Inzerce

REFERENT NÁKUPU

Datum: 09.11.2021
Telefon: 553 880 836

Firma BORCAD cz s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou sedadel pro osobní železniční přepravu. Díky jedinečnému designu a originálním konstrukčním řešením patříme k nejinovativnějším firmám v oboru.

Referent nákupu
Náplň práce:

• operativní vystavování, správa a kontrola objednávek materiálu do výroby IS Syteline
• řešení termínů dodávek a kontrola plnění dodavatelem
• spolupráce s interními odděleními (skladování, ekonomika)
• pravidelná aktualizace dat v IS, změny termínů, množství apod.
• běžná operativa spojená s nákupní činností
• jednání s dodavateli, urgence plnění
• koordinace dopravy s logistikou
• řešení dodavatelských reklamací

Požadujeme:

• SŠ vzdělání - technický obor výhodou
• logické myšlení, pečlivost, systematičnost, zodpovědnost, rozhodnost
• výhodou je praxe v oblasti nákupu alespoň 1 rok
• anglický jazyk na komunikativní úrovni – slovem i písmem B1 (středně pokročilý)
• dobrá znalost práce na PC (MS Office, IS Syteline - výhodou)
• samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti
• ochota dále se vzdělávat a podílet se na zlepšování procesu

Nabízíme:

• práci v ryze české společnosti s českým know-how
• práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
• možnost seberealizace v zajímavých firemních projektech
• dovolená navíc
• sick days
• závodní stravování
• sportovní a společenské akce
• odborné a jazykové školení
• finanční odměny při životních a pracovních jubileích
• odměnu za dárcovství krve
• částečně flexibilní pracovní doba

Společnost
BORCAD cz s.r.o.
Adresa
Fryčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Nákupčí
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
BORCAD cz s.r.o., Zuzana Buroňová
553 880 836