Inzerce

Referent/ka nákupu a skladu- Mlékárna Kunín, s.r.o.

Datum: 20.05.2022
Telefon: +420 241 080 511

MLÉKÁRNA KUNÍN s.r.o. je tradičním výrobcem a distributorem mléčných výrobků nejvyšší kvality. .

Od roku 2007 je MLÉKÁRNA KUNÍN s.r.o. součástí francouzské společnosti LACTALIS, která v 61 zemích světa zaměstnává přes 55 000 zaměstnanců a je v současnosti největší mlékárenskou společností na světě.

Co vás čeká

- fyzický příjem a výdej určených skladových položek

- práce s firemním ERP programem FIS (zaškolení)

- zpracování podkladů pro objednávky-plány a jejich změny

- objednávky určených materiálů

- provádění měsíční inventarizace určených skladových skupin

- komunikace s dodavateli

- evidence a kompletace hotovostních příjmů

- spolupráce s ostatními odděleními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání s maturitou

- zkušenost na obdobné prac.pozici min. 1 rok

- uživatelská znalost PC (word, excel, internet)

- mírně pokročilá znalost AJ

- velmi dobré organizační schopnosti

- zodpovědnost, pečlivost, týmový duch

Co vám můžeme nabídnout

- Možnost být součástí týmu silné značky na trhu

- práce na HPP

- 13.plat

- příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném roce

- Bonusy/prémie

- Sleva na firemní výrobky

- Pravidelné fasování mléka

- Svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny

- Dovolená 5 týdnů

- Vzdělávací kurzy, školení

- Závodní stravování

- Příplatky nad rámec zákoníku práce

- Každoroční navyšování platu

- Docházkový bonus

- Naše zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením, ochrannými pracovními pomůckami

Společnost
Mlékárna Kunín, s.r.o.
Adresa
Martinovská 3291/46, Ostrava – Martinov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Potravinářství, Administrativní pracovník, Nákupčí, Referent
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Lactalis CZ, s.r.o., Gabriela Březinová
+420 241 080 511