Inzerce

Materiálový Analytik logistika - závod Nový Jičín

Datum: 29.10.2019
Telefon: +420 725 495 505

POŽADAVKY:
* Střední odborné s maturitou
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Dobrá znalost práce PC (MS Office)
* Analytické schopnosti
* Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
* Plánovací a organizační schopnosti
* Vyjednávací dovednosti
* Řidičské oprávnění skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE:
* Zodpovídá za koordinaci dodávek materiálu a dílů pro zabezpečení výroby v odpovídajícím čase a požadované kvalitě
* Udržuje zásoby materiálů a dílů ve stanoveném rozsahu dle systému, analyzuje hodnotu zásob a aktivně se podílí na optimalizaci stavu zásob
* Projednává s dodavateli plány, kontroluje plnění dodávek a přijímá opatření při odchylkách
* Sleduje kritické dodávky až do příjmu zboží a zajišťuje jejich přednostní předání do výroby
* Spolupracuje s oddělením nákupu při řešení problémů s dodavateli.
* Spolupracuje s pracovníky konsolidačních center při zajišťování konsolidovaných dodávek.
* Dává požadavky na provedení cyklických inventur, spolupracuje při kontrole stavu zásob
* Prověřuje transportní informace o dodávkách, zajišťuje potřebné informace pro celní deklaraci
* Kontroluje a zajišťuje oběh vratných obalů s dodavateli.
* Provádí systémové hodnocení dodavatelů, včetně zpracování analýz a reportů

NABÍZÍME:
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění)
* Možnost odborného a kariérního růstu
* Pracoviště vybavená špičkovou technikou

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, pracovní poměr je na dobu určitou.

V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Hanon Systems Autopal s.r.o.
Adresa
Lužická 984/14, Nový Jičín
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou