Inzerce

Specialista/ka nákupu

Datum: 22.07.2019
Telefon: 552 303 812

Co vás čeká

Tvorba a aktualizace cenových přehledů
Kontrola a evidence skladových zásob
Komunikace s dodavateli
Outsourcing
Dojednávání dokumentace, obchodních dohod a ostatní technické dokumentace
Vyřizování reklamací
Kalkulace nákupních cen pro potenciální dodavatele
Evidence placeného materiálu
Objednávky zboží
Účast na auditech
Spolupráce s ostatními odděleními
Podpora nadřízených
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenosti s outsourcingem (z výrobní společnosti výhodou)
Znalost projektového řízení a skladového hospodářství
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni (z důvodu denní komunikace v AJ)
Znalost MS Office
Organizační schopnosti
Schopnost práce pod tlakem
Ochota pracovat přesčas, pozitivní přístup k práci
Co vám můžeme nabídnout

Možnost rozšířit si/získat zkušenosti v oblasti automotive
Příležitost pro rozvoj a kariérní růst
Každodenní aktivní využití anglického jazyka
Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin
Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
Roční navyšování mzdy
Penzijní připojištění
Bezúročné půjčky
Stravenky
2 kantýny s celodenní možností stravování
Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
Odborné a jazykové kurzy
Společenské a sportovní firemní akce
Možnost kariérního postupu
Nástup možný ihned, nebo dle dohody
V případě zájmu zasílejte svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Auto - moto