Inzerce

SKLADNÍK/-ICE - řidič/-ka retraku - Mošnov

Datum: 05.03.2021
Telefon: Zdeňka Jančíková - +420 724 451 840

Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky a jsme jedním z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme více než 1 000 zaměstnanců a stále rosteme.

Pro náš logistický projekt v průmyslové zóně Multimodal park Mošnov hledáme kolegy/ně na pozici SKLADNÍK S MANIPULAČNÍ TECHNIKOU - řidič retraku.

NÁPLŇ PRÁCE:
manipulace se zbožím prostřednictvím manipulační techniky (vzv/retrak/další typy manipulační techniky)
práce s ručním skenerem
práce na příjmu, vychystávání i balení zboží
udržování pořádku a čistoty na pracovišti
práce na ranní a odpolední směny
Nástup ihned.

OČEKÁVÁME:
vzdělání min. SOU
PRAXE NA RETRAKU MINIMÁLNĚ PŮL ROKU
pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, fyzická zdatnost
trestní bezúhonnost
ochota práce přesčas (v sezóně)
NABÍZÍME:
ranní a odpolední směny PO - PÁ
práci na HPP
stabilní práci v silné a na trhu dobře zavedené společnosti
25 dní dovolené
výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
firemní benefity - karta Multisport, vitamínové balíčky, příspěvky na volnočasové aktivity, vánoční bonusy,...
Kontakt
Geis CZ s.r.o.
Zdeňka Jančíková
Zdeňka Jančíková - +420 724 451 840