Inzerce

Specialista/-ka kvality výstupní kontroly

Datum: 07.05.2020
Telefon: + 420 558 408 122

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. je mezinárodní, dynamicky se rozvíjející logistická společnost, která má své pobočky a závody na třech kontinentech. Je součástí Hyundai Motor Group, 4. největšího producenta automobilů na světě. V České republice zaměstnává na 640 zaměstnanců v Nošovicích u Frýdku Místku, kde zabezpečuje logistický chod celé automobilky a taktéž výstupní kontrolu a export vozidel.

Do našeho týmu v Nošovicích hledáme administrativního pracovníka pro oblast řízení kvality na oddělení výstupní kontroly. Jste zodpovědní, komunikativní a baví Vás organizování? Chcete rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? Staňte se součástí naší společnosti! Pokud ano, rádi Vás u nás přivítáme! Pozice je vhodná i pro absolventa!

NÁPLŇ PRÁCE:

Management kvality
Monitorování trendů v oblasti kvality
Vyhodnocování spotřeby náhradních dílů
Implementace nápravných opatření
Analýza dat z informačního systému
Inventura a specifikace vkládaného materiálu
Reporting a prezentování výsledků
Komunikace se zákazníky a subdodavateli
POŽADUJEME:

SŠ/VŠ vzdělání - technického směru výhodou
Komunikativní znalost anglického jazyka - min. B1 podmínkou
Znalost metod a nástrojů řízení kvality - výhodou
Znalost MS Office - Excel
Chuť učit se novým věcem
Samostatnost a zodpovědnost
NABÍZÍME:

Možnost získat zajímavé profesní zkušenosti
Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
Smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
100% příspěvek na hromadnou svozovou dopravu do zaměstnání
Příspěvek na stravování, výběr z 8 jídel včetně Korejských specialit
Další zajímavé benefity (zvýhodněný mobilní tarif, aj.)
Svůj životopis zasílejte v českém i anglickém jazyce.

Vámi zaslané osobní údaje budou zpracovány pro účely tohoto výběrového řízení. Bližší informace naleznete na stránkách www.glovis.cz v záložce Zpracování osobních údajů.

Společnost
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.
Adresa
Nošovice
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o., Michal Čapčuch

TEL: + 420 558 408 122