Inzerce

Specialista/ka oddělení nákupu dílů

Datum: 21.05.2022
Telefon: +420 556 799 723

Nejvýznamnější výrobce modulů a autosoučástek a exkluzivní dodavatel automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech společnost MOBIS Automotive System Czech, s.r.o. hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu.

Co vás čeká

Řízení a aktivní komunikace se stávajícími a potenciálními dodavateli – kontrola a zlepšování procesů, služební cesty
Řízení vývoje nových dílů pro portfolio přímých dodavatelů
Řízení inženýrských změn a následné uvolnění výrobků pro sériovou výrobu
Systémové řízení změn cen u stávající a nových dodavatelů
Podpora nákladových auditů na straně dodavatelů
Registrace a řízené fakturace za nakupované nástroje
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Střední školu technického zaměření máte úspěšně za sebou? Výborně. Máte také vysokoškolské vzdělání? Ještě lepší.
Práce s programy MS Excel a MS PowerPoint Vám nedělá problém.
Každodenní komunikace v angličtině se nebojíte.
Jste zodpovědný/á, samostatnostný/á, flexibilní a umíte dobře reagovat na změny.
Rád/a řídíte automobil.
Vaši znalost základů výroby a technických materiálů uvítáme. Rovněž nás zaujmou Vaše zkušenosti s prací na obdobné pozici a se SAPem. Pokud však tyto zkušenosti nemáte, nevadí, rádi Vás všemu naučíme.
K našemu týmu se můžete připojit co nejdříve.
Co vám můžeme nabídnout

Vybudujete si kariéru ve stabilní zahraniční společnosti.
Využijete flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova.
Své dosavadní znalosti si u nás rozšíříte pomocí vzdělávacích kurzů a školení.
Stravování ve společnosti dotujeme.
Přispíváme na penzijní připojištění.
Vyplácíme pravidelné bonusy (za splnění výrobního plánu, půlroční a roční, activity).

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Společnost
Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mobis Automotive System Czech s.r.o., Gabriela Sedláková
556 799 723