Inzerce

Referent prodeje

Datum: 24.09.2020
Telefon: 739681392

Společnost LB Cemix jako součást rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, patří se svými pěti výrobními závody k předním výrobcům a tradičním dodavatelům na stavebním trhu v oblasti suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů. Pro posílení týmu útvaru prodeje v závodě Kotouč Štramberk hledáme nového kolegu na pozici

referent prodeje
Vaším úkolem bude:

• evidence a zpracování objednávek

• zpracování nabídek a návrhů kupních smluv

• organizace nakládky silničních a železničních dopravních prostředků

• vystavování a kontrola faktur za dodávky výrobků, výkonů a služeb

• spolupráce s expedicí a dalšími útvary společnosti

• evidence a zpracování zakázek v SAP

Očekáváme:

• komunikativní osobnost s aktivním a samostatným přístupem

• praxi v administrativě min. 3 roky

• středoškolské vzdělání

• znalost polštiny, němčiny nebo angličtiny

• velmi dobrá znalost práce na PC - MS Office, znalost práce v SAP výhodou

• ŘP skupiny B

• vysoká míra angažovanosti, sebemotivace a schopnost kvalitní týmové práce

Nabízíme Vám:

• Různorodou a dlouhodobou práci u silné nadnárodní společnosti s českou tradicí

• Balíček zaměstnaneckých benefitů a motivující finanční ohodnocení

• Nástup dle dohody

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak neváhejte odeslat svůj životopisu v českém jazyce, jako reakci na tuto pozici.

Cemix je firmou, která Vás chce poznat a umožnit naplnění profesních očekávání!

Společnost
LB Cemix, s.r.o.
Adresa
Libotín 500, Štramberk
Požadované jazyky: Polština (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Dispečer, Nákupčí, Referent, Pracovník back office
Zadavatel: Zaměstnavatel
LB Cemix, s.r.o., Bc. Zuzana Hanžlová
Tovární 36, 373 12 Borovany, Česká Republika
739 681 392