Inzerce

SKLADNÍK/-ICE (vychystávání náhr. dílů) - vhodné pro ženy

Datum: 18.09.2021
Telefon: Zdeňka Jančíková - +420 724 451 840

HLEDÁTE PRÁCI S VOLNÝMI VÍKENDY A BEZ NOČNÍCH SMĚN?

Pro zavedený logistický projekt v Ostravě – Porubě, který se zabývá skladováním zahradní techniky, hledáme zaměstnance na pozici SKLADNÍK/-ICE (vychystávání náhr. dílů)

CO VÁS ČEKÁ:
vychystávání náhradních dílů z policového systému (jedná se především o menší kusy, proto je práce vhodná pro ženy)
práce se skladovým softwarem a ručním scannerem
manipulace se zbožím
udržování pořádku a čistoty na pracovišti
práce v jednosměnném provozu (v jarní sezóně očekáváme ochotu práce přesčas!)
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
předchozí zkušenosti s prací ve skladu velkou výhodou
pečlivost a zodpovědnost
trestní bezúhonnost
časová flexibilita (zejména v jarní sezóně ochota práce přes čas)
NABÍZÍME:
hlavní pracovní poměr v zavedené společnosti
práci na jednu směnu s volnými víkendy
pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
ochotu práce přesčas v případě potřeby (zejména jarní sezóna)
5 týdnů dovolené
výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
firemní benefity (Multisport karta, vitamínové balíčky, příspěvky na volnočasové aktivity)
V případě zájmu o pozici, nebo pro více informací odpovězte na inzerát přes tlačítko "Mám zájem o tuto pozici". Následně očekávejte, že Vám brzy zavoláme na Vámi uvedené telefonní číslo, abychom se domluvili na dalším postupu.

Kontakt
Geis CZ s.r.o.
Zdeňka Jančíková

Zdeňka Jančíková - +420 724 451 840