Inzerce

REFERENT NÁKUPU

Datum: 14.02.2021
Telefon: +420 556 841 344

Společnost Erich Jaeger, s.r.o.v Kopřivnici, německá výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:

Odpovědnost za nákup materiálu pro výrobu, včetně vzorků

Zajišťování přeprav a spolupráce při celním odbavení

Sledování plánu výroby, koordinace toku materiálu do výroby

Zadávání a průběžná aktualizace kmenových dat u nakupovaných dílů

Monitorování skladových zásob a jejich optimalizace
Schvalování faktur
Hodnocení dodavatelů
Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
Úzká spolupráce se strategickým nákupem, zákaznických servisem a plánováním
Požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického nebo ekonomického zaměření
Praxe v nákupu ve výrobní firmě podmínko
Znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
Uživatelská práce na PC – MS Office (Word, Excel)
Znalost informačního systému SAP výhodou
Komunikativní schopnosti, logické a analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilní plnění nákupních požadavků, schopnost práce pod tlakem, přátelská povaha
Společnost
Erich Jaeger, s.r.o.
Adresa
Průmyslový park 304, Kopřivnice – Vlčovice
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí, Disponent
Průmyslový park 304, 74221 Kopřivnice – Vlčovice, Česká republika
+420 556 841 344