Inzerce

Pracovník péče o zákazníky (prádelenská technika)

Datum: 30.06.2023
Telefon: 702 244 806

Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové pračky, sušiče a žehliče několika předních světových značek s kapacitou až 180 kg. Naše zařízení jsou využívána v hotelech, nemocnicích nebo například v soukromých prádelnách. Sídlíme v Příboře a zaměstnáváme 700 zaměstnanců. Nabízíme uplatnění jak studentům, tak absolventům i zkušeným specialistům.

Co vás čeká?

každodenní komunikace v anglickém jazyce s našimi zákazníky a distributory
vyřizovaní telefonických, ale především písemných dotazů na naše produkty (průmyslové pračky, sušiče a žehliče)
zpracovávání objednávek od vystavení faktury až po zajištění včasného doručení zákazníkovi
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

velmi dobrou znalost anglického jazyka
zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznické péče
předpoklady ke zvládání náročných situací při jednání se zákazníky
zkušenosti s vývozem do třetích zemí a s platebními podmínkami, jako je dokumentární akreditiv a inkaso
znalost speciálních dokumentů jako jsou egyptské certifikáty, certifikáty pojištění, ACID - speciální egyptská deklarace, speciální celní dokumenty pro Turecko – ATR výhodou
Co vám můžeme nabídnout?

rozmanitou práci v mezinárodním prostředí velké americké společnosti
pružnou pracovní dobu (volitelný začátek mezi 6:00 - 9:00)
možnost práce v režimu Home Office
25 dnů dovolené
stravování ve vlastních prostorech (s nadstandardním příspěvkem zaměstnavatele)
Cafetérie s ročním kreditem 4.000 Kč
příspěvek na penzijní připojištění
zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
vzdělávání na pracovišti např. jazykové kurzy, školení měkkých a počítačových dovedností, on-line a odborná školení
O FIRMĚ
Alliance Laundry CE s.r.o.
Taky Vám je pokaždé líto Popelky, jak pere prádlo v ledové vodě v řece? Naše společnost vznikla v roce 1911, aby praní ulehčila co nejvíce lidem.... Číst více

Chci se dozvědět více o firmě
Adresa
Místecká 1116, Příbor
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Zákaznický servis, Logistik, Pracovník call centra, Pracovník help desku, Specialista logistiky, Pracovník front office, Pracovník reklamačního oddělení
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Alliance Laundry CE s.r.o., Hana Čápová
Místecká 116, 74258 Příbor, Česká republika
702 244 806