Inzerce

Specialista externí logistiky

Datum: 26.12.2019
Telefon: Zuzana Odstrčilová 596 141 418

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. je mezinárodní, dynamicky se rozvíjející logistická společnost, která má své pobočky a závody na třech kontinentech. Je součástí Hyundai Motor Group, 4. největšího producenta automobilů na světě. V České republice zaměstnává na 640 zaměstnanců v Nošovicích u Frýdku Místku, kde zabezpečuje logistický chod celé automobilky a taktéž výstupní kontrolu a export vozidel.

Do malého týmu v CT Parku v Ostravě hledáme kolegu se zkušenostmi v oblasti koordinace pozemní přepravy. Jste zodpovědní, umíte anglicky a baví Vás organizování? Chcete rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? Staňte se součástí naší společnosti!

Náplň práce

Koordinace dodavatelů
Řešení aktuálních problémů s dodavateli a zákazníky
Tvorba cenových nabídek
Hledání možných úspor
Spolupráce s vedením společnosti při aktualizací smluv
Reporting a měsíční uzávěrky
Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání
Praxe v oboru logistiky
Komunikativní znalost anglického jazyka
Znalost MS Office
Schopnost řešit nestandardní úkoly, schopnost určovat priority
Nabízíme:

Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
Odborný a kariérní růst
Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
Smlouva na dobu neurčitou
5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
100% příspěvek na hromadnou dopravu do zaměstnání
Příspěvek na stravné ve formě stravenek
Další zajímavé benefity

Svůj životopis zasílejte v českém a anglickém jazyce.

Vámi zaslané osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Bližší informace naleznete na stránkách www.glovis.cz v záložce Zpracování osobních údajů.

Společnost
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Adresa
Na Rovince 917, Ostrava – Hrabová
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Dispečer, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou