Inzerce

Provozní elektrikář - nástupní bonus 10.000 Kč

Datum: 08.06.2020
Telefon: 731 142 013

Pila Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjejícího mezinárodního koncernu Mayr Melnhof Holz Holding AG. Hlavním produktem je řezivo, z vedlejších pilařských produktů (piliny, hobliny) vyrábí peletky. Pila je rovněž významným dodavatelem štěpky pro papírenský průmysl. Společnost patří mezi významné zaměstnavatele v oblasti zpracování dříví s aktivitami po celém světě.

Aktuálně hledáme posily na pozici:

Požadujeme:

SOU, SŠ - elektro

Vyhl.50, § 6 - minimálně

Zkušenost s řídícími systémy Simatic výhodou

Nepřetržitý provoz – 4 dny v práci, 4 dny volno

Možnost ranních směn (pondělí - pátek)

Náplň práce:

Řeší elektroporuchy

Aktualizuje technickou dokumentaci

Realizuje revize ručního elektrického nářadí a elektrospotřebičů

Dokumentuje použité náhradní díly a odstraněné závady

Nabízíme:

Velmi dobré platové ohodnocení

Výkonnostní, docházkové a jiné prémie

Dotované stravování

Týden dovolené navíc

Firemní akce

Zázemí stabilní a prosperující zahraniční společnosti

Nástupní bonus 10.000 Kč

Společnost
Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o.
Adresa
Staříč
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Michaela Adámková
731 142 013