Inzerce

Obchodní referent

Datum: 16.06.2022
Telefon: +420 703 890 152

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Pro naše významné zákazníky hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

Evidence obchodních případů, poptávek a správa souvisejících dat v systémech CRM, PLM, QAD
Tvorba a editace cenových kalkulací a nabídek
Evidence obchodních případů
Komunikace se zákazníky i s interními odděleními
Příprava podkladů pro expedici zboží, fakturaci i tvorbu rozpočtu
Vypracovávání reportů, standardních hlášení a statistik ve vymezené oblasti
Zajišťování podpůrných činností pro obchodní zástupce
Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání optimálně technického, popř. ekonomického směru s technickým backgroundem
Práce na PC (znalost MS Office, zejména excel)
Znalost světového jazyka: aktivní AJ nebo NJ
Řidičský průkaz skupiny B
Orientace v technické výkresové dokumentaci
Schopnost aktivně komunikovat a prezentovat, písemným a slovním projevem
Jednání s lidmi, schopnost pracovat v týmu, organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
Nabízíme

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Dotace na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Benefit program pro zaměstnance
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní zástupce, Project Manager, Obchodní referent
Zadavatel: Zaměstnavatel
Tawesco s.r.o., Věra Bachanová
+420 703 890 152