Inzerce

Pracovník v sociálních službách

Datum: 15.11.2021
Telefon: 732424001
Cena: Plat: 20 000,- Kč – 26 000,- Kč/měsíc

Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým? Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, co to potřebují.

VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, pomoc a podporu poskytuje také jejich rodinám. Posláním terénních služeb je umožnit seniorům a zdravotně postiženým občanům setrvat doma ve svém přirozeném prostředí a zachovat jim pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost, zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

Hledáte smysluplnou práci, kterou denně pomůžete druhým? Pojďte s námi podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují.

Do našeho týmu hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici Pracovník v terénních sociálních službách střediska Příbor.

Náplň práce:

dopomoc a zajištění péče klientům v jejich přirozeném prostředí;
jednoduché vedení dokumentace;
individuální plánování podpory klientů dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách;
účast na poradách týmu, medického vedení a supervizí.

Požadujeme:

empatii a respekt,
flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem;
schopnost práce v týmu;
ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době
bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost
dokončené základní vzdělání;
aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)
Praxe v sociálních službách vítaná, ale není podmínkou (rádi zaučíme).

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel.

Nabízíme:

zázemí stabilní organizace
smysluplnou práci
příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení
pracovní dobu reflektující potřeby klientů
metodické vedení a supervize
nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách
osobní ohodnocení / odměny
další benefity
Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Julie Janovská

Předpokládaný datum nástupu: ihned

Pokud vás pracovní nabídka zaujala zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem.

Místo pracoviště: Jičínská 608, 742 58 Příbor

Délka pracovního poměru: doba ne/určitá

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 20 000,- Kč – 26 000,- Kč/měsíc

Benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, sickdays, možnost osobního rozvoje, firemní akce, bonusy/prémie

Požadované vzdělání: ukončené základní vzdělání

Požadované jazyky: čeština

Zadavatel: Nezisková organizace

Společnost
VČELKA sociální služby o.p.s.
Adresa
Jičínská 608, Příbor
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 26 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Pozice je vhodná i pro absolventy.

VČELKA sociální služby o.p.s., Julie Janovská
725 526 906