Inzerce

Operativní nákupčí

Datum: 13.08.2020
Telefon: +420 591 003 626

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Do naší společnosti BIKE FUN International s. r. o. hledáme uchazeče na pozici Operativní nákupčí.

Náplň práce:

- zprostředkování kontaktu a komunikace s přidělenými dodavateli,
- nákup materiálu v požadované kvalitě a množství dle plánů výroby,
- koordinace objednávek dle stanoveného plánu výroby,
- identifikace a posouzení alternativních nákupních zdrojů,
- zjišťování informací o stavu dodávek, pro případnou korekci plánu výroby,
- kontrola správnosti sortimentu, cen a množství nakupovaného materiálu a zboží,
- trasování dodávek a řešení zpoždění dodávek ve spolupráci s dopravci,
- řešení neshod dodávek materiálu s dodavateli v případě reklamace.

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
- praxe s operativním nákupem výhodou,
- znalost ERP systému výhodou,
- zkušenost s celním řízením a logistikou (sjednávání a koordinování přeprav z Asie i EU) výhodou,
- pokročilá komunikace v anglickém jazyce,
- řidičský průkaz skupiny B,
- zvládání opakujících se krizových situací v dodavatelském řetězci, umění je řešit a následně jim předcházet,
- zodpovědnost a spolehlivost.

Požadované kompetence:

- efektivní komunikace, ovlivňování ostatních, flexibilita,
- kooperace, týmová práce,
- uspokojování zákaznických potřeb,
- samostatnost práce, aktivní přístup,
- objevování a orientace v informacích,
- zvládání zátěže, plánování a organizace práce, řešení problémů, výkonnost.

Nabízíme:

- spolupráci s dodavateli z Asie a Evropy,
- různorodou práci v celé oblasti dodavatelského řetězce od pořízení materiálů přes přepravu, celní odbavení až po jejich dodání a následně eventuální vyřešení reklamace,
- možnost osobního růstu (hrazené vzdělávání),
- možnost realizování sebe sama, svých nápadů, podílení se na zlepšování procesů v celém rozsahu dodavatelského řetězce,
- týden dovolené navíc,
- stabilní finanční ohodnocení,
- dlouhodobou spolupráci.

Benefity společnosti:

- stravenky (hodnota stravenky 100 Kč, příspěvek zaměstnavatele 50 %),
- možnost stravování přímo ve společnosti,
- Flexi Pass (měsíční odměna za 0 absenci ve výši 500 Kč),
- slevy na jízdní kola,
- jazykové kurzy,
- motivační bonusy za plnění plánů společnosti,
- Multisport karta,
- odměny za jízdu do práce na jízdním kole (dle najetých km lze získat dresy, trička, apod.),
- odměna za doporučení nového zaměstnance (15 000 Kč),
- příspěvek na penzijní připojištění (po splnění podmínek příspěvek 500 Kč),
- proplácení přesčasů,
- automatické navýšení mzdy v případě inflace vyšší než 2%.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, určitě zašlete profesní životopis.

Malé nahlédnutí do naší společnosti: https://www.youtube.com/watch?v=wTV1iIyh5ic

Společnost
BIKE FUN International s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1445/2, Kopřivnice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Nákupčí, Vkládání dat do počítače
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
BIKE FUN International s.r.o., Bc. Eva Kahánková
Areál Tatry 1445/2, 74221 Kopřivnice, Česká republika
+420 591 003 626