Inzerce

SPECIALISTA ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ

Datum: 13.11.2019
Telefon: Lucie Rajnochová tel: +420 552 303 812

Jsme zahraniční výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Naším výrobním artiklem jsou plastové komponenty pro automobily. Sídlíme v Mošnově, cca 20 km jihozápadně od Ostravy. Na českém trhu působíme již od roku 2006 a nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání. Do našeho týmu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici:

Co vás čeká

Vedení malého týmu
Koordinace výroby ve spolupráci s ostatními odděleními a týmy
Příprava výrobních plánů (týdenních, měsíčních,..)
Sledování toku materiálu a kontrola skladových zásob
Podílení se na řešení vzniklých problémů zabraňujících plynulé výrobě
Hledání možností pro vylepšení procesů a kvality výrobků a jejich realizace
Spolupráce při přípravě nových projektů
Reporting
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ technického/ekonomického směru
Praxe v plánování výroby v automobilovém průmyslu
AJ na středně pokročilé úrovni (z důvodu denní komunikace s korejským managementem)
Znalost MS Excel a MS PowerPoint na středně pokročilé úrovni
Analytické a logické myšlení
Odolnost vůči stresu
Alespoň základní zkušenosti s logistikou (JIT, JIS,..)
Zkušenost s vedením lidí výhodou
Co vám můžeme nabídnout

Možnost rozšířit si zkušenosti v oblasti automotive
Příležitost pro rozvoj a kariérní růst
Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin
Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
Roční navyšování mzdy
Penzijní připojištění
Bezúročné půjčky
Stravenky
Dvě kantýny s celodenní možností stravování
Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
Odborné a jazykové kurzy
Společenské a sportovní firemní akce
Možnost kariérního postupu
Nástup možný ihned, nebo dle dohody
Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Výroba a průmysl, Auto - moto