Inzerce

Specialista nákupu (m/ž)

Datum: 28.06.2022
Telefon: 552 303 891

Jsme nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu a do našeho týmu, který se stará o nákup komponentů a materiálu pro naši výrobu hledáme nového kolegu či kolegyni!
Co Vás čeká:

Tvorba a aktualizace cenových přehledů
Kontrola a evidence skladových zásob
Komunikace s dodavateli
Outsourcing
Dojednávání dokumentace, obchodních dohod a ostatní technické dokumentace
Vyřizování reklamací
Kalkulace nákupních cen pro potenciální dodavatele
Evidence placeného materiálu
Objednávky zboží
Účast na auditech
Spolupráce s ostatními odděleními
Podpora nadřízených
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenosti s outsourcingem (z výrobní společnosti výhodou)
Znalost projektového řízení a skladového hospodářství
Znalost AJ na středně pokročilé úrovni (z důvodu denní komunikace v AJ)
Znalost MS Office
Organizační schopnosti
Schopnost práce pod tlakem
Ochota pracovat přesčas, pozitivní přístup k práci
U nás se můžete těšit na:

Měsíční prémie (průměrně 10 % ze základu)
Bonus za docházku 2000 Kč každý měsíc
Pololetní a roční bonusy
Elektronické stravenky (100 Kč)
Příspěvek na penzijko 500 Kč
Bezúročné půjčky
Poukázky při pracovních výročích a osobních událostech
Až 6 dní dovolené nad zákonný rámec (možné získat v průběhu odpracovaných let)
Kantýnu s meníčky
Dále by Vás mohlo zajímat:

Pracovní doba je flexibilní (pevné jádro 8:00-14:00)
Občas se může naskytnout nějaký ten přesčas, ale bude samozřejmě placený
Angličtinu budete procvičovat na denní bázi
Možnost získat nové zkušenosti ve velké automotive firmě
Budete pracovat v dynamickém prostředí
Nástup čím dříve tím lépe, ale víme, že na dobré lidi se vyplatí počkat
Zaujali jsme Vás? Pak nám určitě zašlete Vaše CV!

Tento inzerát je psaný v mužském rodu čistě z důvodu plynulosti textu.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Nákupčí, Referent, Vkládání dat do počítače
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

PLAKOR CZECH s.r.o., Andrea Bartoňová
Průmyslová 367, 74251 Mošnov, Česko
552 303 891