Inzerce

Seřizovač

Datum: 28.01.2023
Telefon: +420 703 890 152

Jsme společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP. Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů, širokou škálu sortimentu přípravků a nářadí, výrobou výlisků za studena a svařovaných dílů pro zákazníky zejména z automobilového, zemědělského či lesnického odvětví.

Pro naše významné zákazníky hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

Seřizovač
Nové výzvy, nové stroje, máš zkušenosti s obsluhou robotů, seřizuješ - tato práce může být Tvoje!

Popis pracovní pozice

Seřizování tvářecích strojů a současně obsluha robotů
Výpomoc při zaučovaní nových nástupů na svém úseku
Hodnocení podřízených pracovníků - operátorů
Spolupodílení se na plnění normohodin a norem, využití agregátů, OEE, produktivita
Dohled a vyhodnocování předání směn, pořádek na pracovištích, zápisy z předání
Dohled nad dodržováním TP,QM a POKA - YOKE, dílenský audit a hodnocení
Využití hlukových přestávek - spolupodílení se na organizaci a přidělování činností operátorům
Organizace výroby, dle aktuálních požadavků - plánovačky, mistra
Odpovědnost za dodržování autonomní údržby
Komunikace s ostatními interními odděleními atd.
Požadujeme

SOU/SŠ - přednost vzdělání v elektrotechnice a základy programování robotů
Praxe na seřizovače ve strojírenské výrobě výhodou
Znalost výrobních procesů v automotive - výhodou
Znalost štíhlé výroby, 5S - výhodou
Znalost čtení výkresové dokumentace
Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
Řidičský průkaz sk. B
Znalost práce na PC, především MS Office
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti
Ochotu práce ve směnném režimu
Nabízíme

Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Dotace na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní program rehabilitační péče o zaměstnance
Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Plat
Plat: 38 000 – 43 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů, Supervizor výroby
Zadavatel: Zaměstnavatel
Tawesco s.r.o., Věra Bachanová
+420 703 890 152