Inzerce

Obchodní zástupce pro prodej zemědělské techniky

Datum: 24.08.2020
Telefon: +420 702 136 707

Společnost P & L, spol. s r.o. zajišťuje 30 let komplexní služby spojené s prodejem a servisem zemědělské, komunální a lesní techniky. Vyspělé technické zázemí a profesionalita servisních pracovníků zaručují zákazníkům rychlý servis, bezpečnost a spolehlivý provoz strojů. V současnosti zaměstnáváme cca 150 zaměstnanců v České republice v provozovnách ve Velké Meziříčí, Kroměříži, Hrubčicích u Prostějova, Osíku , Šumperku , Žďáře nad Sázavou a v Biskupicích u Luhačovic. Další informace naleznete na www.pal.cz.

Naše společnost přijme na hlavní pracovní poměr obchodního zástupce pro region Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava.

Pracovní náplň

Samostatné vedení, jednání za účelem prodeje zemědělských strojů
Technická, cenová a formální příprava nabídek
Každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
Spolupráce při marketingových aktivitách
Monitoring situace na trhu, reporting
Požadujeme

Vzdělání minimálně SŠ, technického směru
ŘP skupiny B
Znalost práce na PC
Výhodou je

Obor agro nebo mechanizace přínosem
Praxi s prodejem nebo činností OZ
Nabízíme

Práci s možností odborného růstu
Zaměstnanecké benefity
Finanční ohodnocení odpovídající výsledkům Vaší práce
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Zdravotní volno/sick days
Firemní akce
Zahraniční pracovní cesty
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
P & L, spol. s r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Obchodní zástupce
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
P & L, spol. s r.o., Vladimír Jemelka
+420 702 136 707