Inzerce

samostatný kuchař/ka

Datum: 25.04.2021
Telefon: +420 705 112 683

Družstvo VIKTORINA LOCA hledá do pracovního týmu uchazeče/uchazečky, na pracovní pozici
samostatný kuchař/ka. V případě zájmu pošlete stručný životopis a motivační dopis na
adresu viktorina.loca@gmail.com do 25.4.2021. V předmětu e-mailu uveďte Kuchař/ka
Požadavky:
· výuční list v oboru kuchař nebo prokazatelná praxe na pozici samostatného kuchaře
· praxe na pozici samostatného kuchaře výhodou
· tvorba menu dle principů družstva Victorina loca
· znalost cenotvorby a kalkulace výhodou
· zájem o zdokonalování našeho provozu, posouvání sebe a svého týmu kupředu
· zápal pro myšlenku "jídla z blízka" (tj. produkci, distribuci a spotřebu potravin
založených na místních zdrojích), aktivní zájem o zdravou stravu
· kreativita, otevřená mysl
· zkušenost se speciální výživovou dietou (low carb, vegan, vegetarian atp.) výhodou
· samostatnost a chuť do práce
· skutečně týmový kolega/ kolegyně
· zdravotní průkaz
· slučitelné ZTP výhodou
Pracovní náplň:
· vaření poledního menu
· výroba sterilovaných pomazánek a zavařenin k prodeji
· pečení moučníků, chleba
· příležitostný catering
Nabízíme:
Příležitost podílet se na rozvoji konceptu lokálního gastro inkubátoru – místa, kde ze surovin
lokálního původu dokážeme vyrobit kvalitní potraviny, které obohatí místní trh.
· nástupní mzdu 25 000,- Kč
· možnost částečného pracovního úvazku
· flexibilní rozvržení pracovní doby
· zajímavou a kreativní práci s širokým potenciálem rozvoje
· práci se smysluplným ideovým přesahem v lokálním sociálním podniku
Nástup: dohodou