín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer skladu
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
+420 792 360 292