Inzerce

Referent strategického nákupu a logistiky

Datum: 29.05.2022
Telefon: 774 379 176 (po – pá 8:00 – 15:00)
Cena: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc

Významná strojírenská výrobně-obchodní skupina ISMM, se sídlem v Ostravě, se čtyřmi vlastními výrobními závody, která působí dlouhodobě v oblasti profesionální kooperační strojírenské výroby orientované na zahraniční trhy s exportem do zemí EU a jedna z nejúspěšnějších strojírenských firem v MSK oceněná exportní cenou DHL za rok 2018 s 95% exportem do 10 zemí EU s významným růstem businessu pro rok 2021 hledá pro rozšíření svého týmu vhodné a ambiciózní kandidáty na pozice:

Náplň práce:

objednávání, organizování a optimalizování externích doprav, dle aktuálních potřeb
péče o portfolio dodavatelů
nákupní marketing - analýza a průzkum trhu. Dle schváleného plánu organizace výběrových řízení na dodavatele, posuzování nabídek, vyhodnocování dodavatelů, aktivní vyhledávání nových dodavatelů
jednání s dodavateli s cílem zajištění plynulosti dodávek dle aktuálních potřeb
správa kmenových dat v informačním systému
zajišťování sdružování nákupních objemů
spolupráce s ostatními odděleními společnosti v rámci realizace výrobních projektů
pravidelný reporting a analýzy
Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického, popř. ekonomického směru
orientace v nákupních procesech, zkušenosti s logistikou výhodou
orientaci na cíl, analytické myšlení a silnou osobnost se schopností umět vyjednávat
organizační, rozhodovací schopnosti, strategické řešení problémů
zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a proaktivitu
znalost čtení technických výkresů a znalost obchodního práva výhodou
znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
znalost práce na PC.
řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:

práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti
možnost seberealizace a profesního růstu
příspěvek na penzijní pojištění
firemní stravování
možnost získání delší dovolené
podnikové půjčky a víkendové pobyty zdarma
čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv
odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusových složek
V případě zájmu zašlete životopis.

Vybraní zájemci budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Společnost
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.
Adresa
Pražákova 218/7, Ostrava – Mariánské Hory
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Logistik, Nákupčí, Manažer dopravy
ISMM Production & Business Cooperation s.r.o., Lenka Dušková
774 379 176 (po – pá 8:00 – 15:00)