Inzerce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
Kopanská 1713
74401 Frenštát pod Radhoštěm
okr. Nový Jičín
PROFESE CZ-ISCO
OBOR
Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)
Výroba a provoz
MZDOVÉ ROZPĚTÍ
od 15 048 Kč/měsíc
POČET NABÍZENÝCH MÍST
2
DOBA ZAMĚSTNÁNÍ
od 1.9.2019
MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ
Základní + praktická škola
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH
Pracovní poměr - plný úvazek
POČET HODIN TÝDNĚ
SMĚNNOST
Nepřetržitý provoz
VHODNÉ PRO
Absolventy
Zdravé osoby
Zaměstnanecké karty ANO
Podmínkou pro přijetí je úspěšné zvládnutí testů zručnosti!!!
náplň práce: osazování, vizuání kontrola, montáž a testování řídících jednotek;
požadujeme: manuální zručnost, chuť pracovat, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci, časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu;
nabízíme: příspěvek na dopravu a na rekreaci pro děti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění; v případě zájmu kontaktujte p. Březinovou telefonicky, emailem nebo osobně na adrese pracoviště
Simona Brezinová

Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm

simona.brezinova@continental-corporation.com

Telefon:
556 881 190