Inzerce

Servisní technik klimatizací

Datum: 17.10.2019
Telefon: +420 544 234 330
Cena: 30.000 - 40.000,- Kč

Požadavky: bydliště v těchto regionech (Ostrava a okolí, Brno a jeho okolí), nutná praxe elektro nebo klimatizace, ŘP skupiny B, schopnost zvládat stresové situace, schopnost rozhodování, aktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti.
Náplň práce: servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
Místo práce: Olomouc, celá ČR

Nabízíme: práci v mladém kolektivu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, po zapracování možnost služebního auta a telefonu i k soukromým účelům, nadstandardní finanční ohodnocení - rozhodující jsou kvalifikace a schopnosti technika, nástup dohodou (nejlépe ihned)

Společnost
Progresklima CZ s.r.o.
Adresa
Ostrava
Praha
Olomoucký kraj
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Servisní technik
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti